Дрешки, креватче, количка – за моята ЮНСКА душичка

  • 36 444
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4
Честита малка рожбичка на Пантерка!   bouquet Hug Да е жива и здрава и много да радва мама и тати!  smile3525
Относно заглавието на новата темичка на мен ми харесва "Очаквме  с голям копнеж юнския бебевалеж!" Party
Браво на мамите с хубави новини и добре дошли на новите  Hug Hug

# 721
  • Мнения: 425
Честита дъщеричка Зорница на Пантерка! Да е жива и здрава, бързо да наддава, а на мама - бързо възстановяване.

nanyna, честита ви втора месечинка на малките принцеси. Дано по-скоро те пуснат при тях, за да може и по-бързо да се приберете вкъщи.  Praynig

На Ани, честито бракуване. Пожелавам дълги години щастлив семеен живот!

На всички останали мами, хубава седмица, изпълнена с много положителни емоции и по-малко болежки.   bouquet

# 722
  • Мнения: 119
Честито на мама Пантерка!Да е жива и здрава малката принцеса!  newsm51

# 723
  • София
  • Мнения: 16
Честита дъщеричка мила Пантерке. Да расте здраво, красиво и щастливо дете за радост на мама и тати  newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 12:37 от Dragica

# 724
  • Мнения: 429
Да ви е жива и здрава Зорница  Hug

# 725
  • Мнения: 3 499
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРЯ НА МАМА ПАНТЕРКА!!!  newsm51 newsm51 ЖИВА И ЗДРАВА ДА Е ЗОРНИЦА! ДА БЪДЕ БУДНО И УМНО ДЕТЕ!  bouquet  bouquet

# 726
  • Мнения: 429
Момичета, пускам поста на една съфорумка от Русе тук


"Момичета, ще организираме фотосесии при известен софийски художник-фотограф на бременни, майки с бебчета, семейни и каквито още пожелаят клиентите. Необходимата информация можете да намерите в сайта и ФБ-профила на Медицинския център."

# 727
  • Мнения: 3 409
Честита дъщеричка на Пантерка и от мен! Бързо възстановяване на мама и слънчеви хоризонти на малката Зорница пожелавам!  Hug

# 728
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА ПАНТЕРКА! МНОГО ДА ГИ РАДВА! ДА ИМ Е ЖИВА И ЗДРАВА!!!

 newsm51 newsm51 newsm51

# 729
  • Мнения: 427
Честита радост на Пантерка.Да им е жива,здрава и много лъчезарна малката кукла,и много да радва мама и тати.  Hug

# 730
  • Мнения: 656
Абе, момичета, някоя знае ли какво става с Мърморанка? Струва ми се, че не е писала мнооооооого отдавна...  newsm78. Дано са добре..  Praynig

И все пропускам  Blush - добре дошли на новите мами!!!   bouquet

# 731
  • Мнения: 170
Честито на мама Пантерка! Много, много се радвам! Да ви е жива и здрава малката принцеска!

# 732
  • Мнения: 5
Здравейте, първо искам да честитя рожбичката на Пантерка, да е жива и здрава, и много късмет.
И аз отдавна ви следя и накрая реших да се включа. Първа бременност ми е и очакваме момиче. Доста сме развълнувани всички, и с наближаването на момента емоциите се засилват. В момента приключваме с ремонта, и скоро ще започнем с пазаруването. Виждам че доста от вас вече са подготвени. Бих искала да попитам на какво матраче сте се спряли за бебешките легълца? В търговската мрежа се предлагат много видове матраци за детски креватчета, но как да направим правилен избор? Какво да изберем?  

# 733
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТА МАЛКА ПРИНЦЕСА ЗОРНИЦА НА МАМА ПАНТЕРКА!ДА НОСИ МНОГО РАДОСТ НА РОДИТЕЛИТЕ СИ! newsm51 newsm51 newsm51 baloni baloni baloni smile3522

# 734
  • Мнения: 22
Честита рожба на Пантерка. newsm07 newsm32 passifier Пожелавам на малката кукла да е жива и здрава и много много да радва мама и тати.Пантерка бързо възстановяване.
 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт