Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа - колеги, филми, изяви # 62

  • 16 475
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 827
Днес е Ден на Детето в Турция !!! smile3525

Много здраве , безгрижно и щастливо детство им пожелавам !!! Tada

# 16
  • Мнения: 10 827
И...месец на ЛАЛЕТО !!!  bowuu Peace Peace Peace

# 17
  • Мнения: 4 725
Ехееееей, Светлинка ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Почерпка и заблагване предлагам ! Grinning Grinning Grinning


# 18
  • Мнения: 10 827
Ехееееей, Светлинка ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Почерпка и заблагване предлагам ! Grinning Grinning Grinning




EEEEE...Арфиии...пак ме изпреварии...Тамън направих кафенце... Joy Joy Joy

Мерсажжжжжжж... Hug Heart Eyes  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 725
Скрит текст:
Изчезвам за около час време !

# 20
  • Мнения: 0

OT ROMANIA DLIA BULGARIA :OCENI KRASIVII ARTIST IZ KOREEA  I OCENI KRASIVAIA RUSSKAIA PESNIA!

http://www.youtube.com/watch?v=F9Mwf8Gyn9I&feature=relmfu

# 21
  • Мнения: 1 070
Привет прекрасни txtloves txtloves txtloves

Све, Арфи  love001  love001  love001

# 22
# 23
  • Мнения: 1 070
Днес е Ден на Детето в Турция !!! smile3525

Много здраве , безгрижно и щастливо детство им пожелавам !!! Tada



И ОТ МЕ ЧЕСТИТООООООООО!

# 24
  • Мнения: 1 070
И...месец на ЛАЛЕТО !!!  bowuu Peace Peace Peace



Когато бях в Истанбул , екскурзовода разказваше ,ч е всъщност страната на ЛАЛЕТО е Турция, от там холандците са го "откраднали" навремето когато са правили овощни градини Peace

# 25
  • Мнения: 4 725

OT ROMANIA DLIA BULGARIA :OCENI KRASIVII ARTIST IZ KOREEA  I OCENI KRASIVAIA RUSSKAIA PESNIA!

http://www.youtube.com/watch?v=F9Mwf8Gyn9I&feature=relmfu

Скрит текст:
Песента е прекрасна smile3501, но не разбирам връзката с танца на корейския артист ! Има разминаване в движенията: струва ми се , че просто са напаснати неправилно върху музиката и неправилно са преброени времената и интервалите, през които се повтаря основният танцов отрязък !

Съжалявам ако обиждам някого ! Confused

Melodia este minunat smile3501, dar eu nu înţeleg conexiunea la artistul dans coreeană! Există o nepotrivire în mişcare: mi se pare că doar sunt aşezate corect pe muzică şi numărat incorect ori şi intervalele de timp la care se repetă piesa principala de dans!

Ne pare rău dacă te jignesc pe cineva  Confused!

Последна редакция: пн, 23 апр 2012, 18:51 от arpha

# 26
  • Мнения: 4 725
Привет отново, Белче, чувала съм го и аз, даже името Ляль е турско, мисля и точно това означава - лале, знам го от Beyaz gelincik. В този филм на Еркан главният герой и съпругата му нарекоха дъщеря си точно така, а тя през цялото време се радваше на лалетата.... Ще потърся и клип, мисля, че имаше в ютюб....

# 27
  • София
  • Мнения: 832
Днес е Ден на Детето в Турция !!! smile3525

Много здраве , безгрижно и щастливо детство им пожелавам !!! Tada



И ОТ МЕ ЧЕСТИТООООООООО!
Честито на всички дечица  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 4 725
Привет отново, Белче, чувала съм го и аз, даже името Ляль е турско, мисля и точно това означава - лале, знам го от Beyaz gelincik. В този филм на Еркан главният герой и съпругата му нарекоха дъщеря си точно така, а тя през цялото време се радваше на лалетата.... Ще потърся и клип, мисля, че имаше в ютюб....

Ето го моментът в началото....

# 29
  • Мнения: 4 725
Днес е Ден на Детето в Турция !!! smile3525

Много здраве , безгрижно и щастливо детство им пожелавам !!! Tada



И ОТ МЕ ЧЕСТИТООООООООО!
Честито на всички дечица  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт