Попътен вятър на порасналите ни деца- 13 късметлийска

  • 35 700
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 762
 pergola , добре дошла и на теб. Ако и ти си от скритите лимонки, значи горе- долу ни познаваш  Hug Разказвай, за да те опознаем и ние. Засега чавето разбрах, че ще е 10 клас. Къде учи? Ти от къде си? Дайте повече инфо де.  smile3534
Дай Боже все попътен вятър да ги вее.

# 691
  • Мнения: 3 410
Е ми ти си си точно за нашата тема, щото моето малкото чаве и то ще е 10 клас наесен, така че Добре дошла и от мен  Hug
Моето германче пише дипломната работа, шефката и е доволна какво е написала досега, ма понеже не може без лошо - счупил и се мобилни телефон.
Ама понеже не може да е само лошо - Йори и подарил мобилен телефон. Та такива покрай нея.
Десетокласничката е при майка ми, не ми вдига телефона и заявила на дядо си да ми предаде, че е на почивка и да не я закачаме.
Радев и Радева снощи бяха на гости и добре си пийнахме и хапнахме, та после с голям зор пресякохме булеварда до нас, с такава бърза стъпка, че за малко да ни сгази една кола Mr. Green

# 692
  • Мнения: 418
М’не,  открита лимонка се явявам Mr. Green, защото досега само прелитах с бръснещ поглед над заглавието, точно с мисълта, че не сме изкласили достатъчно...обаче в светлината на заформящата се пловдивска инвазия, вдъхновена от стихчето и от бойният ви дух, се записвам в клуба /ще ви опознавам в движение/
Моето мОмче е МГ-че, тормозя го и с немски с идеята за немските технически университети /която, към момента, той приема по-скоро с нулев ентусиазъм/.

# 693
  • Мнения: 3 410
Супер добре си решила да го тормозиш, според Станислава най-добре се реализират инженерите в Германия и застрахователите/като нея Mr. Green/ Така, че мъчи го, има време, ще му дойде ентусиазма. Тя и Криси не искаше да учи немски, ама като му хвана цаката и като видя че само с английски човек не е за никъде, вече с по друго око гледа на немската си гимназия.

# 694
  • София
  • Мнения: 1 762
Тини, видях аз едни тутманици прекрасни, че сте хапнали на гостито. Ама ти ли го прави? Очите ми останаха.

Ааааа, значи Пловдивската група расте. Снощи си говорехме с госпожата, че ей го къде е Пловдив, направо ще дойдем, за да направим официален ритуал по посрещането в групата ни  Joy С най- голямо удоволствие  Hug

Много се радвам, че и бройката на маленките чавета расте. Ми нали трябва нови трепети да има.  Hug
pergola , много хубаво решение си взела за Германия. това, че той не е ентусиазиран няма значение. Те и без това не знаят какво искат  Laughing

# 695
  • Мнения: 3 410
Бени, това е бюрек, по орижинална турска рецепта, че и наръсена с турска подправка, съвсем различно е на вкус от нашата баница, ама то да беше само бюрека, ми колко кифтета отидоха, пък колко ракийка, бира и бяло винце, аман тий работа.

# 696
  • Мнения: 418
ама то да беше само бюрека, ми колко кифтета отидоха, пък колко ракийка, бира и бяло винце, аман тий работа.
ай, радикален /и неочакван за мен/ обрат в темата Crazy
аз съм на вълна диня в стремеж към 'кльощавите дънки'

# 697
  • София
  • Мнения: 3 719
Здравейте, момичета! Добре дошли на новите попълнения!
Тук на морето безплатното джакузи в морето не спира трети ден! Страшни вълни и вятър! Единия като влезе във водата другия зор вижда да опази два дюшека да не литнат! Но си е кеф от друга страна да скачаш на вълните. През живота си такива вълни не бях виждала наживо, само на филм!
Госпожо, ще съжалявам, ако планираната ни морска среща не се осъществи!
Вчера сутринта беше мръчкаво и го ударихме на културен туризъм-ходихме до БегликТаш и до Созопол и видяхме разкопките и мощите на Иван Кръстител.
Приятна седмица на всички настоящи и бъдещи отпускарки!

# 698
  • Мнения: 3 371
Привет, любими ! Heart Eyes

pergola,  Hug добре си ни дошла !  bouquet В мое лице имаш абсолютен съмишленик по повод каузата "влизане в кльощавите дънки" ! Peace Вече при мен има видим ефект от усилията, а като тръгна и на танци след ваканцията, направоооооо
Да се похваля - днес се спретнах в много сладък и секси цял бански костУм, в преобладаващо оранжево, че да е в тон с пареото, джапанките и плажната чанта !  Flutter Щото нали иначе ще вземат да ме върнат от плажа, ако не съм в такъв ансамбъл ! Mr. Green Ама много ми хареса и не се въздържах ! А бях тръгнала за тапети ! ooooh!
Марианка,  Hug идем ! Да е живот и здраве, в петък сме на морето !  Party Вие докога бяхте там ?

И след като се похвалих, да се оплача - компа ми вече тотално дава фира ! Sad Ама ме е срам да мрънкам много след климатиците ! Blush
Мисълта ми е, че ако тотално изчезна, да знаете защо !
Сега ви цунем по домова книга и тичам по задачи ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 699
  • София
  • Мнения: 3 719
Здравейте! Госпожо, до 31 вкл сме тук! Чакаме ви!

# 700
  • София
  • Мнения: 16 163
Ето съм!
pergola , добре дошла. Не се ядосвай на младежа - те не винаги знаят какво искат.
Иначе кльощави дънки не съм имала от 1977 г.  Cry
Ако успея да се натикам в някоя пола или рокля от преди 2 г . режимен банкет ще дам.
Мариянка, Госпожата - дано да е хубаво времето. Внимавайте с вълните - опасни са.
Мама Тин, за какви снимки на бюреци и кюфтаци става дума? Поне око да оплакна...
Радвам се на Стаси, добре се е организирала с работата и с Йорито. Все така да продължава.
Госпожата, няма да изчезваш - продават се и евтини лаптопи. Аз нали си купих малък, китайски - доволна съм вече 1,5 год. Има си всичко необходимо и като не го пипат други и вируси не хваща.
Снощи се разминахме с Аненце, видяхме се за малко на Сити  център и отпраши по задачи.
За тази вечер е рано да се каже. Нещо стомах я болеше 2 дни, вече е минало.

# 701
  • Мнения: 3 371
Привет, любими ! Heart Eyes Надявам се, че сте добре в този прекрасен летен ден ! Hug



Аз продължавам да съм малко като летящият холандец, ама му се вижда краят !

Айше,  Hug ще го карам с този, докато съвсем му взема душата, пък после ще му мисля ! Има сега и на изплащане добри оферти , все ще се намери нещо изгодно ! Peace

Стаско,  Hug да знаеш, че това Йори все повече ми харесва ! Wink

Ей, какво неща е да си млад, а ?! Около теб Йорита бол, а ние вече се надяваме поне някоя промоция да ударим ! Joy Joy Joy

Много се радвам на всички дечиня !  Heart Eyes
Моето пък напоследък само ме ядосва и съм му много, ама много сърдита ! Crossing Arms

# 702
  • Мнения: 6 971
Добре дошли на новите майчета! Hug Госпожо ,няма да се ядосваш! Naughty Направо не мога да си те представя ядосана. WinkЙорито нали щеше лаптоп да подарява... newsm78,ама и телефон става! Mr. Green     Вчера се чухме с Малинка ,обменяме информация за Холандия.Наште деца напоследък само с това се занимават-то не са документи ,то не е чудо! ooooh! Боби заминава в четвъртък да търси квартира. Живот и здраве и ние се гласим август месец да си наваксаме пропуснатото море. Дай боже ! Praynig
Стефанията тотално ни заряза! Crossing Arms

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 10:49 от nezito

# 703
  • Мнения: 3 410
Hahaha Нези, много помниш бе душицо Hug Hug Hug
Ми де да го знам Йорито, ма то след такъв тормоз да яде японска супа и гъби, чудя му се как изобщо се е решил изобщо да и подари нещо Joy Joy
Мойто мъж е в командировка от понеделник до сряда в Бургас и като едното чудо съм го докарала до пРИМОРСКОВО  в рибния ресторант че да се видя с Марианка и Госпожата newsm78

# 704
  • Мнения: 413
Прочетох стихчето на Редев, да си знае че колкото и да е примерен се ша го сбарам нещо да сбърка Party
И аз го прочетох на другаря Видин, но коментара му беше " е, виждаш ли колко скучни мъже има , а с мен можеш да ми се сърдиш непрекъснато за различни неща "  Mr. Green hahaha, то така добре звучи, нооооооооо   #Crazy, ма оправя се човекът  Peace
Да се похваля - днес се спретнах в много сладък и секси цял бански костУм, в преобладаващо оранжево, че да е в тон с пареото, джапанките и плажната чанта ! 
Леле, представям си колко си шармантна  Crazy, чакаме снимки  Heart Eyes
А бе къде пише за Йори  Thinking,  готин е  Peace Стаси да каже издържа ли теста с гъбите и онези супи  Peace Heart Eyes
Добре дошли на новите мацки  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт