Гука и се смее вече февруарското човече - тема 2

  • 33 209
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 259
Здравейте и от нас в новата темичка! Много е хубава, както и предишните   bouquet

Ние днес сме на ваксина. Чувам доста мнения, че педиатрите ги разделят на отделни приеми. Мисля, че нашата педи няма да се съгласи, не че съм я питала, де.  Дано да минем без проблеми  Praynig

Нашата не се нави, но ги отложи без да има причина  Peace

# 16
  • Мнения: 782
Здравейте и от нас в новата темичка! Много е хубава, както и предишните   bouquet

Ние днес сме на ваксина. Чувам доста мнения, че педиатрите ги разделят на отделни приеми. Мисля, че нашата педи няма да се съгласи, не че съм я питала, де.  Дано да минем без проблеми  Praynig

Нашата не се нави, но ги отложи без да има причина  Peace

Няма как да ви накарат на сила, отстоявайте си решението  Wink

# 17
  • Мнения: 6
Благодаря за съдействието и хубав ден  bouquet

# 18
  • Мнения: 172
vanesska Hug
Сиа,и на Рая й слагаха Пентаксим,а на Алекс нямам спомен BlushТя,между другото,е по-болезнената от Синфлурикса!Иначе при нас ноща си мина нормално.Снощи му направих на крачетата компреси с реванол иму дадох панадол и спа добре.
За запека,с който се сдобихме от две седмици насам,му поръчах чая от киви на БлевитЛ от Испания.Вчера сутринта пристигна и веднага му дадох.По обяд пак и следобед напълни памперса, културно казано,а некултурно-овъртя се до ушите Mr. Green

# 19
  • Мнения: 41
Що от Испания бе Рони, тук няма ли го? Вигдала съм в разни сайтове.
Явно може да се пие ако не е захтанено детето. Някакви притеснения?

# 20
  • Мнения: 172
Що от Испания бе Рони, тук няма ли го? Вигдала съм в разни сайтове.
Явно може да се пие ако не е захтанено детето. Някакви притеснения?
Щото имам приятелка там и като ми трябваше за Рая,тук го нямаше и тя ми го прати от там.Приятелката ми кацна в неделя през ноща и в понеделник ми го донесе.Никакви притеснения-на Рая го дадох още първия месец Peace

# 21
  • Мнения: 782
Що от Испания бе Рони, тук няма ли го? Вигдала съм в разни сайтове.
Явно може да се пие ако не е захтанено детето. Някакви притеснения?

Моля ви за повече инфо. Анита не е акала от 11 дни, не ни помага нищоооо, май само това не съм пробвала  Crazy

# 22
  • Мнения: 678
Shada ,точно си е до дете,каката много й харесваха плодовите пюрета/започнах с тях/,след това дадох оризова каша...е не искаше да я  кусва,опитах после и с други каши не и не...дори и след 8 месец на Милупа предложих каша не кусваше дори една лъжичка.Но много си падаше по зеленчуковите пюрета....Но за следобедна закуска и до ден днешен не яде грис,крем бисквитена торта,плодово мляко и тем подобни.......Виждала съм се в чудо какво да давам за следобед...сега ще го видя юнака какво ще яде.....

# 23
  • Мнения: 9
Здравейте Hug
Страхотна темичка, както винаги Simple Smile
Преди 20 мин. ми се обадиха от градината на каката.... имаме варицела ooooh! Та ходих набързо да си я прибера. Дано малчо не се лепне и той... Утре на обяд педиатърката иска да ги види и двамата,че да видим. Милото ми детенце цялото е във воднисти пъпки, че и в корените на косата и има Cry

# 24
  • Мнения: 31
     Оф, адашке, много гадно! Дано да не заразите бебто. Не знам колко е опасно за него, но мисля, че им е рано още за такива вируси Sad

     Аз пък да се оплача, връщаме се от ваксина и преглед. Мони е наддал 210 гр за 22 дни. След като давам и двете гърди и не изцеждам почти след него, каза да дохранвам, ако се събуди преди 3 часа от предното хранене:(
     Иначе му би и двете ваксини, каза да не слагам лепенки на краката, че е по-вероятно кожата да се раздразни от лепилото, отколкота да му помогнат. Каза да слагам риванол, ако се зачерви, калциев клюконат 1 мл, ако прави тежка реакция, изписа ми и туя /хомеопатично/  по 5 гранулки 15 мин. преди и след хранене. И Панадол, естествено, след 38 градуса. А, дано да не го провбаме  Praynig

# 25
  • Мнения: 172
Shada,пиши на лс в кой квартал си и телефон

# 26
  • Мнения: 182
  Здравейте и от нас! Hug
  Един отчет от днешната консултация:вече сме 5800,60 см.,42 обиколка гърди  и 41 -глава;1200 за този мес. и 6 см.Лекарката ни похвали че много добре вървим-само на кърма сме.Ваксините не ни биха че имаме сополки и лека кашлица.Няколко дни ще попием  сиропче и ще сложим капки в нослето и тогава ще идем.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 259
vanesska Hug
Сиа,и на Рая й слагаха Пентаксим,а на Алекс нямам спомен BlushТя,между другото,е по-болезнената от Синфлурикса!Иначе при нас ноща си мина нормално.Снощи му направих на крачетата компреси с реванол иму дадох панадол и спа добре.
За запека,с който се сдобихме от две седмици насам,му поръчах чая от киви на БлевитЛ от Испания.Вчера сутринта пристигна и веднага му дадох.По обяд пак и следобед напълни памперса, културно казано,а некултурно-овъртя се до ушите Mr. Green

Да, в началото (мисля 2010 г. някъде) е била Пентаксим, 2012 г. е Инфраникс+, явно Глаксо са спечелили търга, Синфлорикс също е тяхна  Peace

# 28
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Записче в новата темичка... Благодарим на Фабиана! Страхотно заглавие...
Жени, много малко бе... 220 гр...  Ти всъщност нали трябваше да го отбиваш на 3 месеца?
Shada, мерси за инфото!

# 29
  • Мнения: 31
За сега изчаквам с отбиването, резултаттът от цитото е същия, като мин.година. Все още мога да чакам  Confused

Общи условия

Активация на акаунт