Истанбул 10

  • 54 467
  • 725
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 13 175
Първа покупка беше и наистина имаше само 5 лири.

Значи са ти дали чужда касова бележка. Поредния излъган турист. Laughing

# 616
  • София
  • Мнения: 2 623
Като се чекираш пак, на апарата ще изпише колко ти взима и колко остават.
Така ще разбереш Simple Smile

# 617
  • Мнения: 366


   Значи няма грешка, тези 5,94 лири са ме заблудили. Току що пристигнал в Истнабул, макар и за пети път, кой ще гледа подробности. Сефте ни меткат. В случая не съм права, благодаря ви, че ми отворихте очите. Ето още една заслуга на КОТКИ-Те.
    Това е първата бележка /ама съм Плюшкин!/.
   
 

Последна редакция: ср, 23 май 2012, 23:54 от ASSAMARIS

# 618
  • София
  • Мнения: 16 087
За оставянето на паспортите - оставихме ги и не се замислихме. Някак си бях по-спокойна, че няма да имам главоболия, ако ги откраднат или загубим. Имам опит с бълг. консулства и не желая да припарвам до тях. При напускане на хотела в последния ден върнахме ключа и дистанционното и ни връчиха паспортите. Не се е налагало да се легитимираме с дъщерята.
За Истанбулкарт - купих си от будка за вестници на бул. Орду, дадох 17 тл. В неделя/последния ни ден/ май павильоните не работеха и не я върнах. Тази вечер колега замина и беше много щастлив, че му я дадох. Касовата бележка си отговаряше на дадените пари.

# 619
  • София
  • Мнения: 2 623
Уникална снимка  Heart Eyes

# 620
  • Мнения: 366
Страхотна идея за рисуване, jullianna!   bouquet

 

Последна редакция: чт, 24 май 2012, 21:18 от ASSAMARIS

# 621
  • Мнения: 1
Здравейте на всички и честит 24-ти Май! Днес било и Спасовден и се ядяли боядисани яйца!
Ние пътуваме на 7.06 и ще хванем Голямото пазаруване в Истамбул и големите навалици, разбира се!
Исках да попитам някой има ли идея какво интересно  и заслужаващо си може да се купи за две годишно момиченце? Joy

# 622
  • София, Хаджи Димитър
  • Мнения: 130
Здравейте на всички и честит 24-ти Май! Днес било и Спасовден и се ядяли боядисани яйца!
Ние пътуваме на 7.06 и ще хванем Голямото пазаруване в Истамбул и големите навалици, разбира се!
Исках да попитам някой има ли идея какво интересно  и заслужаващо си може да се купи за две годишно момиченце? Joy
Какво има тогава?

# 623
  • София
  • Мнения: 16 087
Тогава ще има голям, денонощен шопинг в Истанбул - разпродажба на летни колекции.
По всички магазини в Лалели имаше покани за това. А от 11.06 започва договаряне на зимни стоки - това за търговците.
v.lengerdjieva,  летни детски дрешки имаше много, харесаха ми. Каквото и да му купите - все ще му умалее след 2 месеца.  Joy

# 624
  • София, Хаджи Димитър
  • Мнения: 130
Тогава ще има голям, денонощен шопинг в Истанбул - разпродажба на летни колекции.
По всички магазини в Лалели имаше покани за това. А от 11.06 започва договаряне на зимни стоки - това за търговците.
v.lengerdjieva,  летни детски дрешки имаше много, харесаха ми. Каквото и да му купите - все ще му умалее след 2 месеца.  Joy
Ясно, запълнихме и нощите. Embarassed

# 625
  • България, София
  • Мнения: 1 758
Джулс, благодаря за уникалната снимка!  bouquet

v.lengerdjieva, в МОЛ Форум има доста марки и детски дрешки, на Истиклял - в L.C. Waikiki има хубави дехи за малки и големи на добри цени.
http://www.lcwaikiki.com
Аз специално в Лалели нямам спомен да съм виждала детски магазини  ooooh!

Само да добавя, не, че съм спец по турския, но Indirim означава намаление  Hug

# 626
  • Мнения: 99
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДАМИ!
Хелън с малко закъснение ти пожелавам вълшебно изкарване в Истанбул!
 Peace Stop Peace
Момичета имам един въпрос относно Истанбулкарт, мога ли на някой павилион да дам 6-7 лири и да поискам една карта а пък да си я заредя от автомат. Аз тръгвам на 29.05 искам са попитам дали и в този период има намаления в моловете, че се замислям да не съм уцелила шестица и освен разходка из Истанбул за рождения ден да си подаря и малък шопинг.

# 627
  • Мнения: 788
Преди две страници написах, че точно така направихме ние Peace Hug

# 628
  • София
  • Мнения: 13 175
За тези, които се канят да се възползват от шопинг-феста - миналата година имаше график. Не всички молове работят денонощно, а са в различни дни. Миналата година имах графика. Колкото и чудно да е, но ми го бяха дали в Мол Сердика  Laughing. То няма какво да се чудя, нали и той е турски.  Laughing

# 629
  • Мнения: 539
Здравейте на всички и честит 24-ти Май! Днес било и Спасовден и се ядяли боядисани яйца!
Ние пътуваме на 7.06 и ще хванем Голямото пазаруване в Истамбул и големите навалици, разбира се!
Исках да попитам някой има ли идея какво интересно  и заслужаващо си може да се купи за две годишно момиченце? Joy

 
Ние също ще пътуваме тогава.Вие с коя фирма сте?

Общи условия

Активация на акаунт