На пазар във Варна - 21

  • 48 313
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 138
Къде има борси за качествени ученически раници? Казаха ми за някаква срещу Бизнес хотела, но не я намерих.
Зад Бизнес хотела е Македонския дом.Като застанеш с гръб към хотела, в дясно на Македонския е тази борса!

# 18
  • Мнения: 86
Аз скоро си взех хубав панталон от Стела Белчева на Владислав.
 smile3501 Мерси за темичката!

# 19
  • TX
  • Мнения: 593
 smile3525 за темата

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Solar Wind,вчера гледах в една книжарница на АБВ имаха намалени на 50% раници на Габол.Знам,че като качество са добри.Книжарницата е от бившата Валентина надолу.Може и по другите книжарници АБВ да има. Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Къде има борси за качествени ученически раници? Казаха ми за някаква срещу Бизнес хотела, но не я намерих.
Зад Бизнес хотела е Македонския дом.Като застанеш с гръб към хотела, в дясно на Македонския е тази борса!
Благодаря, ще погледна и там!  bouquet

От обясненията на моята позната, останах с впечатление, че е в някой от блоковете от другата страна на булеварда, до у-щето(не знам как се казва, основата на оградата му е боядисана в бяло, зелено, червено).


Solar Wind,вчера гледах в една книжарница на АБВ имаха намалени на 50% раници на Габол.Знам,че като качество са добри.Книжарницата е от бившата Валентина надолу.Може и по другите книжарници АБВ да има. Peace
Чудесно! Ще видя и там  Sunglasses.

# 22
  • Мнения: 7 914
Продават ли някъде подобни герданчета:


 Thinking

# 23
# 24
  • Варна
  • Мнения: 35
запис и от мене  Hug Hug  bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 355
Звездичка, мисля, че съм виждала в езотеричния магазин на Мария Луиза, малко след ДНФ по посока Общината.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Нали щяхте да слагате телефони на добри техници на първа страница?
Само не знам дали пък не е в разрез с правилата... Thinking

# 27
  • Мнения: 7 914
Звездичка, мисля, че съм виждала в езотеричния магазин на Мария Луиза, малко след ДНФ по посока Общината.

Благодаря!  bouquet

# 28
  • Мнения: 13 512
Нали щяхте да слагате телефони на добри техници на първа страница?
Само не знам дали пък не е в разрез с правилата... Thinking
ами не е в разрез, ама нямаше кой да го направи

# 29
  • Мнения: 4 737
Къде има борси за качествени ученически раници? Казаха ми за някаква срещу Бизнес хотела, но не я намерих.
Аз знам, за една само в този район Thinking Намира се в пресечката водеща до Бизнес хотела, след училището, което се намира в този район, малко по-надолу по същата улица, от същата страна има борса изобщо за учебници, книги и всякакви канцеларски материали, ако изобщо става за същата въпрос newsm78
Благодаря и аз за темичката  bouquet

Продават ли някъде подобни герданчета:


 Thinking
От Магазин Адидас на центъра надолу, има едни дървени бараки едната е нещо като Полски център там има същите и от кехлибар Peace

Общи условия

Активация на акаунт