АСПРОВАЛТА лято 2012

  • 1 971
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Моля да споделите за хубави хотели,къщи ,заведения и плаж в Аспровалта Hug

# 1
  • Мнения: 3
 И аз се включвам за Аспровалта в търсене на къща

# 2
  • Мнения: 16
 Rolling Eyes Хайде споделете който е ходил ,уж много българи ходели там на почивка пък няма мнения........

# 3
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Миналата година една агенция ни направи много изгодни предложения за Аспровалта.И снимки  ми показаха хората.Аз обаче "Тома неверни" я да си ходим там където знаем.На тръгване за България обаче се отбихме да видим как е защото любопитството ме ядеше . Наистина ми се видя много красиво.Къщичките са на самия плаж само дето ми се видя че има доста камъчета по пясъка и отпред във водата,но мисля ,че не е болка за умиране.Въпреки,че много ми харесва Керамоти и Тасос тази година сигурно ще разнообразим точно с Аспровалта.

# 4
  • Мнения: 3
ние си резервирахме апартамент на Аспровалта-45 евро нощувка за юли -за четири човека ,това си е добра цена

# 5
  • Мнения: 16
ние си резервирахме апартамент на Аспровалта-45 евро нощувка за юли -за четири човека ,това си е добра цена


Ако може пускайте и линкове къде сте резервирали или пък вече сте почивали за да можем да сме си полезни един на друг Hug

# 6
  • Мнения: 3
Писах и в другата тема-апартамента е на 50-60 метра от плажа,кухня,спалня, тоалетна с баня ,много приятно ,собствениците са българи,
дават и отстъпка за таверна за гостите на апартамента
Apartements Asprovalta- това е страницата им във фейсбук, много разбрани хора и много отзивчиви

# 7
  • Мнения: 16
Плажа как е там,морето също ?Имали камъчета ,пясъчен ли е ?

# 8
  • Мнения: 3 070
Хаххаха, цяла тема за реклама..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
aleksa99, нали не мислиш, че ние ядем доматите с колци?  newsm78

# 9
  • Мнения: 16
Хаххаха, цяла тема за реклама..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
aleksa99, нали не мислиш, че ние ядем доматите с колци?  newsm78

темата е пусната от мен и нямам нищо общо с aleksa99 и мисля ,че всеки сам преценява къде да отиде и затова сме тук да споделяме и да сме си полезни   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт