Препоръчайте хотел с условия за почивка с 3 деца

  • 4 596
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 111
И аз се записвам! На нас пък задължително ни трябват 2 кошари.. И място, където да се съберат.. А тия стаи по хотелите са си кутийки!
Конкретно сега ми трябва идея за не много скъп хотел по южното черноморие, може да не е инклузив, но по възможност на първа линия или макс 200 м от плаж в населено място(хотелите построени до къмпинги не ме влекат). Приемам идеи Hug

# 16
  • Мнения: 439
http://www.versotravel.bg/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B2%D0%BA%D … %D0%AF%D0%93.html
 Peace в ресторанта готвят превъзходно,има си детски басейн,удобен хотел-в близост е плажа,а и на място което е комуникативно и удобно за вечерни разходки

# 17
  • София
  • Мнения: 7 026
http://www.versotravel.bg/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B2%D0%BA%D … %D0%AF%D0%93.html
 Peace в ресторанта готвят превъзходно,има си детски басейн,удобен хотел-в близост е плажа,а и на място което е комуникативно и удобно за вечерни разходки
не мисля, че Слънчев бряг е място за почивка с деца изобщо... колкото и да се опитват да му върнат имиджа. (лично мнение  Mr. Green). В Слънчев бряг единствено подходяща за деца според мен е станцията на МС и не е скъпо. трудно е да се уредиш обаче - ако се освободят места ти се обаждат 1-2 седмици преди почивката

# 18
  • София
  • Мнения: 7 026
http://www.travel.government.bg/ ето сайт със станциите на МС, ако някой се интересува.

# 19
  • Мнения: 151
Ние вече резервирахме в Албена. Миналата година бяхме в апартамент в Мура, но тази година вдигнаха цените и избрахме студио във Фламинго.

# 20
  • Мнения: 186
И аз се записвам! На нас пък задължително ни трябват 2 кошари.. И място, където да се съберат.. А тия стаи по хотелите са си кутийки!
Конкретно сега ми трябва идея за не много скъп хотел по южното черноморие, може да не е инклузив, но по възможност на първа линия или макс 200 м от плаж в населено място(хотелите построени до къмпинги не ме влекат). Приемам идеи Hug

Пробвай в Сънрайз в Приморско. Ние сме сме с две деца, но сме били в голям апартамент с две спални. Имаше място за още двама - трима.
sunriseprimorsko.com

# 21
  • Мнения: 11 111
Благодаря, darina83! Вече го проверих, но за периода който ме интересува нямат места  Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 337
Прочетох страхотни отзиви за Мирамар. Проверих. Оказа се, че има един свободен апартамент и то една седмица през август на цена от 540лв на вечер за нас с децата #Crazy!!! Едното трябва да плаща 50% от цената на възрастен.
Моето търсене продължава....

# 23
  • София
  • Мнения: 7 026
Прочетох страхотни отзиви за Мирамар. Проверих. Оказа се, че има един свободен апартамент и то една седмица през август на цена от 540лв на вечер за нас с децата #Crazy!!! Едното трябва да плаща 50% от цената на възрастен.
Моето търсене продължава....

И не е игурно, че няма в посл. момент да го дадат на някой чужденец с 2-3 деца - и тяхната попара съм я яла (същата е като на тези от Албена #Cussing out)

# 24
  • Мнения: 220
И аз съм в търсене. Всяка година ходим компания с децата. До сега ходихме в Лозенц във вилно селище Бора. Много е хубаво, но вече ни омръзна там, но търся същия  тип комплекс. Моля ,ако се сетите нещо, да споделите  Peace

# 25
  • Мнения: 17
И аз се записвам! На нас пък задължително ни трябват 2 кошари.. И място, където да се съберат.. А тия стаи по хотелите са си кутийки!
Конкретно сега ми трябва идея за не много скъп хотел по южното черноморие, може да не е инклузив, но по възможност на първа линия или макс 200 м от плаж в населено място(хотелите построени до къмпинги не ме влекат). Приемам идеи Hug

Малко късно се включвам, но миналата година бяхме в хотел Мерлин - Лозенец - Стаята беше огромна...имаше спалня, едно детско легло, ние си носихме кошара и не съм искала да ми махат детското лего, защото имаше място и за кошарата.От другата страна на спалнята също имаше място спокойно да се сложи кошарката, отделно след банята и преди балкона бяха сложили още едно детско легло, тип диванче ...там беше като половин нормална стая...като видях стаята много се зарадвах Simple Smile Отделно имаше термокана, голям хладилник...Само не беше много близо до плажа. т.е. близо е, но на обяд като носиш детето на ръце, за да се приберете за обяд и се е изморило от плажа, идва малко тежичко! След 1 вия ден ходихме с колата...не е далече и има място за паркиране около плажа. Има 1 чадър безплатен на плажа - за стая , но шезлонгите се плащат.Al Incl.  е и бяхме доволни, има и детски кът....люлки, пързалка. Тази година таткото иска да сме съвсем на плажа и за това резервирахме в Мура на Албена, не знам как ще е Simple Smile

Ето и линк за хотела в Лозенец  http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=570

Общи условия

Активация на акаунт