Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 105

  • 45 826
  • 749
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 50
Пак изгледах серията без превод и пак констатирам че между Керим и Фатмагюл има много премълчани думи, много тишина...  - писмата на Мустафа( огромен проблем, който мъчи Керим).
Керим все още не е наясно със себе си..
Пепел, чакъл на клавиатурата Simple Smile, ама скоро ще има нещо. .. тоест няма начин това да не избухне, да изригне  пак огнения  Керим.

# 661
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
+1 за Енгин.
Къванч никога не ми е харесвал. Макар че ще се повторя, на мен ми прилича на захаросано петле. Правила съм опит да гледам сериали с него, но нито един, в който е участвал не съм достигала до повече от 3 епизода.

Извън темата
Не мога да подмина с равнодушие една реплика на diziler
Цитат
А и никъде в чужбина не казвам откъде съм.

Скрит текст:
Колкото и опит да имаш и да си пътувал/а по Европа, явно още има какво да загърбиш от тесногръдното мислене. Никога не съм си и помисляла да крия откъде съм. От личен опит, когато кажа с усмивка, че съм от България, обикновено ответната страна намира някоя хубава дума от видяно, чуто или лично преживяно от пътуване до България. Не отричам, че всички българи по чужбина са възпитани и с адекватно държание, но да се слагат всички под един знаменател, е много крайно.
Извинете за отклонението.  

# 662
  • Мнения: 22
Пак изгледах серията без превод и пак констатирам че между Керим и Фатмагюл има много премълчани думи, много тишина...  - писмата на Мустафа( огромен проблем, който мъчи Керим).
Керим все още не е наясно със себе си..
Пепел, чакъл на клавиатурата Simple Smile, ама скоро ще има нещо. .. тоест няма начин това да не избухне, да изригне  пак огнения  Керим.

Ами да изригва де! И то в положителния смисъл на думата....и то той си знае къде...а ако не знае да ни пита нас лудите...ние ще го насочим.

# 663
  • Мнения: 2 645
Представете си Енгин в ролята на Тутси Joy Joy Joy

# 664
  • Мнения: 26
cuba libre ,всички,които си изброила са много добри артисти.Права си и затова,че списъкът е значително по-дълъг.Гледам ги с удоволствие.Сигурна съм,че и те биха изиграли добре ролята на Керим.Дори си ги представям като по-млади,за да има равнопоставеност,обаче те биха изиграли по друг начин тази роля.Нито един от тях няма тази палитра от изражения и това специфично излъчване,което не го причислявам към таланта,а като нещо дадено му от бог.


Да права си, всеки един от изброените може да изиграе този персонаж и всяко едно изпълнение ще бъде различно и неповторимо. Но всички изброени тук и неизброените са също толкова, ако не и по -талантливи и харизматични. Чудя се Джони Деп какъв Керим би бил с неговата харизма.  Ама прося си ги доматите  Hug

# 665
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ben Seni Sevdigimi Dünyalara Bildirdim _REEM KHANEY

# 666
  • Мнения: 0
Представете си Енгин в ролята на Тутси Joy Joy Joy

Малко едричък е,но има и такива жени.Ти нали видя Хюрем колко е едра на награждаването..

# 667
  • Мнения: 22
Куба либре,
на теб май днес ти се хапва шопска салата, че си просиш сама за доматите.  Laughing

# 668
  • Мнения: 26
Куба либре,
на теб май днес ти се хапва шопска салата, че си просиш сама за доматите.  Laughing

Всъщност въобще не ги обичам, даже и във вариант Кървавата Мери  Sunglasses 

# 669
  • Мнения: 185
май ви се иска да е четвъртък вечер Simple Smile

# 670
  • Мнения: 22
май ви се иска да е четвъртък вечер Simple Smile

Иска ли питане?  Grinning

# 671
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 672
  • Мнения: 1

Нямаше да е убедително ако случката на плажа би била с друг финал.
По логиката на филма нещата се развиват не за да се случат набързо, а всичко да си е на мястото и фините моменти да са ритуални и запомнящи се.
Фатма казва на думи, че би останала в стаята му, но това дори на нея й звучи необичайно/че го казва/.
Керим не е в равновесие точно в този момет.
 Никой от двамата още не е намерил нужния покой за да забрави каквото е за забравяне и да се остави страстта да го води.
Просто моментът трябва да дойде и за двамата едновременно-  според мен

# 673
  • Мнения: 26
май ви се иска да е четвъртък вечер Simple Smile

Иска ли питане?  Grinning

Чакаме си слуховете и запълваме времето, че то има още много до именния ден на Светозара.

# 674
  • Мнения: 4 133
cuba libre ,всички,които си изброила са много добри артисти.Права си и затова,че списъкът е значително по-дълъг.Гледам ги с удоволствие.Сигурна съм,че и те биха изиграли добре ролята на Керим.Дори си ги представям като по-млади,за да има равнопоставеност,обаче те биха изиграли по друг начин тази роля.Нито един от тях няма тази палитра от изражения и това специфично излъчване,което не го причислявам към таланта,а като нещо дадено му от бог.


Да права си, всеки един от изброените може да изиграе този персонаж и всяко едно изпълнение ще бъде различно и неповторимо. Но всички изброени тук и неизброените са също толкова, ако не и по -талантливи и харизматични. Чудя се Джони Деп какъв Керим би бил с неговата харизма.  Ама прося си ги доматите  Hug
Изпуснах Джони Деп, усникален актьор с талант и харизма. Според мен той ще го направи по-нестандатен Керимчо, , Муки ще се види в чудо тогава с такова енище, не разкази, а романи ще пропише.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт