Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 105

  • 45 852
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 001
По темата "Енгин":

   

   

   

# 691
  • Мнения: 1
Цитат на: link=topic=653587.msg21754609#msg21754609 date=1334919419
На двете поетеси  Славена и Вихър   bouquet   bouquet

А снимката може и да е от 72еп. и да са я изпуснали в калабалъка.

hrissi_sz

а/ако има роза в косата е от сутринта.
б/ако няма роза в косата и няма паднала роза на земята, е от предишната сутрин.
а най- вероятно е работна снимка от филма и Керим й казва:
"Сега отиваме на плажа. Кажи на Кенан да не се впряга - нищо няма да се случи".

# 692
  • Мнения: 1
КРУЕЛА,
да не отиваш да гласуваш Вот на недоверие на Керим?

# 693
  • Мнения: 14
Много ви благодаря за пожеланията и хубавите думички. И най-много за това, че приемате сърдечно нови хора в компанията. Радвам се, че съм една от вас.  newsm51

# 694
  • Мнения: 1 047
Здравейте и от мен.
Не знам на Керим какъв му е проблема, но ние всички тук имаме сериозен проблем - изтрещели сме напълно. Керим и Фатмето ще си легнат, ще си се гушнат, ще си спечелят делото и ще си заживеят щастливо, а ние какво ще правим след края на юни с тая несподелена любов? Нали знаете как се преживява несподелена любов - никак. Та мисълта ми беше след юни на къде?
Мен ако питаш, да гледаме после Тайни в рая/гръцки сериал/ - над 600 серии е . сега по НоваТВ дават 69 от 1:30 през нощта по 2 серии - има много материал за форуми Simple Smile
С форума лесно,ами с несподелената любов на къде?

# 695
  • Мнения: 4 133
По темата "Енгин":

   

   

   

Ето за това говоря. И това са само малка част от face-овете му. Аз др по-изразителен актьор скоро не съм виждала. Мн ми харесва, че може да играе само с очи. На този човек реплики не му трябват.  Simple Smile

# 696
  • Мнения: 1
Цитат на: link=topic=653587.msg21755028#msg21755028 date=1334921600
Не, скъпа, не тук... "  цитирам по памет, кога ще е. Може ли да имат втора възможност и
yours5
кзано беше:
НЕ ТУК, ЛЮБОВ МОЯ
и не беше ясно кой го казва

# 697
  • Мнения: 0
wavey

smile3503
КЕРИМ СИ СПОМНИ ,ЧЕ  ЛИЧНО Е ИЗНАСИЛИЛ ФАТМА


Разяснение  за  СПОМЕНА  на Керим :
 
Скрит текст:
Emiliika , браво
yours5,  добре е ,че виждаш  и МИСЛИШ ,но внимавай  ,защото
 цитирам ” истината ражда неприязън”





1….Керим  си СПОМНЯ  ,а не  му се привижда   /Фатма в спомена е с роклята ,шала и обстановката от онази нощ/
2   КАКЪВ  Е СПОМЕНЪТ  е : как Керим  ВИЖДА    ИЗНАСИЛВАНАТА   В МОМЕНТА   Фатма
3.   КЪДЕ   е Керим   в спомена?  Той ВИЖДА ,че  е НЕ ДРУГАДЕ/някъде  далече / ,А  МЕЖДУ КРАКАТА на Фатма  на 1 м от лицето и  ……..
 Керим  СИ ВЪЗВЪРНА ПАМЕТТА-  това  ,което бе забравил:  ПРОДЪЛЖЕНИЕТО  НА СПОМНИТЕ    ОТ МОМЕНТА В КОЙТО БЕ ЗАБРАВИЛ ,………какво се е случило
  КЕРИМ  ЛИЧНО Е ИЗНАСИЛИЛ ФАТМА
Интересно  е колко време  ще е необходимо на влюбените в Керим да приемат този ФАКТ?
Очаквам изумителни  теории за състоянието и потентността  на Керим за да не се признаят  ИСТИНАТА
 

Сценаристките ни показаха  най-после каква е ИСТИНАТА ,която бяха скрили в  1 еп. /по-комерсиални  причини/   и какъв е Керим -ИЗНАСИЛВАЧ
  Разбира се това показват сценаристките  на сериала ….
,а който не му харесва  може  да  си  измисля   друга …..  по-романтична  приказка 


smile3503

# 698
  • Мнения: 1
diziler права си,тук е друга темата,но и друг път сме заемали гражданска позиция по други теми.Аз не деля хората по нации,религия и етническа принадлежност,а по други техни качества.Знам ,че има всякакви хора независимо от нацията,религията или етническата принадлежност.Лошите качества не са белег само на една нация.И в Германия има всякакви хора,и лошите не са задължително българи.

 newsm10 newsm10 newsm10 Много добре казано хората сме еднакви просто вярваме в различни неща.

# 699
  • Мнения: 1
СПОРЕД МЕН СЦЕНАТА НА ПЛАЖА БЕШЕ МАЛКО СМЕШНИЧКА.ГОРКАТА,ОСТАВИ Я КАТО В НЕОБРАНО ЛОЗЕ.АКО БЯХ АЗ НА НЕЙНО МЯСТО ЩЯХ ДА ГО УБИЯ.
vaniabratanova
 Joy
даже сама си се изрови от пясъка - Керим не й помогна да стане така се беше видоизменил

# 700
  • Мнения: 37
Освен Енгин с очи много хубаво "говори" и Мурат Йълдърм - и двамата са страхотни. Бюлент Инал също е много добър но Енгин определено е номер едно.

# 701
# 702
  • София
  • Мнения: 208
Верона,балкончето на Жулиета:
 Joy Joy Joy

на гондолата Laughing Laughing Laughing Laughing

# 703
  • Мнения: 427
 Joy Joy Joy
DAMON ти просто си непоправим случай  smile3503
 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha
Умело въртиш развалената плоча , и умело избягваш въпросите насочени към теб.
Върни се назад в темата , прочети последния ми пост към теб / в него  имам доста въпроси към теб/ , и бъди така любезен / на да отговориш поне на един .
Инак ,Пееш си Пенке ле , ама кой ли те слуша  Joy
Кучето лае , кервана си върви Joy Joy Joy

# 704

Общи условия

Активация на акаунт