Препоръчайте ми аспиратор за нос

  • 1 418
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Здравейте,

Искам да попитам,  тези които използват т.нар. '' прахосмукачки"( аспиратор включващ се към прахосмукачката) на коя марка да се спра. Аз имам обикновена помпичка и не съм доволна.
Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 28 722
Мисля, че при тези аспиратори марката е само едно. Ето тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=436914.0

# 2
  • Мнения: 1 350
аз ползвам обикновена помпичка, досега 3 пъти и е вършила работа, но е важно как се поставя в ноздрата, за да има ефект.
имам позната, доволна от Бейбивак.
на мен ми се видя сложна и засега не съм я взимала, но ако ми потрябва, ще избера нея.

# 3
# 4
  • Несебър
  • Мнения: 195
Ползваме Бейбивак и съм доволна.

# 5
  • Мнения: 274
Ползваме Nose frida и съм много доволна става бързо и ефикасно.Преди ползвах обикновена помпичка но нищо не ставаше пълен провал.

# 6
  • Мнения: 40
Ние ползваме Маример - тя не се включва към прахосмукачка, ами се дърпа въздух през устата, т.е. единия край е в нослето, другия е в устата на мама или тате и смучете. Върши ни супер работа, но малката не го понася. Представям си ако усети смукането от прахосмукачката сигурно ще се скъса да пищи... Но пък ако с Бейби Вак се изсмукват сополките от мнооого навътре в нослето, то... Все пак от Маримера наистина сме доволни, доста по-добре е от обикновената помпичка...

# 7
  • София
  • Мнения: 28 722
Ние ползваме Маример - тя не се включва към прахосмукачка, ами се дърпа въздух през устата, т.е. единия край е в нослето, другия е в устата на мама или тате и смучете. Върши ни супер работа, но малката не го понася. Представям си ако усети смукането от прахосмукачката сигурно ще се скъса да пищи... Но пък ако с Бейби Вак се изсмукват сополките от мнооого навътре в нослето, то... Все пак от Маримера наистина сме доволни, доста по-добре е от обикновената помпичка...

Това хич не е сигурно, защото шумът от прахосмукачка е бял шум. Много бебета се успокояват от такъв.

Общи условия

Активация на акаунт