Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 285
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 3 000
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз виждам втора бледа черта.

# 3 001
  • Мнения: 3 597
И аз виждам . Мисля , че е положителен . Доста е светла чертичката , може би е добре да повториш теста , за да се види вече по-ясно Blush

# 3 002
  • Мнения: 45
Благодаря! Мисля да повторя в петък, ако не ми е дошло до тогава, за да не се пренавивам много, че чакаме три години вече иии не си вярвам и на себе си вече какво виждам и какво не хахха Simple Smile стискам, палците и чакам Simple Smile

# 3 003
  • София
  • Мнения: 461
Привет! Не съм вярвала, че ще пиша в тази тема, обаче стана тя каквато стана..
От година нямах цикъл..юли отидох на лекар и се оказа, че яйчнициге ми са тотално заспали, а лигавицата ми е 1 мм, прогестерон много под долна граница.1 месец пих добавки, но август почнах дуфастон за 10 дни с лигавица едва стигнала 2.5 мм. На 8 септември цикъл, на 22 незащитен секс и от тогава насамдуфастон... бях предупредена, че с тези показатели първите месеци ще е ановулаторен..  трябваще днес да спра д1фастона, но не знам какво ми прещрака да направя тест.. сънувах глупости тези дни...пише -резултан да се отчинта до 3 минути-снимката е от 1 минута и май виждам бледа 2 черта, но не съм сигурна

# 3 004
  • Мнения: 45
може би има, но е доста неясна. Ще те посъветван като мен си-повторение Simple Smile  Успех!

# 3 005
  • Мнения: 647
И на двете Ви имат 2ра черта тестовете Ви.
Честито и лека бременност до финал 😊🤗

# 3 006
  • София
  • Мнения: 461
Ох..дано таткото се съгласи...че сме с 4 годишни близнаци..шантава история...стискайте ми палци! Ще изчакам десетина дни преди да му кажа, да не се окаже биохимична и да създам излишна паника... не искам да разводнявам темата, просто..но пък ако беше тотално против 3то, щеше да плзва презерватив или поне прекъснат акт.. дано всичко се нареди..

# 3 007
  • София
  • Мнения: 461
Моята втора черта ще излезе дефектен тест- кръвният е отрицателен:(

# 3 008
  • Мнения: 3 597
Съжалявам . Теста Лейди тест ли беше ? И на мен миналия месец ми излезна такава черта на Лейди тест .

# 3 009
  • София
  • Мнения: 461
Това обяснява всичко:) явно имат кофти партида-добре, че изчаках и не казах

# 3 010
  • Мнения: 45
Ще видим и моя.. деня може да е бил дефектен, не само теста Simple Smile

# 3 011
  • Мнения: 45
Момичета, аз имам съвсем ясна черта..... ще се бременее хахахаха

# 3 012
  • София
  • Мнения: 461
Честшто и успех!!!

# 3 013
  • Мнения: 45
Благодаря Simple Smile Успех на всички Simple Smile

# 3 014
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Здравейте! Имам дълъг цикъл, на около 40-50 дни и имам закъснение 3 дни смятано от най дългият ми цикъл.Вчера си направих 2 теста на Лейди тест, лентички и на двата излезе втора по бледа черта, розова но по бледа и тънка от контролната.Днес си направих шуър чек и беше абсолютно отрицателен.Моля за съвет, на кой тест да вярвам?

Общи условия

Активация на акаунт