КГБ=Клуб на Готините Баби - 122.

  • 52 880
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 387
                Римар,честита пенсия!Със здраве да си я харчиш мнооооооооооого  години и хич да не ти пука колко е!По-важно е да сме живи и здрави!
                Ей,го нА! Елитът си взема решение за увеличаване на заплатите и може да пусне по 10 лв и на пенсионерите! Mr. Green За работещите - нЕЕЕма! Да работят и да не се почесват! Mr. Green
                Аз съм се захванала с едни кутии та нервичките вече са ми в ред!  Laughing Голям релакс ми трябва и за това съм благодарна на декупажа. Laughing Докато се сетя как точно да залепя един корк,че хелметекс нямам в момента,а в дъжа не ми се ходи по магазините и дедито ми връчи едно строително лепило.Лепи от раз!Сега чакам да изсъхне и май чааак утре ще продължа!Каквато съм бързачка ръцете ме сърбят,но......номера е да изчакам и....май имам напредък успявам да устискам. Mr. Green
                Изчезвам да си свърша ежедневното задължение и.....пак ще надникна,ако не заспя права! Wink

# 721
  • София
  • Мнения: 4 177
Мерси, мерси  Hug

Дидиа1 айде утре да се видим ако си на работа-ще прескоча до лимончето. Само кажи кога.

# 722
  • Мнения: 7 387
                Римарче, утре съм на работа от 12.30 - втора.И ако искаш в 12 ч можем да се видим.Ако  не ти е удобен часа казвай друг! Мога да изляза и след като се представя на колежката! Laughing

# 723
  • Мнения: 11




Добро утро Simple Smile

Сутрин е толкова приятно - свежо, прохладно, тихо. Само един тъъънък мирис на кафе се носи около мен и ме събужда

Римар, честита пенсия - бъди здрава и дълго да я получаваш   bouquet

Хубав и спорен летен ден с много усмивки и настроение

# 724
  • Мнения: 894
Добро утро! Hug Hug
Тази сутрин се събудих рано от мириса на петуниите ми!Ех,лято! sun
Макавели,благодаря за кафето!  bouquet
Снощи четох за земетресението в Турция.Дано при Джили нещата са добре,нали е в Мармарис .
Приятен ден на всички!  bouquet

# 725
  • София
  • Мнения: 4 177
Добро утроооооооооооо
Макавели,благодаря за кафето! Сега си пия моето във вашата компания.

Дидиа, добре. В 12ч. съм там.

# 726
  • Мнения: 7 387
             Римарчеееее  Hug Hug Hug
             И аз в момента си пия кафенцето с вас! Laughing makaweli , благодаря за чудесното кафе!
             Лек и спокоен ден на всички, а аз чакам 12ч  Laughing

# 727
  • Мнения: 1 250
Добрутро девойки,затъжих се за вас, но няма как.Всичко в къщи е наопъки,всички проходи са затрупани,моите хора спят всички в една стая и с надуваеми дюшеци, с други думи идилия. Но пък ще стане хубаво.Не съм чела нищо назад, ако съм пропуснала някои хубави поводи за празуване,честито от сърце Hug
П.С.влезнах за минута във Феисбука да изпратя на приятелка честитка и заварих съобщение от Здравчето от  вчера. Не може да се логне в темата, но ви поздравява от сърце и и е домъчняло за всички и това всичко без нито едно емотиконче Joy Joy Hug

Изчезвам че майсторите са паркират вече .Чудесен ден ви пожелавам милички Hug Hug Hug

# 728
  • София
  • Мнения: 1 740
  Добро утро!
  Макавели,благодаря за кафенцето!
  Роси,благодаря за хубавите пожелания!Дано се сбъднат!
  Римар,честита пенсия! Със здраве да я харчиш дълги години и да ти я увеличават често!
  Шпунц,обади се!
  Момичета,приятен ден!

  Каролин,сега видях,че си писала.Съчувствам ти за хаоса. Но си мисли за после и по-бързо да приключвате!Дано нямате ядове с майсторите!
 

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 08:40 от Яжка

# 729
  • Мнения: 1 563

Добро утро момичета !  Hug Hug Hug
Какви пъргавелки сте ! Laughing Аз също станах в 7,30 часа ,но набързо свърших малко домакинска работа , направих закуска на Ивчето , че остана да спи у нас и сядам да си изпия кафето с вас.
Макавели Hugблагодаря за кафенцето !
 Хубав ден на всички. Спирам , че ми се обадиха че ме чакат долу да излизаме.

# 730
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Заповядайте в новата тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=663352.new#new

Общи условия

Активация на акаунт