Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 105

  • 45 866
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Репортаж № 3

Скрит текст:
Кадир и Рахми са в местното кафене-кръчма. Кадир се здрависва и обяснява проблема. Всички го гледат странно, прекъсна им картите. Компанията определено е без кадъни. Пълно е с мустакати типове, обаче Кадир не се плаши, звучи доста курназ и явно им казва, че ако не спрат с вандалщините ще има съд-мъд и други подобни. Кръчмаря прибърсва тезгяха и гледа изпод око. Кръчмаря се обади, Кадир го прекъсна и дообясни ситуацията. Нали има опит с пледоариите, удава му се. Двамата си тръгват и картите продължават.
Карето К М Ф и Ф отново се е събрало на масата за закуска в Бодрум. Фахретин получава обаждане в момента в който Керим и Фатмагюл стават. Има новини за доктора. Фатмагюл пита за доктора, разпитва ги и Фахретин й обяснява. Керим и прави знак да тръгват, но тя настоява да отидат с Фахретин. Мерием се опитва да я разубеди. Казва й че имат гюзел програм с Керим, обаче тя настоява. Керим както винаги се съгласява.

# 77
  • Мнения: 630
Гледайте от тук
http://www.pepelotrozi.tv/live?utm_source=keyfiseyir&utm_med … utm_campaign=live
ако влезете и във ФБ виждате в чата отстрани едно момиче направо превежда
Ей,супер,дано не забива ... Hug

А като щракна линка и ми се появи екрана, след това как се влиза във фейсбука  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 78
  • Мнения: 9 799
фГ иска да се срещне и тя с доктора

# 79
  • Мнения: 1 410
във ФБ влизате отделно, защото иначе не върви чата. Не гледате на цял екран, а отстрани е чата

# 80
# 81
  • София
  • Мнения: 335
fatmagul iska da govori s doktora
Другиоте се опитват да я разубедят
Решат:
- Страхотна работа свърши Мелтем
- Спаси ни, добре че си звъннакла на полицията за ТИРа

Да копирам или е излишно,от сайта ,който даде Силвия взимам нещата????

# 82
  • Мнения: 0
във ФБ влизате отделно, защото иначе не върви чата. Не гледате на цял екран, а отстрани е чата
Там заби  Sad

# 83
  • Мнения: 9 799
Искат да оттърват селим и да натопят Ердоан

превода е от сайта

# 84
# 85
  • Мнения: 0
Гледайте от тук
http://www.pepelotrozi.tv/live?utm_source=keyfiseyir&utm_med … utm_campaign=live
ако влезете и във ФБ виждате в чата отстрани едно момиче направо превежда
Ей,супер,дано не забива ... Hug

А като щракна линка и ми се появи екрана, след това как се влиза във фейсбука  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Когато си влязла в профила си във фейса го затвори без да натискаш изход,и тогава автоматично ще станат нещата когато цъкнеш на сайта .

# 86
  • София
  • Мнения: 335
Искат да измъкнат Селим, и да натопят изцяло Ердоан
трябва да не се притесняваш за ердоан стига го мисли
- Какли ми се ядосва Ердоан в мометна? -С
- помисли какво би направил той на твое място-А

ще депортират Ердо

# 87
  • Мнения: 0
При мен не върви превод..Какво да направя,че да тръгне?

# 88
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Репортаж № 4

Скрит текст:
Холдинга. Мелтем и Ендер пристигат в семпли тоалети, Решат ги посреща и започва с речта от вратата. Споменава че са се обадили в полицията, ръкомаха... Мустафа също присъства в разговора. Решат си тръгва. Яшар е в полицията или при прокурора, дава показания. Мюнир е плътно до него. Споменава се името на Ердоан и Мустафа. Предполагам Яшар говори, че Решат е чист като сълза. Прокурора май му казва, че Мустафа е дал показания, но Яшар според мен се опитва да прехвърли вината върху Ердоан. Мелтем и Ендер си говорят. Явно и те са стигнали до извода, че Ердоан ще отива на курбан.
Двете гургулички Селим и Айче чупят чаши. Т.е. опитват се да работят в кухнята на кораба, ама става сакатлък. Идва един и почва да им се кара. Селим опитва да се прави на отворко, но не му се удава. Айче му се кара.
Ердоан пребит и угрижен зад решетките. Съобщават му, че ще го депортират в Турция. Питат го дали разбира английски, той се прави че не разбира.

# 89

Общи условия

Активация на акаунт