Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 514 134
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 2 250
  • Мнения: 3
Дано тъй като ходих и на доктор и ми каза, че за сега не може да види нищо.😞

# 2 251
  • Мнения: 3 490
Дано тъй като ходих и на доктор и ми каза, че за сега не може да види нищо.😞

Два абсолютно положителни теста, НЯМА как да не си бременна.
Дори док да беше фокостник, нямаше да ти каже нищо ново.
Изчакай търпеливо, така и така ти остава още много чакане 😉
 
Даже бих ти препоръчала да отидеш след около 3седмици. ( Да станат 7 сед. от последният ти М), за а има реално смисъл ходенето на док.

# 2 252
  • Мнения: 348
Под нищо не се видя имаш предвид абсолютно нищо, дори и плодно сакче? На 7ми ден от закъснението ли беше на преглед и с какъв ехограф те гледаха?

# 2 253
  • Мнения: 3
Под нищо не се видя имаш предвид абсолютно нищо, дори и плодно сакче? На 7ми ден от закъснението ли беше на преглед и с какъв ехограф те гледаха?

Да днес ходих и нищо ама нищо не видя и ме прегледа с вагинален ехограф

# 2 254
  • Мнения: 852
Под нищо не се видя имаш предвид абсолютно нищо, дори и плодно сакче? На 7ми ден от закъснението ли беше на преглед и с какъв ехограф те гледаха?

Да днес ходих и нищо ама нищо не видя и ме прегледа с вагинален ехограф
Не се тревожи излишно ,много бързаш  Laughing При мен с вагинален се видя сакчето едва на 12 ден закъснениеи ЧХГ 1200.На 10-ти дори не можаха да го намерят къде се е скрило  Wink

# 2 255
  • Мнения: 348
Зависи кога е била овулацията, ако е по късна е нормално да не се види. Отиди отново след седмица. Можеш да провериш и чхг как нараства ако ще се чувстваш по спокойна. Simple Smile

# 2 256
  • Мнения: 5 468
Ох, ама като се разбързате с тези доктори. Не се ли поинтересува кога се ходи на първи преглед? 7 дни закъснение е рано, а да не говорим, че при теб вероятно са по-малко, съдейки по чертичката. Много вероятно О да е била по-късно и от там закъснението ти да е по-малко.

# 2 257
  • Мнения: 61
Здравейте момичета днес си направих кръвен тест и ето резултатите ми мисля че е положителен

# 2 258
  • Мнения: 809
Положителен е ! Честито и до финал

# 2 259
  • София
  • Мнения: 7 645
да, положителен е, след седмица отидете на лекар Simple Smile

# 2 260
  • Мнения: 61
Благодаря ви

# 2 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Здравейтеее,
5 дни закъснение и вече видяхме сакчето, за пулс ще ходя другата седмица.

# 2 262
  • Мнения: 61
Здравейте момичета утре съм на гинеколог дали ще се види сакче при 20 дни закъснение 2 положителни урини теста и положителен кръвен тест

# 2 263
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Да

# 2 264
  • Мнения: 61
Благодаря ви

Общи условия

Активация на акаунт