Висока температура в продължение на 2 седмици без установена причина

  • 7 062
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 271
Извадили сте голям късмет с тази гной в стомаха.Дано всичко вече да бъде наред и бързо оздравяване   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 528
Благодаря!  Hug


Аз разбрах какво имате предвид, но за всеки случай ще уточня, че не е имал гной в стомаха... Гнойта е била в коремната кухина, няма засегнати органи.  Peace

Последна редакция: сб, 12 май 2012, 00:08 от mimiska

# 17
  • София
  • Мнения: 8
bouquet Браво за развръзката без усложнения!!!
 Живота продължава и дано само оттук да ви чакат красива неща за здраве, за късмет, за успех и каквото ви е необходимо!
 Аз също имам поводи да съдя доктори, но просто не ми се занимава с това, а само се боря и всички усилия съм насочила към преодоляване на нашият проблем, не мисля, че ще получа удовлетворение ако моят син е болен, а съм спечелила дело.

# 18
  • София
  • Мнения: 528
bouquet  Браво за развръзката без усложнения!!!
 Живота продължава и дано само оттук да ви чакат красива неща за здраве, за късмет, за успех и каквото ви е необходимо!
Дано! Благодаря! Hug

не мисля, че ще получа удовлетворение ако моят син е болен, а съм спечелила дело.

Целта не е удовлетворението на правата страна. Целта е да се понесе отговорност. Ако има допусната грешка, за нея да се носи съответната правна, морална и, ако трябва, финансова отговорност. И затова има закони, правила, норми, разпоредби. За да не си прави всеки каквото и както му хрумне, като същевременно освен велик се изживява и като недосегаем.
Нещата изобщо не опират до едното за сметка на другото. Това са две страни на един и същи проблем. Разбира се, най-доброто би било и виновният да си понесе заслуженото, и децата ни да се радват на здрав и пълноценен живот. Искрено го пожелавам и на теб, и на всички потърпевши!  bouquet

# 19
  • Germany
  • Мнения: 7 944
Радвам се, че синът ти е добре!
Стискам палци да успееш да се пребориш и онези безотговорници от Пирогов да си получат заслуженото. Това тяхното "не е от нас, най вероятно е вирус", коства живота на майка ми преди 5 години....

# 20
  • София
  • Мнения: 528
коства живота на майка ми преди 5 години....

Съжалявам! Съболезнования.

Според лекарите, под чието наблюдение е сега синът ми, най-вероятната причина за инфектирането и последващия перитонит е използването на замърсени/нестерилни инструменти в "Пирогов". А операцията беше лапароскопска.  Shocked Изводите оставям на вас.  Crazy

Междувременно той хем е по-добре, хем продължава да вдига температура. Със сигурност обаче инфекцията в корема е овладяна и елиминирана. Вече започва да се храни сам, че дори и да огладнява.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт