Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 514 148
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Какво се очаква да види/каже/направи лекарят три дни преди закъснение?

# 1 516
  • Мнения: X
Положителен е! Изчакайте поне 10 дни закъснение, ако нямате някакви проблеми и идете на лекар. Сега според мен няма смисъл, няма какво да се види.
Успех!

# 1 517
  • Мнения: 125
Според мен трябва да отиде при положение че вече е изгубила едно дете.Аз също отидох по рано и се видя че има бременност Wink

# 1 518
  • Мнения: 754
Искам да благодаря на всички  Hug за мен вече няма съмнение днес вече чертичката си е доста видима и не трябва да се чудя там ли е или я няма. Rolling Eyes
Относно ходенето на доктор,този път смятам да го давам малко по спокойно за разлика от миналият който изчетох какви ли не неща,ходих на преглед през две седмици и всички ме уверяваха как всичко било наред,не давах прах да падне върху мен и накрая...така,че каквото е писано това ще стане независимо какво правим или не правим.
Пожелавам на всички ви успех  bouquet

# 1 519
  • Мнения: 125
Честито narcissus пожелавам ти от тук натам само хубави неща да ти се случват Hug Hug Hug

# 1 520
  • Мнения: 152
Здравейте, възможно ли да са минали 2.5 месеца след раждане и теста да покаже бледа 2ра черта?

# 1 521
  • София
  • Мнения: 7 645
Мисля, че не.
Пуснете два кръвни чхг през 48ч и ако се увеличава/удвоява - това е нова брменност

# 1 522
  • Мнения: 125
Здравейте, възможно ли да са минали 2.5 месеца след раждане и теста да покаже бледа 2ра черта?
При мен беше същото имах много оскъден цикъл(няколко капки)направих тест и си беше положителен,но бременост нямаше

# 1 523
  • Мнения: 85
Здравейте, мили мами и дами! Нова съм тук,затова ще помоля да ме извините,ако темата я има или не я публикувам на правилното място,но имам нужда от вашия опит. Ще се опитам да бъда възможно най-кратка. Тааа.... правим си ние бебе от около есента, до сега безрезултатно. Последният път беше миналия месец по мои сметки един или два дни преди овулацията ,но понеже цикълът ми идва пред 30 до 33 дни (може да не съм пресметнала правилно) и втори ден ми закъснява. По цял ден ми се спи,а вечер лягам и се пуля по два часа в тавана. От няколко дни ми се появи странна телесна температура,която е около 37.1 (минава ми за 40мин), което ме усъмни,че може да бъде бебе. Отивам купувам си аз тест шуарчек и веднага посещавам банята. След направата му изчаках около 3мин отварям го и тъкмо да го хвърля и виждам една втора черта на него, но повярвайте ми беше толкова незабележима,че имах чувството,че си измислям. Знам,че трябва да почакам още малко,но моля споделете с мен,дали на някой се е случвало подобно нещо и тази прословута черта вижда ли се попринцип (например като маркировка,че там трябва да бъде) ако се загледаш?  newsm78 newsm78 newsm78

# 1 524
  • Мнения: 9 019
Да, случвало ми се е. Последният път, когато правих тест и беше положителен.
Доколкото знам, няма как да има дори незабележима втора черта и тя да е просто така.
Моят съвет е да изчакаш два-три дни и да направиш още един тест.
Късмет!

# 1 525
  • Мнения: 85
Благодаря!!! Heart Eyes

# 1 526
  • Мнения: 3 317
Повтори теста след седмица  Peace  Успех

# 1 527
  • София
  • Мнения: 429
Вероятно има бременност, пожелавам ти я от все сърце!  Моя втори тест беше така, с много бледа втора чертичка, но бях сигурна, че има бебе. Лесно ще разбереш със сигурност от един кръвен тест. Успех !

# 1 528
  • Мнения: 1 521
Имаш два дни закъснение. Или нов тест - друга марка с по-висока чувствителност или направо кръвен.
Успех:))

# 1 529
  • Мнения: 332
Здравейте, имам два теста с много бледа втора черта и днес пуснах кръвен с резултат 209, според вас има ли бременност. И другият ми въпрос колко време след раждане може да се отчете положителен реззултат?

Общи условия

Активация на акаунт