Отговори
# 75
# 76
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 021
запис и от мен. Обожавам италианската музика, италианската кухна и т.н.

# 77
  • Мнения: 1 786
Здравейте и от мен!
От дълго време се мъча да открия любима моя италианска песен,но за съжаление не знам нито как се казва,нито изпълнителят и,макар,че ми се струва,че беше песен на Джани Моранди-или бъркам???

Песента започваше с телефонно обаждане и разговор между млади хора-мъж и жена и след това мъжът запяваше текста д думата- ПЕРКЕ  ...
На края повтаряше много пъти АМОРЕ,АМОРЕ....
(Дано да не ми се смеете)
Помагайте,моля,музиката ми е много необходима!
Благодаря предварително!

# 78
  • Мнения: 5 462
Питай в итал. тема . Peace

# 79
  • Мнения: 1 786
благодаря  bouquet

# 80
  • Мнения: 0
Ще ви се види глупаво...но италианските романтични сериали като "Елиза", "Дъщерята на Елиза" и "Ястребът и гълъбицата" ми харесаха много.....А "Фантагиро" (Пещерата на Златната Роза) направо го обожавам - та аз израснах с него!!!

# 81
  • Мнения: 0

А коя е италианската тема ?

# 82
  • Мнения: 5 462
Препоръчвам ви този филм .


La sconosciuta

Последна редакция: пт, 15 мар 2013, 21:18 от Markrit

# 83
  • Мнения: 5 462

А коя е италианската тема ?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=706294.420;topicseen
не е тема за филми обаче. Peace

# 84
  • Мнения: 5 462
Препоръчвам и този .
http://www.youtube.com/watch?v=NNOUiHwVvgk  
Noi due

Последна редакция: пт, 15 мар 2013, 21:16 от Markrit

# 85
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Последните два, които гледах:
Nessuno mi può giudicare

Com'è bello far l'amore

И двата са много приятни и забавни ( и романтични, естествено Simple Smile ) комедийки

# 86
  • Мнения: 0
Markrit, NikolForAll, благодаря.     bouquet   bouquet

Изглеждат приятни филмите, непременно ще ги изгледам. В момента съм на италианска вълна.  Laughing



# 87
  • София
  • Мнения: 6 799
NikolForAll , откъде ги теглиш?  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 5 462
NikolForAll , откъде ги теглиш?  Simple Smile
Klemi , в замунда итал. тв сериали рядко ще срещнеш закачени .
Но кино филми особено и основно има комедии и то мисля с бг субтитри има закачени в замундата.Също от старите итал. филми също има в замунда.
Аз много харесвам тв сериалите , защо не и игралните им филми.
В ютуб е пълно с такива , но за жалост на итал. език.
Първия игрален филм  на който пуснах на тази страница трейлъра го има в замунда с бг субтитри , теглила съм го когато излезе .Драма/трилър е страхотен .

# 89
  • Мнения: 5 462
Една приятелка ми даде дебел списък с най различни итал. филми и сериали , също и няколко итал. производители на сериали в чиито сайтове са изброени всички тв филми и сериали които са произвели по азбучен ред .
Ако искате по късно мога да ви дам това инфо , а който му разбира може после да оформи по важното инфо в началото на темата ни .
От този списък който се интерисува и има време може да си копира заглавията и да ги търси в замундата , в случай че някой нещо намери и открие линкове може да ни ги придостави така че да можем и ние да ги изтеглим.

Общи условия

Активация на акаунт