още едно недоносено бебенце

  • 75 850
  • 253
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 54 793
Благодаря Ви, милички!
Добре сме, растем.Вече сме 3780гр за седмица сме наддали с 330гр.днес бяхме на контролен преглед.изследванията са добри.
Хубав ден от мен:)

Браво ! Hug    bouquet
Ето , виждаш ли , друго си е при мама ! Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 54 793
marushkag , как сте , миличка ? Hug

# 227
  • София
  • Мнения: 283
добре сме, мила.растем.ве4е сме 3970гр.другата седмица отиваме при Чавдаров на преглед Praynig, ина4е се рехабилитираме в къщи. Hug Hug Hug .Много сме щастливи, от време на време колики се обаждат, но ина4е сме спокойни. Grinning

# 228
  • Мнения: 54 793
Браво ! Heart Eyes
200 г за една седмица !  bouquet

# 229
  • Мнения: 112
Браво да мъничето, браво! Много съм щастлива да го прочета. Четях темичката и се молих за вас! Желая ви да сте здрави и да се гледкате. Успех..,един истински боец е малката Мими  Hug

# 230
  • Мнения: 1 572
marushkag, как сте със сладката Мими?

# 231
  • София
  • Мнения: 283
Здравей, мила,

добре сме, гледаме се, наддаваме.Вече сме 4430гр.От понеделник почваме рехабилитация усилена, 4е ни поставиха ЦКС 3 степен и така.Аз вярвам, че нещата ще се подредят:)

# 232
  • Мнения: 1 572
Браво на Мими, шеметно се наваксва! За диагнозата, вие си знаете, малко по малко започвате работа. Беба доказа, че има сили  Hug

# 233
  • Sofia
  • Мнения: 72
Марушка много се радвам за Мими. Колко ми олекна, че детенце наддава. Аз, когато ходех в неонатологията за моя син имаше едно семейство и ми направиха голямо впечатление още повече, че донесоха на персонала торта за 40-те дни на бебенцето им. После в парка т.е. след време виждам тази майка си разхожда бебето и се заговорихме. Седмаче, беше много мъничко, но сега почти на 1 г. лази, смее се, седи. Ходила е на рехабилитации и е идвала в тях жена рехабилитатор. И въпреки всички премеждия, тази жена е най-щастливата мама, винаги е усмихната и ведра!Трябва да сме оптимисти за всичко в този живот и да не позволяваме на депресията да ни сломи! 

# 234
  • Мнения: 28
Здравейте,

Дъщеря ми се роди в 36 седмица 2440, след спешно секцио. Плацентата ми беше тотално отлепена, в следствие на което, детето е било с тежка асфикция и в клинична смърт. След реанимация, неонатолозите от Майчин дом я връщат към живота. Бебето ми беше интубирано и на апаратна вентилация близо 20 дни. Сега диша сама, хранят я със сонда, тъй като не може да преглъща. Моля ви за инфо, ако някои е имал подобен проблем.......   Неонатолозите не дават добри прогнози за развитието на детето. Много съм изплашена и объркана. Благодаря на всички предварително

# 235
  • София
  • Мнения: 283
Миличка, писала съм ти в другата тема.Само се успокой. Praynig Hug

# 236
  • Мнения: 486
Kristiana_012  Hug .Всичко е късмет моля се за детенце, да се възстанови и да е здрвичко  Praynig Praynig
Едва ли ще те успокой, но знаеш има дечица били и в по-тежки състояние, родени и много по-рано и пораснали здрави .Вярвай в детенце и бъди спокойна  доколкото е въжможно.За инфо. дъщеря ми се роди 29г.с. на интубирана и на апаратна вентилация беше към 40 дни , сега е прекрасна голяма госпожица.
 Praynig Praynig Praynig

# 237
  • Мнения: 28
 Hug Hug Hug благодаря за подкрепата и милите думи Zoia_Alex !!! Вярвам разбира се, и за момент не съм си позволила да се съмняван в моята малка сладка принцеска !!!  Hug Hug Hug 

# 238
  • Мнения: 23
Здравейте,

Случайно попаднах на темата, но я прочетох цялата на един дъх. Прекланям глава пред тази майка и малката Мими не мога да си представя какво сте преживяли пожелавам ви много здраве и само хубави моменти бъдете силни господ да е с вас ще следя как се развиват нещата.

Поздрави Лора

# 239
  • София
  • Мнения: 283
Благодаря ти, Лори Hug

Общи условия

Активация на акаунт