... за пиърсинга, татуто и още нещо - 18

  • 69 472
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 300
Не знам, на мен не са ми бръснали врата, нито д-то  Laughing, но предполагам на някои места се налага. Тази последната съм я мазала само с вазелин, но тя не е и много голяма, де. Сигурно на по-големите си трябва локален антибиотик.
Аз имам въпрос: някой да е махал татуировка в "ПикасО"? Четох, че има и някакъв препарат, който се инжектира подкожно, взаимодейства си с мастилото и излиза на повърхността на кожата. Че съм в момент на чудене дали да не се разделя с първата (и втората) и да сложа нещо ново...

Явно на мен тази ми е най голямата сега я мих и мазох с антибиотика още ме наболява при допир зачервена е и пада мастило хих накрая да не остана без татус  Laughing Laughing(шегувам се) аз знам че най ефикасно е с лазер

# 721
  • Мнения: 1 322
Аз колко мъки изживях да не се чешаааа  Mr. Green Mr. Green
Събуждала съм се през нощта и тооолкова ме сърби, ужасно беше! Grinning

# 722
  • Мнения: 4
няма нужда от антибиотик ,все пак е повърхостна рана (3-4 мл) ,,Витамерфена е чудесен ,!

# 723
  • Мнения: 1 300
няма нужда от антибиотик ,все пак е повърхостна рана (3-4 мл) ,,Витамерфена е чудесен ,!


е то е бепантен  за татуса не се изразих правилно  Peace

# 724
  • Мнения: 1 300
Аз колко мъки изживях да не се чешаааа  Mr. Green Mr. Green
Събуждала съм се през нощта и тооолкова ме сърби, ужасно беше! Grinning


хахх и аз предният на кракът ми едвам устисквах,на ръката не ме сърбеше много,сега да видим тази на гърба как  ще бъде...ама и много на кофти място хах трудно ми е да се мажа сама Simple Smile) Да имах предвид мазилото Бепантен не съм се изразила правилно Wink извинявам се  за двата поста но избързах и се га не мога да го изтрия Ухх че съм и аз  Party

# 725
  • Мнения: 598
Антибактериален сапун и Бепантен. Като започне да се бели стабилно сменям Бепантена с вазелин.
Така правя аз  Peace

# 726
  • Мнения: 1 300
Антибактериален сапун и Бепантен. Като започне да се бели стабилно сменям Бепантена с вазелин.
Така правя аз  Peace

Wink http://prikachi.com/images.php?images/653/5952653z.jpg Ето това е татуса Wink) Малко снимката е кофти  ще извинявате че и гърбът ми един грамадаен излезе  хихиих ..също пада и  туш още.... Rolling Eyes Rolling Eyes

# 727
  • Мнения: 1 322
Страхотна е Peace  bouquet

# 728
  • Мнения: 1 300


Благодаря  Hug  bouquet  bouquet

# 729
  • Мнения: 598
Доста добро изпълнение, с голям кеф да си я носиш  Peace

# 730
  • Под люляка
  • Мнения: 75
bulgari_bs да ти е честита, много е хубава  newsm10

# 731
  • Мнения: 1 300
Доста добро изпълнение, с голям кеф да си я носиш  Peace


Да и аз така мисля..татуиста е номер едно.. Wink) Благодаря ви радвам се че ви харесва Wink)

# 732
  • Варна
  • Мнения: 3 617
+1 лайк на феникса   bouquet

# 733
  • Мнения: 1 300

Мерси мила Wink

# 734
  • Мнения: 3 215
Много е хубава  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт