Истанбул 10

  • 56 912
  • 725
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 19 115
baraia, благодаря за информацията.
Утре пак ще се навъртам тук.

# 421
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!  Grinning Влизам всеки ден по n-пъти с надеждата за нови снимки и разкази. Миналата пролет бяхме в Истанбул - писала съм тук. Бяхме в хотел "Язтур" и напълно подкрепям мнението на baraia. Нашата стая не беше голяма, но с гледка към улицата. За ресторанта и за закуската  останах очарована - гледката е уникална и е неповторимо да си пиеш кафето и да се любуваш на Мраморно море.

http://prikachi.com/images/545/4774545L.jpg
http://prikachi.com/images/426/4300426z.jpg
http://prikachi.com/images/552/4774552M.jpg
http://prikachi.com/images/557/4774557C.jpg
http://prikachi.com/images/423/4300423a.jpg
http://prikachi.com/images/562/4774562R.jpg
http://prikachi.com/images/568/4774568T.jpg
http://prikachi.com/images/570/4774570w.jpg
http://prikachi.com/images/420/4300420A.jpg

# 422
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 659
Мадлен, прекрасни снимки  Crazy

# 423
  • София
  • Мнения: 2 622
Привет момичета... или К.О.Т.К.И  Hug
Нещо ви изпуснах края, но ще наваксам почивните дни.
Пине, пожелавам ти един приказен воаяж, чудни емоции
и разкошни снимки! Чакам с нетърпение да разказваш и показваш  Hug
Все чета за някакви опашки и не мога да не отбележа факта, какъв
невероятен късмет сме имали и 3-те години в Истанбул, защото
не сме чакали на нито една опашка. Единствената, която видях беше
пред Света София, но докато разгледаме Йеребатан заваляло и
като излезнахме - ха, няма 1 човек  Hug

Пожелавам прекрасно изкарване на всички, които тръгват утре  Hug
Чакаме да се върнете с много снимки и разкази  Wink

# 424
  • Мнения: 0
Шебече, благодаря!  Hug  Вижте какъв музей на религиите ще се изгради на Таксим:  Peace Само че на всичките кубета има полумесеци  Thinking

http://www.citybuild.bg/news/predstaviha-svetovniia-muzej/19304

Последна редакция: чт, 17 май 2012, 10:14 от Madlen_88

# 425
  • Мнения: 5
Madlen_88, много хубави снимки си направила! Най-много ми хареса първата с гълъба.

# 426
  • София
  • Мнения: 8
http://www.sehrikeyif.com/recent/3733/yardim


Някой има ли информация за този ресторант?
Ще се опитаме да го намерим като ходим другата седмица.



Хайде и аз в отбора на К.О.Т.К.И (ако председателката ми одобри молбата, естествено book)

# 427
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 659
Одобрявам, разбира се  Hug

За кухнята на Фатмагюл - назад в темата пишеше, че е близо до къщата й. Виж първия пост  Peace

Мадлен, тоя проект ме уби  Shocked И никак не ми харесва треснат там - като всичките македонски изгъзици в Скопие ми идва...  Naughty

# 428
  • Мнения: 8
Добър ден, момичета! Simple Smile
И аз много тайно се присъединих към тайното общество на К.О.Т.К.И.-те  hahaha
Пине, приятно изкарване където отиваш и ти пожелавам да натрупаш много хубави спомени и преживявания!  Hug
Желая и весело изкарване в Истанбул на всички заминаващи! Дано времето бъде с вас и ще чакаме пътеписи и снимчици.  Heart Eyes
Madlen_88, много хубави снимки си публикувала!
Marisa123 , заинтригува ме с този ресторант. Laughing Доколкото знам това е ресторанта от филма "Пепел от рози", тъй наречения- Кухнята на розата. Ние много искахме да отидем до там, защото ми се вижда много приятен и уютен, но нямахме време да отидем, много далече се пада от местата, които обикаляхме. Ще чакам с нетърпение завръщането ти и да разкажеш впечатления как е било и дали си останала доволна, току виж и ти видиш моя любимец Керим, пък Фатмагюл може да ти спретне някоя манджичка! Joy Весело изкарване ти желая, съжалявам, че не мога да помогна с отзиви, но се надявам лесно да стигнете до там и да направиш снимки, та и нас да зарадваш.  Hug
Лек ден момичета!   bouquet

# 429
  • София
  • Мнения: 16 371
Мадлен, тоя проект ме уби  Shocked И никак не ми харесва треснат там - като всичките македонски изгъзици в Скопие ми идва...  Naughty

Oт една страна е интересен, но от друга - не му е там мястото, точно на Площада на републиката   ooooh!. Все пак е само проект. Може и да се размине.

На всички пътуващи днес за Истанбул или други дестинации - приятно изкарване и незабравими преживявания! И после да разказвате!  Hug

# 430
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 659
Аз съм от другите дестинации  Mr. Green отивам на пост на сменям Андж, която днес трябва да се прибира  Mr. Green Дет се вика, основна грижа ни е да не оставяме дунавската перла без котешко присъствие  Hug

Благодаря  и живи и здрави като се прибера да сет изписали много страници с красоти и инфо  Hug

Ще ми липсвате, котки  Blush

# 431
  • Мнения: 4 878
Шебече, скъпа, лек и приятно изкарване, много хубави емоции и красиви снимки да наснимаш, да ги шашнеш мацките от другата тема!   Simple Smile
А с Анжи дали не може да се видите там?

# 432
  • София
  • Мнения: 16 371
Шебек, точно теб имах предвид. Ако беше само Пина, щях да пиша Китай, а не да обощавам.  Wink 

Много, много хубаво да си изкарате!  Hug

# 433
  • Мнения: 119
Ставам ТВ гайд  Simple Smile

Довечера по Travel Chanel има два филма за Истанбул

Ето и нещо наше , което ще излъчат на 19. Май по Нова ТВ :

Баклавата от 1473 г. и модерният 18-милионен Истанбул

http://tv.dir.bg/news.php?id=11164952

# 434
  • Мнения: 119
Благодаря за пожеланията, момичета!  Hug  Аз отивам в Китай (дано да стигна по живо по здраво  Rolling Eyes ) после мога да покажа снимки и да разкажа с две думи, ама няма тема за Китай, не и тук, в подфорума за пътуване.

Я ми вижте подписа  Mr. Green

Ехаа тъкмо надежден човек ми трябва да разкаже как е в Китай по това време на годината.
Навсякъде пише , че е най-добре през май и октомври , но сега ще разкажеш от първа ръка Wink

Общи условия

Активация на акаунт