... за пиърсинга, татуто и още нещо - 18

  • 66 542
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 658
Е, Мимс, ти ме умря направо  smile3544 Точно първата, разплъзнатата котка съм си харесала  Laughing

Благодаря ви на всички за предложенията, има прекрасни неща, сега ще се позатрудня да избирам  Hug Искам да е нещо елегантно, но и да има виц, някаква закачка, не просто силует на коте.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Атти, ето ти я въпросната маца в действие, много ми харесва как стои:



С най-голямо удоволствие порових за още котки:

Скрит текст:




# 32
  • Мнения: 354
Наистина страхотно стои Simple Smile

Много ми хареса и първата от новите,които си намерила.И по скоро опашката е супер Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 5 658
И аз харесах много разцъфтяната опашка.
Ама нямам толкова много крака да си нарисувам всичко  Mr. Green

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И още:

Скрит текст:



# 35
  • Под люляка
  • Мнения: 72
елказелка,
 ти сигурно си намерила дракона, който търсеше но не мога да не споделя това толкова ми хареса  newsm53 

# 36
  • София
  • Мнения: 747
елказелка,
 ти сигурно си намерила дракона, който търсеше но не мога да не споделя това толкова ми хареса  newsm53 

Идеален е,мерси.

# 37
  • Мнения: 246
ще мога ли до края на живота си да възприема едно такова нещо като част от мен или не.

Аз затова си направих татуировката с бои за перманентен грим, трае около 4 г. в зависимост от кожата.  Hug Пиърсинг имам, но знам, че винаги мога да го махна, докато това с татуса ме тормозеше.

# 38
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да ви попитам нещо..В събота ще ходя да си дупча пъпа.Въпроса ми е следният:Боли ли? След,като е пробито с какво да го промивам? За около колко време става процедурата? Много се радвам,че ще се дупча,но от една страна ме е страх,заради болката...Вие дупчили ли сте се.Усеща ли се голяма болка?  Sad

# 39
  • Мнения: 66
Здравейтееееееее!!!!!!!! В събота 14,30 отидам да си правя татуировка.
Дано всичко мине по план и без проблеми!   Praynig

# 40
  • Мнения: 1
Здравейтееееееее!!!!!!!! В събота 14,30 отидам да си правя татуировка.
Дано всичко мине по план и без проблеми!   Praynig
Късмет !!  Hug Какво ще си рисуваш

# 41
  • Мнения: 54
елито, нямам пиърсинг, но не се притеснявай. Съученичките ми почнаха от 15-16 годишни да дупчат пъпове, ще ти стискаме палци.
cookie, на теб също! От кога чакахме да се обадиш, при положение какво стана при предишното ти включване. Къде ще я правиш?

# 42
  • Мнения: 66
Татуса трябваше да го направя през пролетната ваканция,но имах проблеми и преминах през гаден период и това някак си остана на по заден план - за това се забавих.
Доста гледах, мислих и си избрах модел. Живот и здраве след като я направят ще я снимам и ще ви я покажа.    Съвсем нежна е ,мястото ще е на глезена.  Peace
 

# 43
  • Мнения: 1 103
Татуса трябваше да го направя през пролетната ваканция,но имах проблеми и преминах през гаден период и това някак си остана на по заден план - за това се забавих.
Доста гледах, мислих и си избрах модел. Живот и здраве след като я направят ще я снимам и ще ви я покажа.    Съвсем нежна е ,мястото ще е на глезена.  Peace
 


Супер Браво!И аз ще чакам да я видя!

# 44
  • Мнения: 1
Татуса трябваше да го направя през пролетната ваканция,но имах проблеми и преминах през гаден период и това някак си остана на по заден план - за това се забавих.
Доста гледах, мислих и си избрах модел. Живот и здраве след като я направят ще я снимам и ще ви я покажа.    Съвсем нежна е ,мястото ще е на глезена.  Peace Предполагам щом каза пролетната ваканция си ученичка.. Искам да те питам на колко си и искат ли разрешение от родител за да си направиш татуировка ?
 

Общи условия

Активация на акаунт