Отговори
# 360
  • Мнения: 1 012
Cemre turns back (unfortunately)..Others are:
- Cemre's unexpected visit makes z very uncomfortable. Because she was convinced to be alone with Kuzey. This cold war will lead to an argument between Cemre and z.
- Cemre will get close ( friendly!) with Baris and this will surprise Baris very much Wink

Джемре се връща (за нещастие)... Другите са: (?)
- Неочакваната поява на Дж причинява неудобство на З. Защото тя е решена да е насаме с кузей. Тази студена война ще доведе до пререкания между Дж и З.
- Джемре ще се сближи (приятелски!) с Баръш и това доста ще изненада Баръш Wink

# 361
  • Мнения: 3 371
Изолирах всички шумове и най- после и аз чух гласът на Джемре ! Peace
Тези вежди, очи и част от носа, които виждам в контейнера, ме навеждат на мисълта, че е мъж, даже има чувството, че е Сумер ! Не знам защо, струва ми се, че е той !

# 362
  • Мнения: 75
След като видя ревността на К, Джемре ще се сближи с Баръш . Би било тъпо ако постъпи така, макар че и К така постъпи като се събра с З ,но неговите подбуди бяха за да избяга от Д, докато на Джемре ще са други. Така поне мисля , ще видим Peace

# 363
# 364
  • Мнения: 2 282
Cemre turns back (unfortunately)..Others are:
- Cemre's unexpected visit makes z very uncomfortable. Because she was convinced to be alone with Kuzey. This cold war will lead to an argument between Cemre and z.
- Cemre will get close ( friendly!) with Baris and this will surprise Baris very much Wink

Джемре се връща (за нещастие)... Другите са: (?)
- Неочакваната поява на Дж причинява неудобство на З. Защото тя е решена да е насаме с кузей. Тази студена война ще доведе до пререкания между Дж и З.
- Джемре ще се сближи (приятелски!) с Баръш и това доста ще изненада Баръш Wink
Да си дойде всичко на мястото. Не може да има приятелство между жени, които си оспорват един мъж. И З. първа ще свали картите. Дж е по-потайна, прикрита и двулична, когато става въпрос за К.
И много смела ще излезе. Ще се натиска на Баръш.  Ебру и Венус ще я смажат.

# 365
  • Мнения: 2 282
Изолирах всички шумове и най- после и аз чух гласът на Джемре ! Peace
Тези вежди, очи и част от носа, които виждам в контейнера, ме навеждат на мисълта, че е мъж, даже има чувството, че е Сумер ! Не знам защо, струва ми се, че е той !

Аз чувам само гласа на Фърат. Нищо друго.

# 366
# 367
  • Мнения: 3 371

Много ни хубав тук левента ! Crazy

# 368
  • Мнения: 3 371

Дами, ние с левента отиваме да се усамотим( достъпът на всички Джемрета и други "е"-та , е абсолютно забранен !  Wink )
Пожелавам ви лека нощ и татлъ сънища ! Hug

# 369
  • Мнения: 75
Нещо за Джемре и Кузей  bouquet


Аз вярвам в мълчаливата любов.
Без думи, без крaсиви обещания,
без упреци, без молещи уста.
Аз вярвам само в нямото стардание
в сподавения порив на кръвта.

Очи в които погледа не гасне,
докосването нежно на ръце -
от клетви, от несдържан плач,
по-ясно говорят на човешкото сърце.

Тя всичките прегради побеждава,
тя вечен огън и нестихващ зов.
Как нея ще отминеш, ще забравиш?...
Аз вярвам в мълчаливата любов.

Давид Овадия

# 370
  • Мнения: 18 543
Терз, невероятна си! Heart Eyes Hug Събуждам се по никое време и какво виждат очите ми? Фрагман!
Не видях никакво лице в контейнера, но гласът е категорично на Ферат, а скимти май Джемре и се чува как Али вика Кузей. Дали онзи психопат не ги е пъхнал вътре? А може и Симай да е  newsm78 Но Кузей определено се стъписа.
Ивана  Hug много хубаво стихотворение!

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 03:16 от queen_fenka

# 371
  • Мнения: 0
Ferhat: While I wasn’t here, I know Kuzey did hurt you a lot. But I didn’t just sat there! I tried to make it uncomfortable for him too.
Ali: Kuzey!
Cemre: Kuzey!

# 372
  • Мнения: 75
queen_fenka,радвам се че ти е харесало  bouquet

# 373
  • Мнения: 8 409
Добро утро. Hug Hug Hug
Благодаря за фрагмана и превода.  bouquet  bouquet

Явно пак залагат на хоръра, щото иначе рейтинг няма.  ooooh! Ще видим какво са намислили. Peace
Хубав ден. Hug  bouquet

# 374
  • Мнения: 186
Добро утро , Ивана !
Прекрасно е стихотворението и така пасва за любовта на Джемре и Кузей. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сега за добро утро, си пускам отново и клипа на Безумналудост, който с музика и кадри, също рисува тази мълчалива любов.


Иначе - за Баръш. Интересно ще стане. М/у другото не ме е страх от Ебру. Тя хареса Джемре.
Както каза Али за нея - Израстна много момичето и среща одобрение.  Hug

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 09:06 от allisas73

Общи условия

Активация на акаунт