Хълцане

  • 1 166
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Момичета казвайте как се спира хълцане smile3511.
Днес сигурно 10 пъти започвах серия от хълцания, направо ме заболя гръклян, хранопровод и квото има там още...Много е неприятно да му се невиди.Баща ми така хълца като се разболее със дни, направо се побърква човека, та сега и аз, бях болна, още съм на АБ, но такова чудо до сега не ми се беше случвало.Четох в нета, за смучене на лъжичка захар, еми буркана е до мене и незнам колко захар изсмуках-верно спира, ама за няма и 1 цигара време.Да не говорим,че пушенето е невъзможно, щот правя двойно дръпване Laughing..Лед се смучел, ама аз с това гърло и лед, не става. NaughtyЛимон се смучел, нямам в момента, друго нещо да знаете??? Praynig

# 1
  • Мнения: 728
Ако си пила по-голямо количество течност и то набързо се получава хълцане, ако пък не си пила , то при появата на хълцането пийни 2-3 малки глътки водичка през 15 мин.
При започваща настинка аз хълцам, затова затоплям краката, обуй по-дебели чорапки.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами не  не съм, бях с много силни болки в гърлото онзи ден и неможех нито да ям, нито да пия, ама като се почуствах по добре взех да наваксвам с течностите, но в никакъв случай не е кой знае какво количество или пък наливане.Пих на глъдки, наведена, със сламка и лимон даже смуках, и нищо....много е неприятно и незнам защо така днес буквално се скъсах от хълцане. Sad

Общи условия

Активация на акаунт