Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 512 475
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 086
Аз мисля, че сакчето на StoqnDidi се е видяло около закъснението на цикъла и някой лекар го е сметнал 2г.с. (ембиончето е било на 2 седмици приблизително).

raya_1988 , стискам палци!

# 46
  • Мнения: 48
Добро утро, момичета!
Връщаме се на поправителен с моето слънчице, тестът за съжаление отчете EFN.
Благодаря Ви за съветите и изказаните мнения, имах нужда...  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 129
Горе главата! Следващият път ще е положителен  Grinning Hug

# 48
  • Мнения: 18
Успех ти пожелавам мила и съвсем скро да се похвалиш с  EFP . Хубав и усмихнат ден   bouquet

# 49
  • Мнения: 48
Благодаря Ви! Дано наистина! Simple Smile Хубава неделя и положителни емоции на всички! Simple Smile

# 50
  • Мнения: 65
Момичета, моля за инфо - цикълът ми през последните 3 месеца е на 24-25 дни (преди това беше около 28 дни) преди тези 3 месеца по лекарска препоръка започнах да тренирам и имах едно голямо закъснение над 30 дни - най-вероятно заради интензивното натоварване.
От последната ми менструация днес е вече 31-ви ден и аз се чудя дали пак ми закъснява поради интензивни тренировки или има добра новина.
Днес си направих домашен тест, но втората чертичка е едва доловима и аз съм в потрес - не мога да реша дали е положителен или отрицателен.
След колко време мога да направя кръвен тест, които да е достоверен според вас?

Пропуснах да споделя, че взимам лекарства, които трябва да спра в случай на бременност затова ми е важно да знам възможно най-скоро.
Днес свърших опаковката и съвсем не знам какво да правя - да взимам ли нова или не.
Според вас дали вече мога да направя кръвен тест, който да е достоверен?

Последна редакция: чт, 26 апр 2012, 23:00 от AnMary

# 51
  • Мнения: 2 038
Инакатерина, по принцип дори и бледата втора черта на теста за бременност се приема за положителен резултат. Коректен резултат от кръвен тест можеш да получиш 11 дни след овулация, което значи, да, според мен ако сега пуснеш кръвен, ще е достоверен. Успех и стискам палци  fingerscrossed

# 52
  • Мнения: 646
Момичета, моля за инфо - цикълът ми през последните 3 месеца е на 24-25 дни (преди това беше около 28 дни) преди тези 3 месеца по лекарска препоръка започнах да тренирам и имах едно голямо закъснение над 30 дни - най-вероятно заради интензивното натоварване.
От последната ми менструация днес е вече 31-ви ден и аз се чудя дали пак ми закъснява поради интензивни тренировки или има добра новина.
Днес си направих домашен тест, но втората чертичка е едва доловима и аз съм в потрес - не мога да реша дали е положителен или отрицателен.
След колко време мога да направя кръвен тест, които да е достоверен според вас?

Ronique вече ти е отговорила, и спри хапчетата докато със сигурност не разбереш резултата.  Peace

# 53
  • Мнения: 48
inakaterina, аз се включвам с доста голямо закъснение и предполагам, че резултатът е положителен?! Simple Smile
Иначе момичета, аз с моята втора бледа черта и два отрицателни теста, след няколко дни трябва да ми дойде, а нямам никакви симптоми. Нещо съвсем се обърках! Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 129
Не го мисли, за да не се объркваш. Ако цокъла ти е редовен и след два дни не ти дойде, повтори теста. Но при два отрицателни...  Rolling Eyes Все пак стискам палци.

# 55
  • Мнения: 173
Здравейте момичета, нова съм тук. Трябваше да ми дойде на 3.09 или 04.09 , но ми закъснява.Направих два теста миналата седмица но нямаха втора черта.В неделя си направих с първа сутришна урина и ми показа втора бледа черта, бледа, но я имаше.Вчера направих още един след много вода и следобед- пак още една бледа черта.Толкова искам да съм бременна , днес гинекологът ми каза да изчакам поне отще 4-5 дни и тогава да ида.Вчера така се радвах , но днес се притесних малко.

# 56
  • Северозапада
  • Мнения: 5 459
Нанина, най-вероятно си бременна. Ако имаш възможност, си направи кръвен тест за бременност (в София го прави всяка лаборатория) и там вече няма да има дали-или. Ако не можеш или няма къде да направиш кръвен тест, си вземи един обикновен за утре сутрин и виж дали чертичката потъмнява. Може да ти е била по-късно овулацията и затова да са още бледи чертите.

# 57
  • Мнения: 173
Ами мисля утре да отида до личния ми лекар и да си взема направление и да си направя и освен кръвен тест.Просто ме е страх да е отрицателен, толкова много искам.И това е първия месец , в който не се пазихме.Пих преди това с години противозачатъчни и просто толкова се зарадвах в неделя, събудих милото рано-рано Simple Smile да провери и той дали вижда две чертички . А и имам болки ниско долу още след овулацията и си мисля , че е станало. Не знам как ще издържа до другия вторник за прегледа .

# 58
  • Северозапада
  • Мнения: 5 459
Няма от какво да се страхуваш, бебето или го има или не, но според мен го има  Flutter А и по-добре да знаеш със сигурност, нали?

# 59
  • Мнения: 3 242
Здравейте момичета, нова съм тук. Трябваше да ми дойде на 3.09 или 04.09 , но ми закъснява.Направих два теста миналата седмица но нямаха втора черта.В неделя си направих с първа сутришна урина и ми показа втора бледа черта, бледа, но я имаше.Вчера направих още един след много вода и следобед- пак още една бледа черта.Толкова искам да съм бременна , днес гинекологът ми каза да изчакам поне отще 4-5 дни и тогава да ида.Вчера така се радвах , но днес се притесних малко.

Не се вманячвай , щом има втора черта макар и бледа си 100% бременна! Карай си спокойно и недей да се шашкаш  Mr. Green И за кръвен тест не ти трябва направление, можеш да отидеш в която и да било лаборатория и да си го пуснеш сама, но не виждам смисъл след като вече имаш положителен уринен тест. Изчакай още малко както ти е казал доктора и отиди да те види на видеозон. Най добре е изчакай 10-15 дена закъснение и тогава отивай. Преди това е безмислено тъй като няма да се види нищо.

Общи условия

Активация на акаунт