Отзиви за дограма Кьомерлинг от Агнесика пласт

  • 11 594
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 373
Тафров, мерси - ще те потърся лично. И без това имаме проблем с един обков, та щях да ви звъня тия дни. Разгеле сега знам кого да търся. Като дойдете да го оправяте, ще ти покажа къде и как сте се изложили при оразмеряването и монтажа. За съжаление, белята е непоправима вече.

И не дрънкай глупости за злонамерени хора, дето работели в конкурентни фирми. Разбрали сте и вие в Агнесика оня ден, че имало форуми в Интернет, ама не са ви обяснили как да познавате кои потребители са истински.


# 16
  • Мнения: 318
Michael Tafrov
за да не изпадна в словесни еквилибристики, предварително питам дали офисът на ул.Житница e на вашата фирма. 

# 17
  • Мнения: 1
Предстои ми смяна на дограма и почти се спрях на горната фирма. Някой ползвал ли е услугите им и доволен ли е от тях? Дограмата е 6 камерна с троен стъклопакет - 88мм.
Здравейте,казвам се Ирена Петрова.
НАЙ-НЕКОРЕКТНАТА ФИРМА,с която съм работила.
От 5 месеца ми"изработват" и монтират дограмата.
От около два месеца ми монтират ...половината е монтирано и сега всяка седмица звъня и ми обещават,а след това отлагат монтирането поради ред причини:
Счупил им се камионът,На погребение са цялата фирма,Вали дъжд....скъсаха ми нервите.
За съжаление сагата продължава и все още не ми е довършен монтажът/тази седмица два пъти ми обещаваха и два пъти го отложиха.
ИЗОБЩО НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ С ТЯХ!!!
БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ!!!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 197
Аз пък съм от доволните. Апартамент и вила правихме с Агнесика, доста прозорци са, всичко винаги е било наред относно срокове и качество.
Като правеха и мебели поръчахме кухня и диван, не са мръднали повече от 5 години.
Но имам познат, който работи там, може и затова да е нямало издънки.

Общи условия

Активация на акаунт