Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 317
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 2 805
  • Мнения: 5 468
Честото уриниране е възможен симптом в началото заради хормоналните промени(не заради нарастващата матка, тогава ембриона все пак е мм и матката е все още е много малка Satisfied), но не и задължителен. При мен често уриниране се появи чак в 9ти месец, когато имах чувството, че бебето ми е седнало на пикочния мехур Smiley.

Yana19, симптомите са субективно усещане и да се притесняваш, че нямаш еди кой си симптом е глупаво. Има жени и без никакви симптоми. Никой не може да каже дали ще се развие бременността, така че полза от притеснение няма. Изчакай си прегледа и мисли позитивно.

Лично при мен, до 7г.с. симптомите бяха много чувствителни и болезнени гърди и менструални болки(на млменти много силни), сякаш всеки момент ще ми дойде. След 7-8г.с. започна гадене, повръщане и адска умора.

Лека бременност и дай по-ведро. Wink

# 2 806
  • Мнения: 4 087
Аз съм тази с без никаквите симптоми. Но пък усетих емоционално детето още преди теста, първо сънувах и после просто знаех , че не съм сама Simple Smile Ама симптом нямах до последно, дори контракциите не усещах. Не ми се е повръщало изобщо, не са ме боляли гърдите.....е да , освен че ставах през нощта в 4, наспана и после цял следобед дремех, ако това броим за симптом, то беше много ясно изразен Simple Smile

# 2 807
  • Мнения: 5 215
Привет! На 13-ти ден закъснение имах ясна, но бледа втора черта. На следващия ден правих тест отново, но чертата е много по-бледа... Някой има ли идея след колко дни да очаквам да ми дойде?

# 2 808
  • София
  • Мнения: 7 645
Хубаво е да минеш преглед.

А ако е биохимична, кога ще ти дойде зависи от стойността на чхг.
Когато падне под 10 долу горе, цикъла идва

# 2 809
  • Мнения: 5 215
Brayda bouquet
Четох днес за биохимичните и мисля, че е точно това.

# 2 810
  • София
  • Мнения: 7 645
Ами можеш да провериш как е чхг и как пада за твоя сигурност.

# 2 811
  • Мнения: 87
Привет! На 13-ти ден закъснение имах ясна, но бледа втора черта. На следващия ден правих тест отново, но чертата е много по-бледа... Някой има ли идея след колко дни да очаквам да ми дойде?

Пусни си чхг през два дена и виж дали нараства и как ако нараства. И при мен пикливите тестове така ми показаха. На едния ден 2 на следващият почти няма втора черта. Но хормона нарастваше като по учебник и вече съм 10-та седмица 😍 успех ти желая Simple Smile))

# 2 812
  • Мнения: 279
Здравейте, да питам и тук, кога най - рано мога да си направя тест? Мислех си, че ми е дошло преди 3 дни, но беше леко кафеникаво течение, което днес изчезна. Предстои ни море и съм леко притеснена.

# 2 813
  • тук-там
  • Мнения: 5 706
Веднага можеш! Но имай предвид, че не е никак рядък случай да зацапва, задържа и после да бликне. Успех!

# 2 814
  • Мнения: 279
Веднага можеш! Но имай предвид, че не е никак рядък случай да зацапва, задържа и после да бликне. Успех!

Благодаря, и в друга тема питах и ми отговориха, че веднага се хваща бременност. Имам много редовен цикъл и за първи път ми се случва такова течение.

# 2 815
  • Мнения: 5 215
Пусни си чхг през два дена и виж дали нараства и как ако нараства. И при мен пикливите тестове така ми показаха. На едния ден 2 на следващият почти няма втора черта. Но хормона нарастваше като по учебник и вече съм 10-та седмица 😍 успех ти желая Simple Smile))
Лека бременност на теб Hug
На мен днес ми дойде Simple Smile

# 2 816
  • Мнения: 87
Пусни си чхг през два дена и виж дали нараства и как ако нараства. И при мен пикливите тестове така ми показаха. На едния ден 2 на следващият почти няма втора черта. Но хормона нарастваше като по учебник и вече съм 10-та седмица 😍 успех ти желая Simple Smile))
Лека бременност на теб Hug
На мен днес ми дойде Simple Smile


Съжелявам ... ще стане, когато му е времето Simple Smile може да е за хубаво. Ние чакахме 3 години да се получи. Просто не го мисло много Simple Smile

# 2 817
  • Мнения: 5 215
И аз така мисля Simple Smile

# 2 818
  • Мнения: 2
Здравейте! Регистрирах се, за да попитам за мнения, относно резултата на този тест. 8 дни след О, доказана само с Т метод и тестове, първа урина. Да го броя ли -, или невалиден?

# 2 819
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Сякаш повечко урина сте капнали  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт