Всичко за Всички марки Гел лакове

  • 239 596
  • 764
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 60
а какво ще кажете на гел лаковете и топовете на SNB
В салона, в който ходя работят с CND и той ме изкара 2 седмици и то трудно.
и в самона вече не работели с продуктите на SNB защото били развалили качеството.
Аз от там досега съм си копувала от обикновените лакове и други консумативи и съм доволна.

Лично аз се измъчих със свалянето на лаковете на SNB, а  на това отгоре на единия цветът му се промени с времето. Може при свалянто да не съм изчакала да се накисне достатъчно време, но си спомням, че беше ад. Не съм ги ползвала от юли, ако някой ден се престраша ще споделя впечатления.

# 691
  • Мнения: 0
mersi za barziq otgowor

# 692
  • Мнения: 181
Не знам,но ми се обадиха днес и учтиво ми обясниха,че с UV лампа под 36W няма да стане.Аз си поръчах от друго място по-обикновена LED лампа..ще видим дали ще е ок.

# 693
  • Мнения: 181
Имам един цвят на Red Carpet - OOh la licious, постнала съм го на 43 страница от темата. някъде от 17 януари съм с него нямам проблеми, не е мръднал. Ползвала съм го с основа и топ на Gelish.
Изглежда страхотно на снимката.Имала ли си други цветове преди,защото тази палитра,която са изложили в сайта не ми се струва достоверна.

# 694
  • Мнения: 7 465
Не знам,но ми се обадиха днес и учтиво ми обясниха,че с UV лампа под 36W няма да стане.Аз си поръчах от друго място по-обикновена LED лампа..ще видим дали ще е ок.
Кое няма да стане? Аз искам ЛЕД лампа да си купя, не искам УВ и се чудя просто дали е хубава тази, като цена не ми се вижда скъпа (въпреки че на българския сайт много са надули цената).

# 695
  • Мнения: 181
Еми щом те я продават с техния продукт би трябвало да е хубава.Аз се спрях на евтин вариант LED лампа,предполагам,че ще върши същата работа.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 698
А, някой ползва ли на Gelish малката Лед лампа, Gelish Mini pro 45 (май така се казаваше)? И аз искам много да си взема лед лампа, но не не мога да си позволя 300-400лв , та се чудя дали тези по-евтините си заслужават или да си карам с UV лампа?

# 697
  • Мнения: 181
Моята LED утре ще пристигне,струва 58лв.,ама дали "струва" в преносния смисъл Mr. Green

# 698
  • Paris, France
  • Мнения: 18 037
продуктите на ред карпет не ги познавам, но сигурно са издръжливи, защото все пак са за домашно ползуване. Не виждам смисъл да се купуват само продуктите без лампата а лампа да търсите от другаде. Лампите на Ред Карпет и Сенсейшънейл са съвсем прилични. Лакът,, или по-точно основата на Сенсейшънейл, се сваля изключително трудно, но лампата си е съвсем добра и даже я препоръчах тук в  темата. Ред карпет имат много хубави цветове. Аз не купих техния комплект само защото цената тук е ужасно висока а купувах основно заради лампата. Докладваха ми, че лампата на Сенсейшънейл е страхотна и пече Блускай, Гелиш и собствения си лак много добре за съответно: база: 30 сек, цвят: 45-60 секунди и топ за 45-60 секунди. Самостоятелно продуктите на Ред Карпет не бих ги купила, защото излиза доста солено а всъщност основа, цвят, топ, евентуално бондер, ацетон и изопропил спирт са всичко от което имаме нужда за да започнем и за същите пари човек може да си вземе добри продукти от ибей.

Ако някой си търси евтини китайски основа и топ гел лакове да свирка. В тукашния ибей има имитация на Гелиш за 4.40 евра парчето. Страшно са издръжливи и лъскави и падат за десет минути. Недостатъците са, че изискват бондер и че миришели. Цветът, който видях ми се видя не особено покривен, но от блясъка и свалянето съм възхитена. Ще трябва да питам за името, защото не го запомних и ще пиша ако някой се интересува.

Ивка, Гелиш мини про и Ред карпет са едно и също и даже на едно и също място ги правят. Съвсем са си добре. 300-400лв са абсолютно неоправдан разход за такава лампа освен ако не се занимаваш професионално.






# 699
  • Мнения: 3 241
А, някой ползва ли на Gelish малката Лед лампа, Gelish Mini pro 45 (май така се казаваше)? И аз искам много да си взема лед лампа, но не не мога да си позволя 300-400лв , та се чудя дали тези по-евтините си заслужават или да си карам с UV лампа?

Ако не се занимаваш професионално и ще ползваш лампата само за себе си не виждам смисъл да даваш 300-400 лева само за да си спестиш 10 минути ...

# 700
  • Мнения: 7 465
А, някой ползва ли на Gelish малката Лед лампа, Gelish Mini pro 45 (май така се казаваше)? И аз искам много да си взема лед лампа, но не не мога да си позволя 300-400лв , та се чудя дали тези по-евтините си заслужават или да си карам с UV лампа?
И аз питах за нея, но май нямаше някой който да я е ползвал. Иначе наистина си приличат. Тази ако я намеря от Европа може нея да си я взема.

# 701
  • Мнения: 0


Ако някой си търси евтини китайски основа и топ гел лакове да свирка. В тукашния ибей има имитация на Гелиш за 4.40 евра парчето. Страшно са издръжливи и лъскави и падат за десет минути. Недостатъците са, че изискват бондер и че миришели. Цветът, който видях ми се видя не особено покривен, но от блясъка и свалянето съм възхитена. Ще трябва да питам за името, защото не го запомних и ще пиша ако някой се интересува.

Ивка, Гелиш мини про и Ред карпет са едно и също и даже на едно и също място ги правят. Съвсем са си добре. 300-400лв са абсолютно неоправдан разход за такава лампа освен ако не се занимаваш професионално.







Ако пробваш репликата на Гелиш от ебау пиши дали си струват, 4е аз попаднах на едни много несполучливи.
[/quote]

# 702
  • Мнения: 0


Ако някой си търси евтини китайски основа и топ гел лакове да свирка. В тукашния ибей има имитация на Гелиш за 4.40 евра парчето. Страшно са издръжливи и лъскави и падат за десет минути. Недостатъците са, че изискват бондер и че миришели. Цветът, който видях ми се видя не особено покривен, но от блясъка и свалянето съм възхитена. Ще трябва да питам за името, защото не го запомних и ще пиша ако някой се интересува.

Ивка, Гелиш мини про и Ред карпет са едно и също и даже на едно и също място ги правят. Съвсем са си добре. 300-400лв са абсолютно неоправдан разход за такава лампа освен ако не се занимаваш професионално.










Ако пробваш репликата на Гелиш от ебау пиши дали си струват, 4е аз попаднах на едни много несполучливи.

# 703
  • Мнения: 504
Много отдавна искам да ви покажа моите творения,но хич не съм в час с качването на снимки тук.И сега пак не успявам,затова с линк
 http://prikachi.com/images.php?images/431/5808431p.jpg

# 704
  • Paris, France
  • Мнения: 18 037
кг, много красиво се е получило! Тъмно розовото баронесата ли е?

валуша, според мене определено си струват за човек, който е доволен от Гелиш. Аз не бих си взела основата (базата) ако се правех сама, защото за мене е важно бързото сваляне а само Шилак на СНД и Гелколор на ОПИ се свалят достатъчно бързо и добре за мене. За човек, който е доволен от Гелиш (най-вече свалянето) мисля, че тези продукти биха били добри. Бих си купила спокойно топа (последния безцветеен запечатващ слой), защото ми хареса лъскавината. Цветове не бих взела, защото не ми се виждат достатъчно интересни и ми се струват прозрачни. Ето за тези говоря:

http://cgi.ebay.fr/15-ml-Base-Foundation-Gel-for-Nail-Art-Soak-O … sh=item27c0330e48

http://cgi.ebay.fr/15-ml-TOPCOAT-for-Nail-Art-Soak-Off-Color-UV- … sh=item2a15d5863b

Не са от най-евтините. За малко повече пари можеш да си вземеш ИБД, но Не е толкова лъскав и се сваля доста трудно. Тези пристигат бързо (за тукашния стандарт) и добре опаковани. Доста добре изглеждат на живо и набират популярност тук. Имат и документация за съдържанието, но доколко е вярна не мога да кажа. На тази страница има снимка на лакирани с тази система нокти:

http://forum.manucure.info/index.php?threads/vernis-semi-permane … bay.334503/page-2


Ако пробваш репликата на Гелиш от ебау пиши дали си струват, 4е аз попаднах на едни много несполучливи.

Какво им беше на несполучливите и би ли дала линк към тях или поне написала как се казват та да ги знаем? Свалиха ли се поне с ацетон или не?

В испанския ми форум всички се правят с едни китайски база и топ, които заедно струват 4 евра и на снимка изглежда добре, но не съм питала как и дали въобще могат да се свалят Joy а за мене точно това е най-важното.

Hug

Общи условия

Активация на акаунт