Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 159

  • 40 088
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 535
Рени, сложи линк, че не се отваря и лека нощ!

# 691
  • Мнения: 10 031
Tуба какво ли ще избере newsm78 Толкова предложения има при положение, че децата са най-важното за нея.  А от нея ни кост, ни вест. Типично в неин стил. Не кокетира и не се заиграва, не се страхува, че ще бъде забравена. То и затова освен бездействието и лекотата, с които стана "милионерка" (по Ренибо), предизвиква завист у някои свои колеги и феновете им.

Между другото, чува ли се нещо за "Чудото" - споменатия наскоро евентуален проект  на Джансел?

Баги  Hug бих искала малко да се "заиграе", щото пресата просто се чуди в какви комбинации да я вмъкне, че да има новина с нея... Както не веднъж отбелязваме - Туба продава!  Peace А ние страдаме от липсата на истински новини... ooooh!

# 692
  • Мнения: 260
Добър вечер момичета!Още вчера горе долу се разбра за какво става дума но тази вечер точния превод на новината за рекламите в които ще бъде и нашата принцеса Туба ме зарадва много, това е признание на държавно ниво а дали само за това ,че Джансел е неин партньор в последния и сериал е избран това вече е традиция всеки неин партньор да се изстреля нагоре .Дано Туба приеме и скоро да я видим на екран а за малките принцеси тя винаги ще намира време а и цяла армия ще помагат за двете сладурани.

# 693
  • Мнения: 2 195
Tуба какво ли ще избере newsm78 Толкова предложения има при положение, че децата са най-важното за нея.  А от нея ни кост, ни вест. Типично в неин стил. Не кокетира и не се заиграва, не се страхува, че ще бъде забравена. То и затова освен бездействието и лекотата, с които стана "милионерка" (по Ренибо), предизвиква завист у някои свои колеги и феновете им.

Между другото, чува ли се нещо за "Чудото" - споменатия наскоро евентуален проект  на Джансел?

Баги  Hug бих искала малко да се "заиграе", щото пресата просто се чуди в какви комбинации да я вмъкне, че да има новина с нея... Както не веднъж отбелязваме - Туба продава!  Peace А ние страдаме от липсата на истински новини... ooooh!
Линка, колкото и да ми се иска да има новини от източника и снимки с бебките - не знам с вас как е, но аз като видя малки деца изпадам в умиление Embarassed, предпочитам мълчанието пред изхвърлянето.  Peace

Мис Нели, newsm47

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Редактирах и сложих линк, ама нета спря, тръгна. Слагам го пак  http://www.vbox7.com/play:6a837dd3&al=2&vid=10617822

# 695
# 696
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Tуба какво ли ще избере newsm78 Толкова предложения има при положение, че децата са най-важното за нея.  А от нея ни кост, ни вест. Типично в неин стил. Не кокетира и не се заиграва, не се страхува, че ще бъде забравена. То и затова освен бездействието и лекотата, с които стана "милионерка" (по Ренибо), предизвиква завист у някои свои колеги и феновете им.

Между другото, чува ли се нещо за "Чудото" - споменатия наскоро евентуален проект  на Джансел?

Баги  Hug бих искала малко да се "заиграе", щото пресата просто се чуди в какви комбинации да я вмъкне, че да има новина с нея... Както не веднъж отбелязваме - Туба продава!  Peace А ние страдаме от липсата на истински новини... ooooh!
Линка, колкото и да ми се иска да има новини от източника и снимки с бебките - не знам с вас как е, но аз като видя малки деца изпадам в умиление Embarassed, предпочитам мълчанието пред изхвърлянето.  Peace

Мис Нели, newsm47

БагиWink и аз, така предпочитам мълчанието, а пък  ooooh! когато ми повтарят едно и също нещо много пъти, даже се дразня.  Peace А, за малките деца, то кой ли не изпада в умиление и какво ли сърце трябва да имаш  Wink, че да не е така!  Laughing  Peace

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 40
    Баги, какъв е преводът на  "  Les Enfoires "  и се извинявам за невежеството, но това е състав от певци ли- в момента слушам техни изпълнения.

# 698
  • Мнения: 2 195
   Баги, какъв е преводът на  "  Les Enfoires "  и се извинявам за невежеството, но това е състав от певци ли- в момента слушам техни изпълнения.
Рени,  Les Enfoires - значи негодници, лайняри  Peace А какви са не знам.  Embarassed

# 699
# 700
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Hug Ако не искате нашите хора да изглеждат така, постарайте се днес да ги развеселите Peace

  Хубав ден! Grinning

# 701
  • Мнения: 4 535
   Баги, какъв е преводът на  "  Les Enfoires "  и се извинявам за невежеството, но това е състав от певци ли- в момента слушам техни изпълнения.
Рени,  Les Enfoires - значи негодници, лайняри  Peace А какви са не знам.  Embarassed

Известни са още и като "Копелетата". Преди години, известен френски карикатурист, прави група с благотворителна цел, към верига ресторанти. След катастрофа почива, но вдовицата му продължава делото му, и днес е много популярно благотворително шоу. Няма постоянен състав, всяка година в него се включват различни певци, актьори, художници и спортиси . Погледнах, създадено е през 1986 г. За който известен французин се сетите, взел е участие в него.

Последна редакция: ср, 16 май 2012, 08:17 от nadine1111

# 702
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

НадинWink няма опасност да продължат да изглеждат мрачно нашите хора,  Peace щом сме вече тук - ще се погрижим за настроението!  Laughing

РинкаHug благодаря за новината!  Hug

А,  Thinking какво разбрах /  Wink да си сверим разбраното/ - започнала е снимки, явно на реклами след 7 месеца отсъствие, заради бременността и бебките и сега е снимала във Варшава.  Peace

Това видях в дизито -

Panten миналата седмица във Варшава за издънки шампоан рекламни " е в ... Всички новини:

А тук коментират, че снимките са били миналата седмица  Thinking и дали не си е вече в къщи СС?  newsm78



http://www.gecce.com/haber/tuba-buyukustun-setlere-geri-dondu-189714.html

И наистина новината вече е във всички издания!  Peace

# 703
  • Мнения: 2 195
Добро утро


И тази сутрин насторение и четиво има Hug Но къде са кафето и новината или аз само не ги виждам Embarassed

# 704
  • Мнения: 2 195
В нета попаднах на този материал-новина. Това явно е новината, спомената по-горе.

http://magazin.milliyet.com.tr/ve-tuba-setlere-dondu/magazin/mag … 40748/default.htm
Каква е връзката с Ерик Клептъън, Ейми Уайнхауз, Миг Джагър... newsm78 Режисьорът на клипа ли newsm78

Хубав и спорен ден и от мене Hug
 

Общи условия

Активация на акаунт