Мързеливи красавици - 7

  • 38 762
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 490
Този еластисайзер по скалпа слага ли се или само по дължините?Изкушавам се и аз да си забъркам един  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 124

wish, за темпото разбрах ще редувам бързо-бавно а, под крос какво имаш предвид ? Извини ме за невежеството Embarassed. Естел, якето трябва да е спортно а, чантата според мен трябва да е черна или бяла ако, държиш всичко да е 6 , да е черно-бяла , като маратонките. Аз много обичам всичко да ми е изпипано и повече от 2 цвята не съчетавам, най много 3. Препоръчайте нещо ефикасно и изпробвано за мимическите бръчки около очите и устните да е еФтинко или на средна цена. Оф тези гинекологични проблеми кофти работа. Илиянка Hug. И аз трябва да посетя моят лекар. Нещо не ми идва, вече 3 месеца след раждането и се чудя дали е проблем някакъв. Thinking

# 47
  • Мнения: 75
Здравейте Simple Smile Гледам за неприятни неща сте си говорили.. Опрявяйте се!
От мен днес само една терапия с горещо масло на косата и за първи път се лакирах с преливане на цветовете Simple Smile

# 48
  • Мнения: 20
*Bubble*, да, уча право.  Simple Smile

 И при нас го има това, особено в първи и втори курс, един всеизвестен професор Бойчев ни продаваше учебниците директно от багажника на джипа си.
Получаваш подпис върху купения учебник и на изпита надлежно го представяш, редом със студентската книжка. И получаваш 6 ако си изпълнил горното упражнение. Не знам кога е започнал с тази практика, но и когато майка ми е била студентка е работил на същия принцип.  Laughing Laughing

Аз все още съжалявам, че не започнах образованието си в чужбина, а имах възможността.
Предстои ми дипломиране догодина и се чудя за една докторантура в чужбина, но като цяло идеята е доста абстрактна за момента.  Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 5 490

 При нас това,което си описала се случва за четвърти път  Close Схемата е 1 към 1.

 Аз съм си изтеглила един филм "Шпионски свалки",слагам един Форс Вектор на косата и ще си го гледам Simple Smile

# 50
  • Мнения: 519
Колко много сте изписали Simple Smile Ще ви чета довечера като сложа малкия да спи Peace Днес бях цял ден по магазините,но съм доволна,че успях да си намеря рокля Heart Eyes записах се с 2 гривни и едни обеци, джунджуриите са ми слабост Embarassed

# 51
  • USA
  • Мнения: 7 328
Докато сте на вълна коса и тъкмо излязла от банята,да похваля маската Хрома Рич на Керастаз - стана ми най-най-най любим продукт.Като изключим това,че сложих доста повече от необходимото количество(винаги прекалявам с продуктите) и съответно продължителното отмиване - косата ми е УАУ.
Паралелно задължителната маска на лицето + започвам ежедневно мазане на нацепените нокти с това http://www.iherb.com/Nature-s-Plus-Ultra-Nails-Nail-Strengthener … fl-oz-7-4-ml/7508 и никакъв лак идните дни Crossing Arms .Първото шишенце много ми помогна,да видим сега как ще е .

Докато ви четях гинекологичните неволи,да взема да взема среща и аз ли....

Явно само на мен шопинга ми действа изнервящо.Издържам 1-2 часа,от там нататък не ме търсете.Дори по 5-то авеню е досада : тъпканици из бутиците,обличай-събличай,рокля си харесаш - няма твоя размер,обувки си харесаш - крака ти не влиза,каква хубава чанта -а,$700,довиждане.

# 52
  • София
  • Мнения: 5 490
Докато сте на вълна коса и тъкмо излязла от банята,да похваля маската Хрома Рич на Керастаз - стана ми най-най-най любим продукт.
Ооо тази маска за какво беше? newsm78

Аз отдавна се каня да пусна поръчка от Ихерб,винаги ли продуктите отиват на митница?

# 53
  • Мнения: 147
Момичета, включвам се с искане за съвет Praynig ...че големи дилеми, голЕмо нещо ...
Предстои ми официално събитие след няколко седмици, имам рокля, но не и обувки  Sad
Роклята ми е чисто бяла - впита, права, малко над коленете, исках и бели обувки, нооо не можах да намеря, обикалях магазини..в различни градове, няма и няма такива каквито искам. Та мислите ли, че на бяла рокля ще вървят черни обувки  Thinking ? Мои приятелки ме посъветваха да се ориентирам към черни, имам и подходяща черна чанта.
Ето това представлява роклята - http://prikachi.com/images/669/4494669K.jpg  http://prikachi.com/images/670/4494670K.jpg . Само акценът на рамото..без черното.
Ще се радвам да ме посъветвате за обувките  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 5 490
На бяло всичко отива Simple Smile
 Щом имаш подходяща черна чанта,вземи и черни обувки и си готова.

# 55
  • Мнения: 147
Еее, добре  Hug изключително много улесняваш усилията ми Flutter уфф..колко било трудно да се намерят бели елегантни обувки.. ooooh!

# 56
  • Мнения: 540
Честно казано не бих избрала черно за чантата и обувките, но нямам идея какво би стояло по-добре  Thinking
Супер официално ли е? Тоест може ли да си със сандали на висок ток или е нещо протоколно и не трябва да се виждат пръсти?
Аз имам една малка златна чанта и едни златисто-кафяви сандали, които ги слагам с почти всичко и стоят добре  Mr. Green

Иначе на бала ми бях с бяла рокля, но не искрящо бяла и сандалите и чантата ми бяха шампанско с тюркоаз.  Peace

май не бях полезна  hahaha

едит: защо не погледнеш по булчинските магазини за бели обувки?  Thinking

S by S, пишеш, че от 2 седмици се мажеш с тривитаминол. Надявам се не е супер често, защото с него специално не бива да се прекалява. Все пак са хормони, които се абсорбират и през кожата  Peace

# 57
  • Мнения: 147
Става въпрос за абсолвентска вечер. Може и сандали, разбира се, но аз някак си държа да са обувки..отзад затворени, отпред отворени. Харесах мноооого ето тези http://www.megias.bg/jeni1292offwhite-p-8226.html - идеално пасват на роклята, макар да се водят сватбени  Laughing , но и най-малкият номер ми хлопа.. Иначе не мога да си позволя токът да е прекалено висок, не мога да ходя Sad .. 10 см ми е максмимумът.

# 58
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Момичета, включвам се с искане за съвет Praynig ...че големи дилеми, голЕмо нещо ...
Предстои ми официално събитие след няколко седмици, имам рокля, но не и обувки  Sad
Роклята ми е чисто бяла - впита, права, малко над коленете, исках и бели обувки, нооо не можах да намеря, обикалях магазини..в различни градове, няма и няма такива каквито искам. Та мислите ли, че на бяла рокля ще вървят черни обувки  Thinking ? Мои приятелки ме посъветваха да се ориентирам към черни, имам и подходяща черна чанта.
Ето това представлява роклята - http://prikachi.com/images/669/4494669K.jpg  http://prikachi.com/images/670/4494670K.jpg . Само акценът на рамото..без черното.
Ще се радвам да ме посъветвате за обувките  Hug
Пиши в Гугъл white dress, дай изображения, и после си гледай комбинации на бели рокли и си избери подходящия за теб. Има комбинации и с черно, и с бяло и с нюд, и със синьо, сребристо, златисто..

# 59
  • Мнения: 540
много са хубави  Heart Eyes

много жалко, че няма като за твоя крак! Ама не се отчайвай, когато най-малко очакваш ще ги видиш и ще знаеш, че са те  Hug

А пък на нашата абсолвентска никой почти не се беше изтупал  Crossing Arms с много малки изключения, пък бяхме 90% жени  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт