"Черешката на тортата" - 2 сезон - 11

  • 52 214
  • 601
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 13 768
Да, и на мен ми е интересно къде точно бяха. Казаха ли в началото? Сигурно е семейно хотелче.

Тази компания не блести с особени качества или интересност, но вЕчерите и вечЕрите им не са лоши. Стараят се да предложат нещо различно, отнасят се отговорно към участието си и с уважение към зрителите, изненадите са им хубави. Честно да си кажа, малко в повече ми идват вече претенциите и комплексарщината на някои в темата.

# 196
  • Мнения: 0
Здравейте!
 Снощи за мен най-голямата изненада беше самият Васил Петров. Изобщо не съм си го представяла в тази пасторална обстановка, въпреки че изказването му за сланината и чесъна предната вечер би трябвало да ми е подсказка. Нищо лошо разбира се, но не ми се връзва образа, който е изградил за себе си - смокинг, идеално подредена прическа от една страна и пататник, катми и т.н. от друга. Адмирации, че се постара да разнообрази гостите си.
Не съм от хората, които като видят народна трапеза и се прищят и не ги разбирам. Все едно, че сурова риба или някое извращение с незнам какви екзотични подправки е по- вкусно от чеверме... Кой знае какви бъркани яйца и мазани филии ядат, но тук са много велики разбирачи. Не се заяждам, но смятам, че никой не трябва да забравя от къде е излязъл.

# 197
  • Мнения: 2 413
 vesste, птица  202uu. Образите, който са си изградили много от артистите няма нищо общо с хората, които стоят зад тях. Защо Васил Петров да не е на мястото си там? Човекът си обясни, че често ходи там и много обича българска кухня. По-скоро се чувстваше неудобно в кухнята, защото както каза, не може да готви.

# 198
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Така, така... Васил Петров, както сме свикнали да го виждаме винаги елегантен, как ще си представим, че ходи и в тоалетната, например?  Wink Още по-малко да приготвя нещо "обикновено", та и да го яде. Голяма забава в темата.  Joy

# 199
  • Мнения: 4 916
И мен не ме впечатли особено снощната вечер. Имаше някакъв сюжет - купуването на зеленчуци на магистралата, яйцата от жената в селото, но в кухнята нещо се загуби. Като цяло форматът не се е получил добре, може би замисълът е бил ок, но реализацията не се получи.
Не коментирам храната, защото той взе малко участие в приготвянето и още като го видях как се мъчи с рендето, разбрах, че е по-скоро хапващ, не толкова готвещ. Добре, че не се осакати с това ренде.

# 200
  • Мнения: 1 243
Така, така... Васил Петров, както сме свикнали да го виждаме винаги елегантен, как ще си представим, че ходи и в тоалетната, например?  Wink Още по-малко да приготвя нещо "обикновено", та и да го яде. Голяма забава в темата.  Joy

не знам защо сравняваш двете.. хм.. дейности, но мисля, че не разбираш съвсем добре какво искат да кажат с постовете си останалите.

# 201
  • Мнения: 911
Поздравления за Марги Хранова. За момента е перфектна като поведение и отношение към вечерята и гостите.

# 202
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Ееех,голяма баба,голямо нещо! Flutter И как само хвали снахата,а?Свеки-мечта!  Crazy
Сега сериозно,Явор големи четки й удря,още малко и земята под нея ще целува. Laughing Иначе определено Хранова всява респект. Peace

# 203
  • Мнения: 25 741
Аз се зачудих в какви големи чаши пие ракия Хранова, ама сега разбрах,
имала да пее, и да ги забавлява... Laughing

# 204
  • Мнения: 5 462
На мен ми е симпатична , има нещо благо във физиономията .
Масата я беше подредила много хубаво , личи си че е гостоприемна и би ми било много уютно в дома и . Peace
Изобщо приятна вечер.  bouquet
Убедена съм че готви  и вкусно.  chef

# 205
  • варна
  • Мнения: 1 830
Оф, Лилана с тази при'еска ми е много смешна Whistling

# 206
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Хванах края на вечерта: изпълненията на Хранова и тирамисуто. Страхотно! Като мога, с удволствие ще изгледам цялата вечер.

Но пък успях да мерна изненадата на Насето: Санеца. Изключителен сладур със страхотен глас! Наско ме е запознавал с него, водил ми го е на гости и съм очарована.

Ето повече за него: http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=738928

# 207
  • Мнения: 2 134
Хареса ми вечерята на Марги Хранова ,
отлична кулинарка , много женствена и отлично изглеждаща за възрастта си.
Тя е от този тип жени ,които остаряват красиво и стават по-красиви във времето.
За творческите и възможности ,дано още дълго да ни радва.
Всичко беше дозирано и на ниво - месото го правя по същия начин , а картофите
не ги видях сервирани.Предястието - класика , а десертът - нищо изчанчено ,
но ми се дояде ! Ето една идея за неделя. Поръсването с какаото ме впечатли.
За мен тя е Черешката .

# 208
  • Мнения: 170
Много приятна вечеря! Много уютно се почувствах докато наблюдавах как протича вечерта.
Мрънкалото направо се разтече, но не знам защо, ама ме умили...Всичко беше много хубаво, гледах с удоволствие... Peace

ПП Лилана беше с ужасна прическа и изобщо не и отиваше... Wink

# 209
  • USA
  • Мнения: 7 297
Нищо особено е глобалното ми впечатление за вечерята у М.Хранова.
Менюто,вкусно навярно,но банално.Тя самата приготви само месото в гювеча и десерта.Салатите и анти пастите бяха дело на кумата й.Не знам какво толкова й се възхищавате на уменията.Готви си жената -ок ,но на база това,което видях в предаването,не показва някакви завидни умения.Изненадата не ме трогна,защото съм далеч от тази музика.
Силно и в не добрия смисъл на думата се изненадах на изпращането на гостите.Още си хапваха десерта,когато госпожа Хранова реши да се  сбогува и да посочи вратата.

За вечерята в Родопите мога да изкажа само суперлативи - прясна,чиста селска храна.Мястото - очарователно,музиката - без думи.За мен това е пика на тазседмичната Черешка.

Последна редакция: пт, 18 май 2012, 01:03 от Coquelicot

Общи условия

Активация на акаунт