Жданов - как да си върнем зрението без очила

  • 5 068
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,

наскоро разбрах за един руски учен ... Жданов и се поразтърсих за повече информация, защото това което ми разказаха беше доста невероятно поне за мен. Доста инфо има на руски (поназнайвам малко) та разбрах някои неща .. човека обяснява много добре кое защо как (а това ми харесва защото смятам че трябва първо да знаеш защо,как и тогава да пристъпваш към действие). Ако някой иска може да прегледа ... ето един плейлист в youtube от негова лекция http://www.youtube.com/playlist?list=PL650C00BE07D00721.

Това което искам аз да разбера е дали някой е чувал преди това за него, какво мисли, изпробвал ли е упражненията му, за колко време и има ли ефект ?

# 1
  • Мнения: 4
За него не съм чувала, но знам, че може зрението да се поддържа с упражнения и с ядене на повечко магданоз.   chef

# 2
  • Мнения: 3
Проблемът на повечето хора е, че не си поддържат и грижат за зрението когато то е ОК ... като започнат да недовиждат тогава се сещат ... а тогава за магданоза е късно Simple Smile (не го бях чувала това)
Жданов обаче говори не за поддръжка, а за сваляне на очила ... междувременно се натъкнах доста неща, но лошото е че не мога да преценя кое от всичко са митове и легенди .. и тук във форума има доста неща

# 3
  • Мнения: 3
Наистина бих искала някой лекар тук във форума (виждам че има такива) да изкаже мнение по въпроса !
Това което Жданов обяснява за работата на окото доколкото разбирам не се учи по този начин все още в съвременната медицина !

Някой офталмолог тука да сподели случаи, в които не е изписвал очила, а е предлагал някакви алтернативни методи за решаване, а не задълбочаване на проблема ?

# 4
  • Мнения: 1
За тези на които може да им е интересно подобна методика за подобряване на зрението практикува и Норбеков.

Можете да намерите книгите му на руски и български тук:

http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%ED%EE%F0%E1%E5%EA%EE%E2

# 5
  • Мнения: 134
Здравейте, преди две години забелязах рязко влошаване на зрението си. Като излизах навън, в първия момент все се чудех дали не съм забравила да си сложа лещите. Тогава, след търсене в интернет, попаднах на методите на Норбеков - повече от половин година упорствах и да ви кажа честно всичко това е в сферата на фантазията. А може би се отнася само за някои случаи, тъй като на мен ми откриха рядко срещано прогресиращо заболяване на роговицата и се наложи да ми правят операция на очите. Ако бях се забавила още, нямало да бъде възможно да се направи. Та мисълта ми е правете ги тези упражнения за очи и пр., но не забравяйте да посещавате и лекарите от време на време.

# 6
  • Мнения: 43
Пробвала съм върху себе си  методите и на двамата учени споменати по-горе. Ефектът е нулев. Единственото положително е, че очите по-трудно се изморяват. Но очилата да хвърли човек - граничи с фантастиката.

# 7
  • Мнения: 6 570
http://www.ezoterikabg.com/tyalo-i-dusha/babini-retzepti/za-zdra … -recepta-obnovena
Попаднах на това. Дали наистина има ефект? Някой чувал ли е?

Общи условия

Активация на акаунт