Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 514 006
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 3 255
  • Мнения: 20
Sunshine42, точно така е за извънматочната по- бавно би трябвало да се покачва, но в някой случаи в началото покачването е както при нормална. Утре отивам на лекар, ще споделя после каквото успеем да избистрим в случея. Направо не смея да си мисля положителни неща.Sad

# 3 256
  • Мнения: 29
Здравейте дали е възможно да съм бременна? Вчера нямах 2 чертичка, а днес имам бледа. Цикъла ми е редовен, но пих антибиотик и доста витамини. Не знам дали от това ми закъснява 3 дни. Ето и снимка от теста.
Корема и гърдите ме болят все едно ще ми дойде нищо друго.


Честито и от мен !!! Моята беше  по слаба и от тази . Вчера ми бяха вече еднакви по цвят чертичките , днес трябваше да ми дойде , но нищо . Чакам и другата седмица отивам на  лекар . А за гърдите ми писаха , че е нормално и мен ме болят много като преди М .

# 3 257
  • Мнения: 18 685
Пламена, преди 11 години по същия начин и по същото време на годината хванах много ранна бременност, която трима лекари в Шейново, наредени около мен, се чудеха нормална ли е или е извънматочна. Посъветваха ме да не пътувам и при първи признаци на каквото и да е неразположение, да тичам в болницата. Същото те съветвам и теб. Извънматочната ми бременност вече е на 10 г.

Иначе, да, ЧХГ до едно време при извънматочна може да нараства нормално. Но ако имаш кървене заради извънматочна толкова време, нали...да не казвам. За мен фактът, че кървенето намалява и спира, значи, че не е. Момичетата хубаво те посъветваха, отиди в някоя добра болница и пусни прогестерон. Ако всичко е наред, след 4-5 дни може да се види сакче. Стискам ти палци и ти желая най-щастливата развръзка.

# 3 258
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Пламена дано всичко е наред, коя седмица би трябвало да си ?

Wild popi напълно възможно е да има кървене при извънматочна.

# 3 259
  • Мнения: 20
Начало на 6. На 11. 11 ми беше последният цикъл.

# 3 260
  • Мнения: 18 685

Wild popi напълно възможно е да има кървене при извънматочна.

Аз не казвам, че не е възможно. А че след толкова време кървене ако е извънматочна вече щеше да е доста сериозно положението.

# 3 261
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Plamena има надежди до 7 седмица да се види ембрион, но 377 е ниско за 6 та седмица.
Аз имах кървене в началото на 6 седмица, след което спря измерих чхг 440 и тогава се появиха първите съмнения, че нещо не е наред. Чхг продължи да се покачва и се потвърди извънматочна, при чхг над 1100 ми сложиха инжекция. Не съм имала болки.

Пожелавам ти успех !

Ивситоо теста ти е положителен. Честито !

# 3 262
  • Мнения: 5 468
Пламена, наистина ЧХГ е ниско за 6та седмица, но пък расте добре. Колко е продължителността на месечния ти цикъл? Вариантите са или късна овулация и нормална бременност в матката с кървене поради някаква причина(както бях казала, то може и да не е свързано със самата бременност, но може и да е) или извънматочна бременност. Изключвам вариантът бременността да е приключила, защото имаш растящо ЧХГ. Разбира се, тук не сме лекари, но се опитваме да ти дадем поне насоки. Мисля, че отдавна ти бяхме написали да изследваш прогестерон. Направи го и отиди в болница с добра апаратура и свестни лекари.

# 3 263
  • Мнения: 20
Момичета нищо не се вижда в матката и лигавицата не е удебелена, за съжаление нищо друго не се вежда и ок. Яйчниците.Петък пак ще пусна чхг, посъветваха ме в друга лаборатория за всеки случай. И ако се е увеличило, веднага да отида в някоя специализирана болница. Аз умувам, от сега дали да не пробвам да запазя час, ако отида на място във Вита или Токуда или Надежда дали ще ме вземе някой. Аз като гледам трябва да започна да пиша в темите за извънматочна вече. Тук все пак по- ведри събития се обсъждат!:)

# 3 264
  • Мнения: 18 685
Plamena, не бих чакала до петък на твое място. Извънматочна бременност може да е животозастрашаващо състояние. А до тогава ЧХГ при този темп на нарастване ще е около 1000. Всички болници имат спешни кабинети. В Надежда съм ходила с кървене при ранна бременност на Великден, в 7 вечерта. Спешният кабинет е при подземния паркинг. Звъниш на звънеца, обясняваш за какво си и ще повикат лекар, който е на смяна. Добре е да отидеш със скорошни изследвания на ЧХГ. Вероятно Токуда също има спешен кабинет. Мисля, че и в Майчин дом, и в Шейново можеш да отидеш без час.

# 3 265
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Според мен изчакай до петък и си пусни тогава ново чхг, но ако получиш болки веднага в спешен кабинет. Ако нямаш болки и се потвърди извънматочна най добре е за теб да се прекрати с инжекция.

# 3 266
  • Мнения: 20
Благодаря момичета, нямам болки в момента, имам слабо зацапване. Ще изчакам до петък най- вероятно:( синът ми е с някакъв чревен ротавирус от вчера и може би трябва да го заведем за вливки някъде.Вече е много отпаднал и дехидратиран. Едва някакви мижави милилитри му пробутвам от прахчетата за запичане и хидратиране. Температури и ужаси.Личната ни препоръча детска инфещциозна болница ако така продължи да отказва.Sad Та моите проблеми направо не мога да ги осъзная. Пазете се и вие, явно върлува нещо мното неприятно.

# 3 267
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
Благодаря момичета, нямам болки в момента, имам слабо зацапване. Ще изчакам до петък най- вероятно:( синът ми е с някакъв чревен ротавирус от вчера и може би трябва да го заведем за вливки някъде.Вече е много отпаднал и дехидратиран. Едва някакви мижави милилитри му пробутвам от прахчетата за запичане и хидратиране. Температури и ужаси.Личната ни препоръча детска инфещциозна болница ако така продължи да отказва.Sad Та моите проблеми направо не мога да ги осъзная. Пазете се и вие, явно върлува нещо мното неприятно.

Хидратин Алфа,за да не се обезводни.Едно прахче разтваряш и даваш по лъжичка.
Дано всико бързо мине !

# 3 268
  • София
  • Мнения: 23
Здравейте, вчера (20.12) си правих два теста и на двата се вижда бледа втора черта? Днес (21.12) е датата, на която трябва да ми дойде. Вече 9 месеца правим опити и до сега на тестовете не съм виждала каквато и да е била втора чертичка. Не знам вече какво да мисля и дали да се радвам. Според вас дали имам повод за щастие.

# 3 269
  • Мнения: 320
Според мен са положителни. Моя изглеждаше по същия начин, даже по-блед, 1 ден преди М, а вече съм е 7 месец. Ето снимка, за да се убедиш Simple Smile Аз съм с късна О, на 18-19 ден

Общи условия

Активация на акаунт