Петък 13, почти пълнолуние..- какво ми се случи:((

  • 2 107
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Canada
  • Мнения: 277
Нещо не разбирам-тук Монреал е още обяд на петък 13-ти, а май с Торонто сме в един часови пояс...... newsm78
Кога е станал този инцидент??????

# 16
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Ужасна случка, добре че в края на крайщата сте се раzминали само с уплахата. Confused

Всъщност как е положението с притежаването на оръжие в Канада? Нещо подобно на някои щати в САЩ ли е?


Freya, за съжаление тук малко са притежателите на законно оръжие. 80% от оръжието у престъпници и др. е незаконно. След изборите на 23-ти  ще има промяна на закони и т.н. за оръжието .., че в последно време много убийства и престрелки станаха. В БГ се стрелят , но там убийствата са поръчкови, а тук всеки един може да пострада, поне в по-големите градове като Торонто и Монреал  Sad

# 17
  • Мнения: 980
юле, всичко е добре, когато свърШва добре. Радвам се, чстесе раzминали само с уплахата

За протокола: и на мем ми върви на петък тринайсти FlutterАz съм родена в събота на 14-ти, Щот мама е стиснала кълките и се раzревала как така Ще иzлиzам на такава дата Mr. Green

# 18
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Много неприятна случка Sad Надявам се, че попреминава уплахата!

Да споделя интересен страничен факт - петък, 13, се счита за носещ лош късмет ден, защото в петък, 13 октомври 1307 година френският крал Филип IV (Хубавият) е подгонил, затворил и впоследствие изгорил (почти) всички рицари тамплиери, които до момента са били най - влиятелният и богат орден в Европа и Светите земи. И останало в устите на хората това суеверие ....

# 19
  • Мнения: 1 854
Jule, голям екшьн се е разиграл около теб, добре, че не сте пострадали по сериозно!Дано това да ти е последния лош спомен от петьк 13ти Cry
На мен на 13 петьк нищо отрицателно не ми се е случвало и да не предизвиквам сьдбата - дано така и занапред! Може би само днес, имах гост и месото ми не стана така вкусно, както го бях запланувала, но пак им хареса вечерята и нямаше хр.натравяния Mr. Green Flutter

# 20
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Доколкото знам е още петък, 3.41 следобяд и съм още на работа, не вярвам да съм дошла в събота, не обичам да работя без да ми плащат  Peace. Така че гореописаната случка е станала на 12 вероятно. Торонто е голям и шарен град, идва народ от кол и въже, свири си полицията насам-натам, няма майтап. Преди 2 месеца и на нас ни се случи, разхождахме се с количката по Куин стрийт и до нас на един паркинг изведнъж измъкнаха двама от една кола и ги проснаха на земята, точно като минавахме покрай тях, на 3 метра. Бързо изблъсках мъжа ми да пресече улицата с количката, щото той искаше да се спре и да гледа  Shocked Бели бяха. Случват се такива работи  newsm78.

# 21
  • Мнения: 1 370
Jule съжалявам за случилото се и се радвам, че сте се разминали само с уплаха. Аз каквато съм пъзла, сигурно щях да получа сърдечен удар

Общи условия

Активация на акаунт