Re: ® Ebay - тема 80

  • 42 475
  • 745
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 0
Здравейте много се извинявам но имам нужда от малко помощ.По принцип нося 42номер обувки в бг кой е номера ми в Англия.Прегледах много таблици и пак немога да разбера всичките са различни.Презварително ви благодаря  Simple Smile

# 541
  • Мнения: 125
Здравейте много се извинявам но имам нужда от малко помощ.По принцип нося 42номер обувки в бг кой е номера ми в Англия.Прегледах много таблици и пак немога да разбера всичките са различни.Презварително ви благодаря  Simple Smile

42 БГ отговаря на 9 УК

# 542
  • Мнения: 0
Aia много благодаря.Сега ще си поръчам и ще го проверим

# 543
  • Мнения: 125
Имай предвид, че някои марки не си отговарят. Най-добре погледни в темата за Javari как върви номерацията на избраната от теб марка  Peace

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Някой да има проблем с плащанията днес?Опитвам се да платя няколко неща, продавачът ми прати тотал, обаче не става и не става.Излиза ми това – Sorry, we could not complete your request at this time. Говорих с моята банка - казах, че няма проблем по картата - има наличност , нямам отказани транзакции днес, изобщо ок си е.От ПП ми обесняват, че те всъщност не решават кое плащане да мине и кое не - коет мноо добре го знам.Факт е обаче, че не мога да платя на човека, сефте ми се случва и взех да се газирам.. #Crazy

edit:Проблемът явно не е при мен, сега провбах нещо дребно за 1,60 паунда и си мина без ядове плащането, а оная фактура не ще пак.Писах на продавача да знае и да си провери адреса, друго не се сещам..не ми се плаща със сенд мъни. newsm78

Последна редакция: пн, 04 юни 2012, 14:50 от Горгона

# 545
  • Мнения: 1 298
Има ли от вас такива, които често пазаруват от китайците да кажат как да процедирам с доставката...към УК ли да насочвам или направо към Бг, има ги идвете опции и не знам как е по-добре като имам предвид родните пощи... Rolling Eyes

# 546
  • Мнения: 0
нямам никакви претенции към марката просто искам да си харесам обувка и да ми стане , но има и нещо др.кракът ми е доста широк

# 547
  • Sofia
  • Мнения: 5 189
Благодаря за отговорите!
Малко тъпо ми се вижда да могат да отменят търг, особено ако има наддавачи, но явно такива са правилата. За първи път ми се случва такова нещо и ме изненада неприятно. Както и да е.
Хубав ден на всички!

Повечето снайпери залагат в последните секунди - 7, 5, каквото си му задала. До тогава няма залог, ако не си бидвала в самата обява (някой да ме поправи, ако греша). Продавачът вижда само watchers, но наблюдаващи бол, а кой от тях ще наддава, кой е заложил снайпер... не се знае.
Аз лично съм отменяла търг с 1 бид, з'то купувачка ми писа, че иска да купи нещото за еди колко си. Цената ме устройваше, и релиствах стоката с Бай ит Нау уговорената цена, за да може тя веднага да плати. Така ме посъветваха и ибейци в чата  Peace Друг е въпросът,  че като релиствах, онази както беше приритала, взе че се покри, но си продадох на друг  Mr. Green  Whistling

# 548
  • Варна
  • Мнения: 7 227
И аз съм прекратявала търг с наддаване. Купих яке от Ларедут, дъщеря ми не го хареса защото било сиво. Пуснах го на търг, една вечер прибирам дребната от училище и изненада - нашата облякла якето, размислила била! Е - прекратих търга естествено.

п.п. на мен ми мина едно плащане, всъщност 2 днес но едното е с пясъчен часовник. Ако ви кажа какви простотии си купувам  Embarassed Ей такава касичка си купих ... и си е за мен, аз ще си я храня.
Иначе дънки и кецове за дребната тия дни. А, получих и сауна за лице с инхалатор, само такова нямах ...

# 549
  • Sofia
  • Мнения: 5 189
И аз към обяд плащах, никакъв проблем Peace
Flash*, разби ме с касичка  Joy И аз яко за бъдещ първокласник пазарувах тия дни.

# 550
  • София
  • Мнения: 3 581
И аз с въпрос. Отскоро пазарувам от ебей и при първите ми сделки като получавах конфирмейшън за плащането, срещу адресът ми стоеше - confirmed. Сега при последните две сделки адресът ми е unconfirmed. Защо се получава така, да не си помислят продавачите нещо newsm78

# 551
  • Пловдив
  • Мнения: 108
А, получих и сауна за лице с инхалатор, само такова нямах ...

Flash*, можеш ли да покажеш снимка на това чудо или да ми кажеш къде ги търсиш, че ме заинтригува и мен  Mr. Green?

aniK, к'во пазаруваш ти за първокласник, я си кажи? Ние имаме още една година до тогава, обаче от сега ме притесняват панталончетата - голям дерт ни е това закопчаване  Mr. Green. Пък с анцузи на училище вече не върви  Crazy.

NellyR, при мен също винаги е unconfirmed, но нямам проблеми с получаването на поръчките  Peace.

# 552
  • Варна
  • Мнения: 7 227
Аз си купих тази. Вчера я пробвах, работи си:-)) има звуков сигнал когато е готова, таймер за време ... .

# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Момичета, пуснах заявка за едно нещо, че ще го купя, но като тръгнах да го плащам ми даде, че търговеца не доставя до Бг. Пуснах съобщение до търговеца /преди 3дни някъде/, но нямам отговор и поръчката ми не е изтрита. Тя е за малка сума - 1,37 паунда. Аз мога ли да си анулирам сама полъчката, за да не ми виси. А и от и-бей ми пратиха припомнящ мейл за плащането  Rolling Eyes

И аз се сблъсках преди дни с подобен проблем даже продавача ми отвори кейс, но благодарение на безценните съвети на Горгона  Hug  bouquet бързо се оправих в ситуацията. Поръчах едно яке, но загубих интернет връзка докато плащах и повторих стъпките. Както и да е платих си една бройка, но започнах да получавам мейли за плащане, докато накрая получих мейл за кейс и ако не платя до еди кога си незнам си какво щяло да стане. Говорих с операторите в он-лайн чата на И-бей и те ми казаха да пиша на търговеца и да му обясня ситуацията и да ми затвори кейса без да оставя запис. В твоя случай би трябвало да ти изтрият заявката може би.
Според мен отговор преди сряда може и да не получиш, защото на 04. и 05.06. в Англия са неработни дни.

# 554
  • Мнения: 163
Мацки, регистрирала съм се с ЮК, нали съм "мома англичанка", както казва любимия. Сега искам да поръчам разни неща на малката директно до тук. Влизам си в акаунта и сменям деливари адреса, но този в ЮК изчезва. Има ли някакъв вариант да не става така и да останат и двата адреса?

Общи условия

Активация на акаунт