Зъболекар Д-р Чило, гр.Бургас-голям некадърник!

  • 1 603
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!
Искам да ви разкажа моя горчив опит със зъболекаря д-р Чило!Не съм доволна!!!!!Когато отидох при него,за поставяне на една коронка, той реши да изхитрее(на мой гръб)Реши да ми облече и още един зъб, за да може да ми вземе парите.и така отидох, взе ми проба за две коронки(и уж с намаление ми ги даде, голям търговец излезе!!!!)И когато отидох да ми ги постави, изглежда не е могъл да вземе мярка и ме мъчи два пъти да я слага.А на мен ми каза, че аз не съм захапала добре силикона.Глупости!!!!!По-лошото беше в това, че реши да облече два зъба, а не знаеше дали са умъртвени или не са.Не ми направи снимка, а просто ми сложи две смешни коронки, с които по-късно разбрах, че не може да се дъвче.След една година, обаче зъбът започна да се обажда.Отидох при друг зъболекар и ми каза, че този Чило- си е оставил ръцете.Поне ако беше направил снимка на зъба, щеше да разбере че не е излекуван.И така наново сваляй коронката, пак нерви и естествено пари!За жалост нищо не мога да  му направя-освен всички да разберат че не работи добре.А на всичкото отгоре ме кани на среща- а аз бях с моя приятел заедно, като клиенти.Много нагъл!!!!!Това е!Ще се радвам, ако някой друг напише своето мнение за него, за да  разберат колкото се може повече хора!

# 1
  • BG
  • Мнения: 1 900
Това ,което си написала ,за мен е  чиста завист и злоба,аз съм му пациентка и съм много доволна,защото винаги е учтив и влиза в положението на пациентите.И когато човек иска да си търси правата  си има необходимите институции.Аман от такива регитрации,само да лъжете и клеветите.Поне да бяхте редовен потребител,а вие влизате да се регистрирате и да плюете по адресите на различни хора.

Последна редакция: вт, 08 май 2012, 10:38 от deyzyi

# 2
  • Мнения: 1
Този Чило е най-големия измамник, който съм срещал. Преди години отидох при него за кървящи венци. Казами, че нямам зъбен камък и само ще ми почисти плаката, а за кървенето ми изписа всеизвестния Рудожил. Разбира се кървенето не спря, а даже и ненамаля. След като отидох при друг стоматолог се оказа, че със зъбния камък в устата ми може да се построят всичките магистрали Бойко. След проверка в сиатемата на здравната каса този измамник ми е ликувал и два кариеса, а аз дори през живота си съм нямал и една пломба. Знам, че темата е мнпго стара, но случайно попаднах на нея и рвших да споделя горчивия си опит с този мародер за да може повече хора да не се излъжат с него.
Положителния коментар 100% сам си го е написал.

# 3
  • София
  • Мнения: 13 126
Този Чило е най-големия измамник, който съм срещал. Преди години отидох при него за кървящи венци. Казами, че нямам зъбен камък и само ще ми почисти плаката, а за кървенето ми изписа всеизвестния Рудожил. Разбира се кървенето не спря, а даже и ненамаля. След като отидох при друг стоматолог се оказа, че със зъбния камък в устата ми може да се построят всичките магистрали Бойко. След проверка в сиатемата на здравната каса този измамник ми е ликувал и два кариеса, а аз дори през живота си съм нямал и една пломба. Знам, че темата е мнпго стара, но случайно попаднах на нея и рвших да споделя горчивия си опит с този мародер за да може повече хора да не се излъжат с него.
Положителния коментар 100% сам си го е написал.
Щом нямате пломби, непременно се оплачете. Предполагам, че трябва да се обърнете към здравната каса. Много лесно се доказва, че не е направил такива. Ще го глобят и то не малка сума.

Общи условия

Активация на акаунт