Картите на мадам Ленорман ( тема 10)

  • 28 034
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28
Момичета туко що си направих подредба за месец май.
Според мен този месец ще ме притесни някаква среща, ще имам проблеми и притеснения, ще съм раздвоена. Някакви новини свързани с работата ще ми донесат проблеми. не мога да разбера змията ли ще пътува или е намесене в мое пътуване? В талона един мъж ли трябва да бъде или са двама? Но според мен разговорите, които ще се проведат или подарък ( имам намерение да направя такъв) май ще е за добро и ще има някаква положителна насока.Мисля, че в работата ще имам доста проблеми. В любовта също, но някак си ми се струва, че ще има някакво малко задвижване напред.

# 46
  • Мнения: 3
Megi, по първата подредба, тази жена много силно я тегли към дома. Нещо я задържа там. Опитва се да си постигне стабилност, която малко и е разклатена в момента от предложение, свързано с нови начинания, парични въпроси, делово. Това и създава известни грижи и притеснения, свързано било и с това, че не може да предложи със сигурност как е се развият нещата. Има някаква среща, доста новини и съобщения, от мъжка страна, тези неща са важни за нея, но и вече са са се случили. Всички карти показват минали събития. основно тя в момента е насочена към разрешаване на собствените си противоречия. Сега виждам, че 24 е в 24, и не мога да го разбера този, хем е като мечо, пък хем и е страхливец, обаче пък той умело успява да се възползва от шансовете, които има.

# 47
  • Мнения: 0
Разтълкувайте тази наредба за работа.
Благодаря ви.

# 48
  • Мнения: 3
marina, очевидно от миналото насам, новини от мъж, които и създават трудности и в настоящето, тъй-като в момента нищо не се случва и не се знае какво ще се случи. грижи и кахъри за в бъдеще по този въпрос.

# 49
  • Мнения: 24
Здравейте момичета и аз да се запиша в новата тема. Извинете ме за отсъствието, но влизам на бързо колкото да се чуя с малкия все още нямам интернет в квартирата. Да дам обратна връзка за една от подредбичките ми където излезе че работодателя ще се опита да ме излъже с парите наистина така стана. Сега малко да си стъпя на краката и ще влизам по-честичко. Чао за сега успех на всички Hug

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте,
дневни карти:

# 51
  • Мнения: 42
 Marina Smith - dnewni-аха нещо да се одобри и някой ще резне идеята

# 52
  • Мнения: 123
Миренче благодаря ти  Hug.

Искате ли тази тема, да направиме едно кратко представяне на всички карти, кой как ги вижда за него си, защото би било интересно за всички. А и всеки има различно виждане за някой карти и е полезно  Simple Smile.

Впрочем същото си помислих Simple Smile
Аз съм ЗА! После мога да го систематизирам и да го вмъкна на 1 ва страница Simple Smile



Еми да започнем с карта номер 1- конник.
Аз я свързвам с новини, които пътуват, някаква информация. Ако примерно е с комбинация куче, като поява на нов приятел, новини от приятел....

# 53
  • Мнения: 3
Конника винаги го свързвам с комуникация, общуване,  информация, движение, било то назад или напред, но по-скоро напред... Една от любимите ми карти е 22 пътища Simple Smile, много възможности, много опции!

Жени, късмета ще е с теб този месец, но и ти ще трябва да работиш за това, просто се възползвай максимално от шансовете, които ще имаш. Определено ти предстои пътуване! Simple Smile. И този мъж, май най-сетне е приключил връзката си със змията!

# 54
  • Мнения: 0
Полезна информация, добра идея. Ще си записвам вашите тълкувания на картите.

# 55
  • Мнения: 0
Marina Smith - dnewni-аха нещо да се одобри и някой ще резне идеята
Много точно - имахме уговорка за излизане, но нещата се отложиха.

# 56
  • Мнения: 0
marina, очевидно от миналото насам, новини от мъж, които и създават трудности и в настоящето, тъй-като в момента нищо не се случва и не се знае какво ще се случи. грижи и кахъри за в бъдеще по този въпрос.
Благодаря ти за тълкуването на картите.

# 57
  • Мнения: 3
да пусна и аз моята майска подредбичка
На първо място виждам,че при мен всичко се люшка от едната крайност в другата..
Ще ми бъде интересно да отразите и вашето мнение дами..


# 58
  • Мнения: 3
марина, ти си в очакване на новини, хубави и то, които ще дойдат, от мъжка страна, дали е във връзка с нова работа, или просто с твоя връзка, със сигурност този мъж е доста солиден, Грижи на сърцето, сякаш се чувстваш предадена., липсва ти стабилността, но всичко ще се нареди. Приятел ще те торзоми да ходите някъде, което ще те ядоса и ще ти създаде ядове.

# 59
  • Мнения: 3
Здравейте,
дневни карти:


на мен тези карти ми приличат на покана за интимност ,в която ще е  има много страст.
Понеже харесвам карта "коса" -ще кажа ,че всичко ще се развие много бързо.
Аз лично тази карта е приемам като бързодействаща.

Общи условия

Активация на акаунт