Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Така е Дафне, аз и за това казвам, че надмина очакванията ми.А той е само в началото на своята кариера...

Лека нощ, момичета!

Последна редакция: пн, 23 апр 2012, 23:43 от sinq laguna

# 676
  • Мнения: 3 547
Мили момичета )))

Днес получих няколко писъмца на пощата си, затова влизам да обясня моето отсътвие, от уважение към тези, които ми писаха там, а и както сега видях са писали тук.

То е продиктувано само и единствено от желанието ми градусът на напрежението в дискусията да бъде свален.
Не виждам смисъл да пиша мнения, които явно нагнетяват напрежение у група хора.
С ръка на сърцето ще си призная, че най-често съм се сдържала при писане да не изразявам крайни мнения, но определено през последните няколко дни си позволих по-твърда линия на поведение в пристрастията си, най-вече защото определена фенска група си позволява да се изразява точно в този стил – менторски, сякаш  с поглед в бъдещето и то по начин, преднамерено дразнещ другата фенска група, неспирно чертаейки ни светлото бъдеще на прелюбимия ни Кузей с настоящето ‘гадже’.
Смятам до тук всички са се разпознали и познали )))

  И какво се случи в отговор на моя експеримент да заявя твърдо точно обратното ?
Ами как какво – сещате се от последвалите ..ъъъ…т.нар. ‘лирични отклонения’.
То не бяха параноични разпознавания в моите обобщения / повярвайте от стотина поста изчетени по диагонал, едва ли бих тръгнала да помня кой кога точно какво е казал/ ,то не бяха неистови искания да не им натрапвам мнението си  - сякаш на мен дотогава ми е било супер приятно да чета  репортажите от видяното в кристалната топка )))

Когато се опитах да вляза в по-сериозен тон и да обясня какъв е проблемът на комуникацията ни, в прав текст ми беше заявено да не съм се правела на ‘върлоинтелигентна’
Е…и какво следва на направя ?
Мисля, че взех най-правилното решение – не желая моето присъствие да бъде източник на такова напрежение. Щом нямам право да изразявам мненията си такива каквито са , защо да ги пиша ?  Тъй-като няма как да ми се получи да вляза в тона на хвалебствия за едната героиня, няма смисъл, другото е заклеймено  Simple Smile

Нека се възстанови спокойствието в темата, отсъствието на един човек не е фатално за съществуването на форума. Не се чувствам обидена изобщо, нима мога да се сърдя на хората, че имат други светоусещания  и не ме разбират ?
Съжалявам за дългото писане, просто исках да обясня и да не остава някой с впечатление, че правя фасони на обидена.
 
Пред пасивното присъствие избирам отсъствието Simple Smile
Така ще е по-добре и по-спокойно в темата . А за приятелите – има лична поща )))


# 677
  • Мнения: 75
Лор, това е най-лесното,( да спреш да пишеш) Peace
А тези които харесват твоите постове( като мен примерно), нашето мнение няма ли значение ? Съжалявам , но се надявам да си обменяме още мисли и впечатления от филма тук  Praynig Hug

Последна редакция: вт, 24 апр 2012, 05:12 от ivana27

# 678
  • Мнения: 1 012
Момичета, просто да споделяме мнения за филма без да замеряме другите с тях, мисля, че така ще е най-разумно. Ние не се познаваме добре, за да си отправяме лични квалификации и обвинения.  Peace

# 679
  • Toronto
  • Мнения: 683
Е това е много тъжно, dafne_1! Нямам коментар за българския манталитет  ooooh! Sad

Ами да, точно лор заяде Тупарова за светлия лъч и тя повече не се вясва.

Дафне, Hug Тук съм, просто не ми остава време за коментари, тъй като от 3 седмици съм в БГ и докато видя всички роднини и приятели, докато ида да видя Истанбул... Затова не съм писала. Благодаря, че забеляза! След 2 дни си заминаваме за Канада и тогава ще имам повече време.
Иначе заяждания като това на Лор не могат да ми повлияят чак до такава степен.

# 680
# 681
  • Мнения: 8 536
Добро утро. Hug Hug Hug



Лор, на мен лично никой не ми създава дискомфорт с писанията си.  Peace Ако ще да събере Кузей с Гюлтен, пак не ми пука.  Laughing Laughing Laughing Тук е форум, в който да пишем каквото виждаме, според нашите възприятия, каквото мислим, че ще се случи и т.н., и да го обсъждаме. Ако не го правим, по една или друга причина, може само да се поздравяваме с добро утро и толкова.  Peace Не можем всички да мислим еднакво, така че въздържанието ти от писане е излишно, според мен, но все пак ти решаваш.  Peace Смятам, че няма никакъв особен проблем в комуникацията ни - единственото е да се научим да уважаваме чуждото мнение и да не се дразним, когато то не съвпада с нашето. Wink Освен това, след като пишем във форум, трябва да сме наясно, че ще има несъгласни с нашето мнение, които ще ни оборят, ако смятат, че написаното не отговаря на "истината", според тях. Хубаво е, ако става аргументирано, а не с реплики от сорта "няма да стане така", "много ви се иска, ама няма" и т.н. Но и на такива постове не можем да се сърдим - важното е да не се обиждаме и да раздаваме квалификации, иначе всичко написано за филма е в реда на нещата и на нарушава правилата. Hug
Хубав ден, момичета.  bouquet

# 682
  • Мнения: 186
Добро утро, момичета !
Лор, написаното от теб винаги е било така добре аргументирано, без лични обиди и нападки,
така че най-малко ти, трябва да си тръгнеш от форума.
Моля те, мила, размисли отново и остани с нас, защото наистина ще липсваш на мен и на много други форумци.


На всички желая прекрасен ден ! Hug
Такова е и времето навън.
Дали няма да има и втори фрагман днес  Rolling Eyes

# 683
# 684
  • Мнения: 123
И днес няма да има фрагман...,значи пълна скука тука... no no no smile3516

# 685
  • Мнения: 0
Uzun bir süreden sonra Kuzey’in hayatında her şey yolunda giderken Kuzey, Ferhat’ın karanlık yüzüyle bir kez daha karşı karşıya kalıyor.

Kuzey'le Zeynep'in ilişkisinin daha da ilerlediğine şahit olan Cemre, ne olursa olsun Kuzey’den vazgeçmeyecektir. Cemre'nin varlığını Kuzey'le ilişkisinin her anında hissetmeye başlayan Zeynep ise, artık Cemre'den iyice huzursuz olmaya başlar. İki arkadaşın araları bozulur.

Basına verdikleri röportajın “sinderella man” başlığıyla yayınlanmasının ardından, Güney'i sakinleştirmek Banu'ya düşer. Bu arada Güney, Sinaner köşkünde çıkan yangınla ilgili yeni bilgilere ulaşır ve "Burak Çatalcalı" ismiyle ilk kez karşılaşır. Güney eksik parçaları tamamladıkça, Sinaner ailesinin sırrına daha çok yaklaşacaktır.

Öte yandan Simay da Ferhat’ın hiç bilmediği hayatına dair izlerin peşine düşer. Simay merakına yenildikçe, tehlikenin de üstüne gittiğini fark etmez.

Şekip Uncu’nun şirketiyle çalışmayı kabul eden Kuzey’in tek şartı, makaradan bağımsız olarak, kendi ürününü ortaya çıkarmak olur. Kuzey, bu hamlesiyle Güney’e rakip olacağının farkındadır.

Diğer taraftan, Kuzey’le Zeynep ilişkisi doludizgin devam eder. Aşk acısını artık sessizce yaşayan Cemre, Barış’ın ilgi alanına da girmeye başlar. Uzun bir süreden sonra Kuzey’in hayatında her şey yolunda giderken Kuzey, Ferhat’ın karanlık yüzüyle bir kez daha karşı karşıya kalır.

# 686
# 687
  • Мнения: 1 012
И днес няма да има фрагман...,значи пълна скука тука... no no no smile3516

Защо днес да има фрагман? Ето, той си излезе за това, което ще гледаме.  newsm78

http://www.viki.com/channels/4762-kuzey-guney/videos/67156/1

А тази идея много ми хареса да се съберат Кузей с Гюлтен  Laughing Пък и е по-хубава от къзларките  Crazy

dterziiska  Hug   bouquet

# 688
  • Мнения: 2 282
Е това е много тъжно, dafne_1! Нямам коментар за българския манталитет  ooooh! Sad

Ами да, точно лор заяде Тупарова за светлия лъч и тя повече не се вясва.

Дафне, Hug Тук съм, просто не ми остава време за коментари, тъй като от 3 седмици съм в БГ и докато видя всички роднини и приятели, докато ида да видя Истанбул... Затова не съм писала. Благодаря, че забеляза! След 2 дни си заминаваме за Канада и тогава ще имам повече време.
Иначе заяждания като това на Лор не могат да ми повлияят чак до такава степен.
Toва наистина е много хубаво.  HugИ казано честно, без превземки и демагогия. Понеже тематиката от последните дни е за разни излизания и влизания в темата се притесних да не си обидена и съвсем да  оредеят  феновете на З. То, и без това е малко хаос в темата. Останахме си без знаменосци. Пълна скука. Laughing

# 689
  • Мнения: 186
Благодаря за снимките от утрешния епизод.
Явно Кузей и Сами започват бизнес.
Най-сетне да го видя Кузей костюмиран, ами отива му, не е като когато продаваше онези кремове за разкрасяване. Сега костюмът по друг начин стои. сега ако му оправят малко и прическата, ще бъде всичко на 6.  Party

Общи условия

Активация на акаунт