Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 364
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 3 360
  • Мнения: 665
Рано е за лекар още! По-добре да беше пуснала едно ЧХГ и в понеделник отново. Така би имала представа какво се случва. Сега само са те наплашили и лошите мисли са ти в главата. При 5-дневно закъснение рядко може да се види нещо! Споко! Пусни утре едно, ако имаш възможност.

# 3 361
  • Мнения: 131
Рано е за лекар още! По-добре да беше пуснала едно ЧХГ и в понеделник отново. Така би имала представа какво се случва. Сега само са те наплашили и лошите мисли са ти в главата. При 5-дневно закъснение рядко може да се види нещо! Споко! Пусни утре едно, ако имаш възможност.
Ще пусна в понеделник, защото утре няма къде в квартала ,а ме боли доста корема за да се разкарвам по градския транспорт. Ще пиша после, за да знаят и други момичета в тази ситуация.

# 3 362
  • На остров
  • Мнения: 13 498
При бремеността няма две еднакви, едни и същи симптоми може да означават съвсем различни неща.
Аз бих сменила лекарката, ако смята тестовете ти за отирцателни и търси сак на 5 ден закъснение.
Пусни си в понеделник едно чхг и изчакай поне седмица за следващ преглед.

# 3 363
  • София
  • Мнения: 7 645
Дооооооста е рано за ехограф, ако имаш съмнение за тестовете си пусни чхг

# 3 364
  • Мнения: 131
Като цяло имах час от отдавна за цитонамазка, а то за друго отидох в крайна сметка. А пък и на около 20 ден имах розово зацапване и после кафеникаво за 2-3 дни и се бях притеснила да не ми е станало нещо.

# 3 365
  • Мнения: 3 401
Скрит текст:
Днес ми и 5ти ден закъснение , имам чувството че си ги въобразявам и на двата теста излезна на 2рата минута 2рата черта



Съвсем положителни!

Честито и се пази Wink

Ходих на гинеколог и тя каза че за нея са отрицателни, гледа ме на ехографа и видя едно жълто тяло, което според нея може да е киста в левия яйчник, а в десния имам още един фоликул.Качвам снимки от ехографа за мнение ако може, и се извинявам ако не е по-темата.

Втещена съм! Всеки минимално образован човек знае:
1) Бледа втора четра на два теста е много много малко възможно да е изпарителна.

2) На 10-15 ден от зачеването няма какво да видиш на екограф.

Предвид некадърната ти лекарка, проследи си ЧХГ-то 2-3дена и ако расте, отиди на лекар отново СЛЕД МЕСЕЦ!

Успех

Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 20:57 от AnMary

# 3 366
  • София
  • Мнения: 7 645
Или айде не след месец, но минимум 2 седмици

# 3 367
  • Мнения: 3 401
Или айде не след месец, но минимум 2 седмици
Аз съм ти казвала,де, но нашите лекари не са привържаници на гледането на "точка"-та. По ред причини може да не се види и само да те притеснят ненужно.
А ако нещо стане и се загуби бременността преди 7.г.с., няма как да спасят положението, така или иначе.


# 3 368
  • Мнения: 5 468
Всяка сама преценява кога да отиде на преглед, но поне е важно да знаят, че преди десетия ден закъснение няма слисъл да се ходи. А тук масово бързат с прегледа и най-редовно лекарите изобщо не им казват, че е рано.

П.П. Иначе, аз и двата пъти изчаках 18-20 дни закъснение за да се види направо ембрион с пулс. Исках да си спестя излишни нерви.

# 3 369
  • Мнения: 131
Оо не не, аз имах предварително от преди месец час профилактично и просто се засече с това, дори не предполагах, че мога да забременея скоро като цяло.

# 3 370
  • Варна
  • Мнения: 10 493
На мен така ми бяха казали, че виждат киста 4 см. и ми бяха изпляскали рецепта с лекарства за спукване на кистата, която така и не взех. Изчаках седмица и отидох на друг лекар с по-добра техника, бременност си беше. Като започнат така да впрягат, че и лекарства да изписват, поне да кажат ела след 2 седмици пак.

# 3 371
  • Мнения: 3 401
Оо не не, аз имах предварително от преди месец час профилактично и просто се засече с това, дори не предполагах, че мога да забременея скоро като цяло.

Чакаме те да се похвалиш. Някакси имам добро предчувствие за теб. Успех

Последна редакция: пн, 28 яну 2019, 17:17 от Eli..........

# 3 372
  • Мнения: 131

Помощ?

Последна редакция: пн, 28 яну 2019, 17:33 от Mowriana

# 3 373
  • Мнения: 105
На кой ден от закъснението си или на кой ден от МЦ? Ниска е стойноста, но може да се дължи на ранно тестване..... Или спадА поради биохимична Б. Повтори теста след 48ч

# 3 374
  • София
  • Мнения: 7 645
много слабо е положителен, кой ден от овулацията е правен теста?

Общи условия

Активация на акаунт