Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 158

  • 37 644
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 240
Ако пресконференцията е организирана от Пантен е напълно възможно да е в Лондон. Peace
Може да са събрали всички дами, ангажирани с рекламите на фирмата. Наскоро неин представител беше писал, за да благодари на всички участнички и че работата с тях била удоволствие, защото са не само красиви, но и професионалистки.

Ето го отново това съобщение:

Pantene Repair & Protect
In the fall of 2011 we had the pleasure of working with Grey Worldwide London, producing an extensive campaign for one of Pantene's new products. Campaign was directed by Pierluca De Carlo. It was an amazing experience with professionals and beautiful ladies like Tuba Buyukustun, Elisabeta Canalis, Sara Carbonero, Nazan Eckes, Catarina Furtado, Nolwenn Leroy, Zeta Makrypoulia, Liv Tyler, Marta Zmuda-Trzebiatowska.

Thank you ALL again for a fantastic shoot!

# 721
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ринка,  Peace точно това си помислих и аз, значи  Wink не е невъзможно!  Simple Smile

И преди да изчезна за по-дълго, да ви сложа новината  Thinking за Джансел / около мача  Wink/ от пресата.  Peace



http://www.gecce.com/haber/setlerden-hali-sahaya-transfer-oldu-188931.html

От мен до по-късно!  Hug

# 722
  • Мнения: 10 031
Здравейте!  Hug
Много съобщения за една новина!  newsm78
Популярно ни е момчето!


http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2012/05/03/gazoz-liginin-unlu-oyunculari


http://www.habershow.com/v4/38173-ersin-korkut-ve-cansel-elcin-y … I5IwXWpYw.twitter

Дано и за момичето има вече новини!
Ринка  Hug Цвети  Hug

# 723
  • Мнения: 4 535



Малко музика с Рафет Ел Роман Grinning

Линка, аз така и не разбрах... каква е новината newsm78 Срам Embarassed


Последна редакция: чт, 03 май 2012, 15:59 от nadine1111

# 724
# 725
  • Мнения: 10 031
Надин  Hug
Аз също не разбрах, каква точно е новината, но щом го пишат толкова много, значи има новина. Може пък някъде да го преведат и да разберем нещо. Peace

Видях не видяна от мен досега снимка и ви я слагам



Ходих във фейса на Джансел, да видя там колко са големите бели  птици и намерих това



Ünlü oyuncu Ersin Korkut ve Cansel Elçin dün akşam halı sahada maç yaparken Star Tv Süper Starlife kameraları tarafından görüntülendi.

Ünlü oyuncu Ersin Korkut ve Cansel Elçin dün akşam halı sahada maç yaparken Star Tv Süper Starlife kameraları tarafından görüntülendi. Maç sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ikilinin oldukça keyifli olduğu gözlerden kaçmadı.

Ayakligazete.com'un haberine göre, BKM'nin başarılı oyuncusu Ersin Korkut basın mensuplarına '' Umarım yenildiğimizi çekmemişsinizdir aslında çok iyi top oynarım'' dedi. '' Maçı zaten Nuri Alço gazozuna yapmıştık'' diyerek espiri yapan sempatik oyuncu basın mensuplarının yanından koşarak ayrıldı

Май е същата новина, но не знам, снимката тук я видях.
А"птиците" са 212 377

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 40
   wavey wavey  Здравейте неуморни запленени!
   Ванче, Hug Hug тегля си филма- надявам се да ми хареса!
   Рина, аз и в скритото си гледам и попаднах в твоя красив пъстър свят- как иначе човек може да попадне в него, ако не са приятелите да ни го покажат. А и младата Валиде ще си гледам с удоволствие- в момента съм на преведената 57 серия. Май трябваше и тук да сложиш новата снимка от мостчето на Сапанджъ- пътищата, прокарани от Хасрет и Мурат привличат и други, но неуспешни двойки.
   Спортните новини са в ръцете на Надин и ние ги знаем от момента на появяването им, така че повторенията са за успокоение на търсещите новини около Джансел.
  Бях ви писала, че след като Мурат е вече женен мъж, си сложи друга ризка, по- светла, та  нали булката се чудеше на гардероба на Несрин- дали не е в траур горката. Ето тази риза

# 727
  • Мнения: 10 031


Надин  Hug благодаря за кафето!  Hug
Ренибо  Hug

Някои хора и неща не остаряват, и са винаги актуални  Wink
Ето доказателство. Laughing

Скрит текст:

Почистване с оцет
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=5125
Днес, когато сме подложени на въздействието на всякакви химични отрови, много от нас се опитват да заменят агресивните към природата и човека почистващи препарати с по-безвредните и натурални техни алтернативи. Едно такова позабравено средство е обикновеният оцет. Той става не само за направата на кисели краставички, но и на практика е едно от най-евтините и разпространени почистващи средства.

Оцетът в кухнята
За да се избавим от миризмата на готвено и да неутрализираме неприятната миризма, можем да кипнем една чаша вода, към която сме прибавили 1 ч. л. оцет.
За да премахнем миризмата на цигари, в стаята можем да сложим малка чашка с оцет.
За отстраняване на миризмата от бурканите, в които са се съхранявали различни храни, достатъчно е да ги изплакнем с оцет.
За да почистим чашите от петната от чай или кафе, може да ни помогне смес от равни количества сол и оцет.
За премахване на петната от алуминиевите, стъклените или порцелановите съдове е подходящ разтвор, приготвен от ¼ ч. ч. оцет и 2 ч . ч. вода. Кипнете течността в съда, след това го измийте с топла вода и веро.
Ако прибавим оцет към водата, с която мием прозорците (1/2 ч. ч. на 4 л вода), стъклата им ще светнат.
Петната от храна също могат да се почистят лесно с помощта на разтворен във вода оцет. Засъхнали тенджери и съдове можете да накиснете за половин час, след което да измиете с веро и топла вода.
Разтворът от ½ ч. ч. оцет и 1 ч. ч. вода е прекрасно средство за почистване на микровълновата фурна. Напълнете някакъв съд и го поставете вътре, без да го захлупвате. Пуснете на пълна мощност за 3-4 минути. След това оставете да постои още 15 минути, след което забършете вътрешността на фурната със суха кърпа.
За да почистите кафемашината, налейте в контейнера за вода 3 части оцет и 5 части вода. Включете я и я оставете да направи пълен цикъл. След това повторете с чиста вода, за да отстраните остатъците от оцета.
 

Разтвор от бял оцет за почистване на дрехите
Може да се използва успешно при почистването на мазни петна и отстраняването на неприятни миризми. Просто добавете разтвор от оцет, когато перете замърсените дрехи.
За да отстраните петната от дезодорантите, можете леко да ги натъркате с оцетен разтвор. След това изперете, както обикновено.
Оцетът може да помогне да отстраните варовика и следите от перилните препарати във вашата пералня. За целта налейте 1 чаша оцет в дозатора, нагласете на програма за пране с гореща вода и пуснете пералнята, но без дрехи.
 

Други идеи за употребата на оцета в домакинството
Ако искате да премахнете миризмата на котешката тоалетна, също не можете да минете без него. Почистете съда и го накиснете в разтвор на оцет за около 20 минути, след това изплакнете и подсушете.
Варовиковите отлагания по душа и крановете също можете да отстраните успешно с помощта на оцет. Намажете проблемните участъци и ги оставете да престоят цяла нощ. На сутринта просто изплакнете с топла вода.
Ако сте почиствали голямо количество плодове или зеленчуци и по ръцете ви са останали петна, натъркайте ги с оцет.
2 чаши оцет, добавени в пералнята, почистват добре както памучните, така и вълнените одеяла.
Разтвор на оцет ще ви помогне да се справите с насекомите у дома. Намажете первазите на прозорците, за да предотвратите тяхната поява.
Разтвор на оцет и сол ще помогне да почистите ютията. Същата смес можете да използвате и за полиране на сребро

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 40
  Линка, ама най- важното за оцета са пропуснали, защото не са гледали ПС- предпазва от магии, уроки, гони злите сили  hahaha hahaha

# 729
  • Мнения: 10 240
  Май трябваше и тук да сложиш новата снимка от мостчето на Сапанджъ- пътищата, прокарани от Хасрет и Мурат привличат и други, но неуспешни двойки.
 

Да го сложа мостчето, Рени  Hug! Може да е интересно за някои! Hug

 

И още:


Скрит текст:
   

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 40
   newsm78 newsm78 Чудя се това клюка ли е, т.е. глупак ли съм, ама ако вие я приемете- идиоти ли сте? Но имаше такъв момент в миналото  Laughing Laughing
 
 
Скрит текст:
Феновете на Нургюл слагат подобни снимки - и днес видях още една. Та си спомних за вълненията при една подобна снимка, когато криеницата беше голяма. Е, сега няма такова нещо

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Ринка, мисля, че е интересно , а и да повторим, че режисьорът е Мерджан.

# 732
  • Русе
  • Мнения: 6 503
 Май трябваше и тук да сложиш новата снимка от мостчето на Сапанджъ- пътищата, прокарани от Хасрет и Мурат привличат и други, но неуспешни двойки.
  

Да го сложа мостчето, Рени  Hug! Може да е интересно за някои! Hug

 

И още:


Скрит текст:
   

Привет, отново!  Hug

Ринка,  Wink вярно - много подобни кадри, ама любопитно ми е -  Thinking какво ще е продължението на сцената
/ целувка  newsm78/?  Laughing
А, иначе малко се е разнибитило горкото мостче, май  Wink доста са го използвали последните 2 години!  Joy Joy Joy

# 733
  • Мнения: 10 240
Мерджан явно много е харесал местата от махалата и Сапанджа щом ги използва отново за снимачна площадка!


Тук е с дъщеря си.

# 734
  • Мнения: 4 535
   newsm78 newsm78 Чудя се това клюка ли е, т.е. глупак ли съм, ама ако вие я приемете- идиоти ли сте? Но имаше такъв момент в миналото  Laughing Laughing
 
 
Скрит текст:
Феновете на Нургюл слагат подобни снимки - и днес видях още една. Та си спомних за вълненията при една подобна снимка, когато криеницата беше голяма. Е, сега няма такова нещо


Рени, ако криеницата е била голяма, нямаше да изберат голям ресторант Grinning
А за тази двойка, материал да искаш Peace Само преди седмица бяха помолени да напуснат ресторант, защото клиентите възнегодуваха срещу целувките им на публично място. Ако някой сметне, че разпространявам клюки, ще потърся материала Embarassed Понеже не касаеше нашата тема, го отминах само като факт.

Общи условия

Активация на акаунт