ВТОРИ КЛАС - 10

  • 45 201
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 15 282
Не можах да чета през последните дни. Изпуснах ви в старата тема, поне да ви хвана в новата.  Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 7 673
Моят маймун съвсем му отпусна края.
Носи забележка след забележка, няма идея кога ще имат изходни нива.
А аз нямам идея какво учат.  Embarassed Съвсем сме го ударили на уволнение.  Embarassed
yanakr, радвам се, че Габи  по-добре.
Ali_sun, дано скоро да откриете и отстраните причината за този проблем при Алекс. Сигурно си много притеснена. А и много му се събра на детето тази година.  Sad Гуш и за двама ви.  Hug Heart Eyes

# 77
  • София
  • Мнения: 13 235
Алисън, стискам палци да се реши проблема!!! Hug Hug

# 78
  • Мнения: 14 133
Добро утро.  Heart Eyes
Честит рожден ден ден на Павчо на Иринка.  Heart Eyes
Иринка.   bouquet

# 79
  • София
  • Мнения: 4 086
Ирина и от мен поздравления за рожденника!   bouquet

# 80
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А аз нямам идея какво учат.  Embarassed Съвсем сме го ударили на уволнение.  Embarassed

и аз (ние) сме така, но ЧРД и жив и здрав да ти е! И още хиляди успехи в живота   bouquet

Али_сън-че - наистина започваш по веригата д-рите... очен, УНГ, стоматолог, нефролог и невролог...
Трябва да се изключва едно по едно всичко. Аз не разбрах, Алекс носи по-нисък диоптер от колкото му е предписан ли? Щото ако е така, може и от това да е... Да се напряга, за да вижда... Нищо, че болката се изразява сутрин.

# 81
  • Мнения: 775
Честит празник на рожденика, жив и здрав и весело изкарване!  bdbaloni

Сами пък е решил да прочете целия списък с книги,само дето не е записал кои са. Но госпожата ще го даде така или иначе Simple Smile

Али_сън, стискам палци да е ок детето.

# 82
  • Русе
  • Мнения: 11 928
    Али_сън, дано да ви успокои специалист и всичко отшуми бързо.  Praynig

  Иринка, да ти е жив и здрав Павчо, да расте щастлив и умен за радост на всички.  Hug

  Последният напън - учене две седмици ни остават, но пък какви. През ден изходни нива, при нас до края на седмицата - представления в цирка, а утре освен изходно по английски имаме и контролно за участието в европейския турнир. Не че му личи на Светослав да е стреснат от нещо. Спинка си още. Дано да 10 да стане, че да си напише домашните и да попрегледа английския.

 

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Иринче , честит рожден ден на Павчо   bouquet. Да е жив и здрав, да успява във всичко и да ви радва много  Hug.
 Весел празник  Heart Eyes.
 Благодаря на всички за добрите думи.  Hug Притеснено ми е , но не много. Днес ще видя къде точно ще записваме час за невролог, а другата седмица ще го водя на очен. Шани , мисля да го заведа там, където ми препоръча, нали каза , че си доволна  Hug.
 за ученето - аз също съм от тези , които си нямат идея за какво става въпрос. На РС миналата седмица казаха датите за изходните нива, но само по околен свят ще го препитам
 Хубав ден на всички   bouquet.

# 84
  • Мнения: 9 990
Честит рожден ден на Павчо и от нас!Весели игри и крепко здраве!  bouquet

# 85
  • София
  • Мнения: 3 530
Честит рожден ден на Павчо! Да ти е жив и здрав и да продължава да те радва!  newsm59

# 86
  • Мнения: 7 201
Честит рожден ден на Павчо! nbirthday
Да ти е жив и здрав, Иринчеbouquet Много поводи за радост и гордост да ти бъде!

# 87
  • София
  • Мнения: 3 530
Ali_sun сестра ми като малка не я болеше, а я стрелкаше главата от време на време. Комшията ни беше невролог - погледна я на площадката - побутна я и й каза, че било от възпалени сливици. Тя наистина честичко боледуваше от това и наистина като й ги отлепиха всичко мина.

Така че идеята за невролог на мен ми се струва добра.

# 88
  • Мнения: 2 125
Честит рожден ден на Павчо от мен и Алекс  newsm59

Да е много здрав, във всичко с което се захване да му върви и много да ви радва!

Иринче  newsm51 и весел празник!

Ali_sun, стискам палци всичко да е наред при вас  Praynig Peace

А Светльо ми е любимец  Heart Eyes Laughing

# 89
  • Мнения: 4 116
  Питам днес Светослав, след като в петък ме вика учителката по английски да се оплаква от дисциплината му. - Как мина часа. Има ли пак забележка. А той ми отвърна -
-Не и обръщем внимание и не говоря с нея. Да се успокои малко.  ooooh!
hahaha Сладур.  Joy

Много ме радва този Светльо!

Алисън, дано да е нещо безобидно и да нямаш повод за притеснения. Поти ли се на тила докато спи? Ако е така главоболието може да е от това . Или възглавницата да не му е удобна...?

При нас днес приключваме с изходните нива и ще го ударят на живот  Laughing
Следобед ще ходят в центъра на Люлин, нали все пак имаме празник днес.

Общи условия

Активация на акаунт