Проблеми с бъбреците, пикочните пътища и пикочен мехур - 23

  • 73 647
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22
Диагнозата неврогенен пикочен мехур се изразява в това ,че той не функционира напълно/както беше при нас/ или има намалена функция.В някои случаи това е лечимо в други не,това определя лекуващия уролог.Но в България няма много голям избор от лечение.Все още у нас не са навлезли новите технологии за лечение.

# 46
  • Мнения: 4 327
а какви са новите технологии на лечение?
и аз имам и неврогенен мехур..

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте, аз съм в лек потрес  Thinking
Току-що отворих едно шишенце Пиелосептил и забелязах, че капачката ми отгоре е сцепена, но пък е запечатана ок и тапичката хубаво приляга върху гърлото на шишето. Имам още 3 бр от лекарството и реших и тях да погледна. 2 от тях бяха по същия начин а третото - не. И незнам сега как да постъпя да го използваме или не  Confused.

От няколко дни вечер има 37 градуса темп. Но като я измеря след 40 мин. вече е 36,6. Предполагам, че е възможно да е от жегата  Tired

Здрави дечица   bouquet Hug

# 48
  • Мнения: 14
@НАДЕЖДА*: Когато моето бебче направи тежка уроинфекция, температурата му варираше между 37,1 и 38, без да е превишавала 38. А всички ми казваха, че ще разпозная уроинфекцията по много вискока темп., която не може да се свали току така. Педиатърката му дори отказа да го види, защото 37,2 не било температура. Споделям опит, ти си познаваш детето, сама ще решиш как да действаш. Следвай майчиният си инстинкт. Успех и дано всичко е наред!

# 49
  • Мнения: 4 327
аз да ви се оплача след 14 дена антибиотик и почти месец фуролин съм с псевдомонас. Sad

# 50
  • Мнения: 89
аз да ви се оплача след 14 дена антибиотик и почти месец фуролин съм с псевдомонас. Sad

Честито!!!

Остана да почерпиш....

# 51
  • Варна
  • Мнения: 188
Светле, пиелосептила колко мл. на кг. са ви изписани! Иначе за шишетата, мисля че ако са нямали досег с въздуха няма проблем! Аз на своя глава намалих дозата на Пиелосептила. Embarassed От 2 лм. на кг.  сега давам 1мл. на кг., иначе много повръща. А доктора каза, че ако повръща ще изпише антибиотик, който се пиел в малки дози.Спомена нещо за Бисептол ли, Суметролим ли ... тюх само проблеми ..

Дано са здрави всички дечица.   bouquet

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте!

Благомира, изписа ни го по 2,5 мл. вечер. Да не казвам голяма дума вечер час и половина след хранене го приема без проблем.
Дано се оправите с това повръщане, че лоша работа  Confused

# 53
  • Мнения: 443
Sun sea,какви оплаквания имаш от псевдомонас? Със стерилна урина ли ти го откриха? А АБ ка по антибиограма ли беше? Извинявай за многото въпроси и ти пожелавам бързо да изтрепеш гадината. #2gunfire

# 54
  • Мнения: 4 327
да,със стерилна.и предния бактерий с антибиотик по антибиограма го трепахме-е.коли с 14дена ципробай и почти месец фуролин без да го спирам и за изследването.
обичайните оплаквания имам-болки в кръста и мехура,втрисане,бързо растящ оток..

# 55
  • Мнения: 5 525
да,със стерилна.и предния бактерий с антибиотик по антибиограма го трепахме-е.коли с 14дена ципробай и почти месец фуролин без да го спирам и за изследването.
обичайните оплаквания имам-болки в кръста и мехура,втрисане,бързо растящ оток..
съжалявам, че не си д обре. Говори ли с доктора, кога ще идваш за изследвания? Дано бързо да овладееш инфекцията. Попитала си ме как е Мишо - влиза от спазъм в спазъм. Пак беше с доста тежък асматичен пристъп, овладяхме го много трудно, вместо да ни оставят в болница му изписаха конска доза Вентолин да се оправяме - това дежурен педиатър. И така хернията се заклещи, чак тестиса посиня. Добре че и моят мъж е опериран та знае какво да направи и го намести бед допълнителни драми по лекари. Сега чакам да се оправи и да го оперират.

# 56
  • Мнения: 4 327
съжалявам,че и при вас е "цветно".но периода си е супер алергичен с тези цъфтежи.някакви бабени инхалации с ампула адреналин във вряща вода или пара на варени картофи не ви ли помагат при спазъм?

# 57
  • Мнения: 443
Sun sea, благодаря ти за отговорите. Бързо оздравявай и дано им се види края на тези гадини.Отровиха ни живота.

# 58
  • Мнения: 4 327
и аз ти благодаря.утре като си взема антибиограмата,ще звънна на уролога.
успешна нова седмица без проблеми на всички! Peace

# 59
  • Мнения: 22
Новите методи на лечение на неврогенен пикочен мехур са взависемост от степента на увреждане на пехура.Поставят се специални магнити на гръбначния стълб , който регулират неговата работа.Сигорно има и по-нови и много други ,просто трябва да се потърси някоя клиника в Европа.Чувала съм ,че в Германия,Австрия,Франция/д.р Пеев специализира в Франция/и Испания са много напред в тази област.Но можеш да опиташ и с билки .При нас това помогна много.При това те помагат и при честите уро-инфекции.Дъщеря ми започна да повръща пилосептила и фуролина.При нея винаги се изолира псевдомонас и клепсиела при това те са много резистентни и се подават на лечение с много малко антибиотици/послидния път бяха само два и те венозни/. newsm78 Опитай всичко ,нищо не губиш!

Общи условия

Активация на акаунт