"Черешката на тортата" - 2 сезон - 11

  • 52 220
  • 601
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 60
За мен най-приятна беше вечерта на Васил Петров,като цяло.Явор е комплексар,а Лилана с това червило ми напомня Сашка Васева.И не беше правилно тя да определи притежателя на плакета.

# 316
  • Мнения: 2 134
Наско много ми хареса ,но нещо не разбирам залитането в черно -
салфетки ,посуда, дрехи=............
Относно доктор Емилова -/ Глория е нейна пациентка /
за мен е "много шум за нищо".

# 317
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Наско много ми хареса ,но нещо не разбирам залитането в черно -
салфетки ,посуда, дрехи =======

Рокаджия.  Wink А и е въпрос на предпочитания. Сега, като прочетох какво си написала, си дадох сметка, че и у нас е така.  Simple Smile

А въпросната д-р Емилова е много лоша самореклама. Колкото пъти я гледам по ТВ, все с това чувство оставам.

# 318
  • Мнения: 2 134
За доктор Емилова - нямам думи ! То не бяха известни личности,
политици, и пр. Глория е една от редовните пациентки.
Тони Димитрова също се опита ,но ефекта беше временен, както и С.Данаилов.
Докторката нещо обърка илачите.

# 319
  • Мнения: 4 864
Мдам, Тони Димитрова миналата седмица я показаха за Да изчистим България и милата беше като наденица....

# 320
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Само си прави реклама с известните лица, скубе ги яко и после - пак същото.

Ако действително беше добър специалист, първо тя щеше да се приведе в ред.  Wink

# 321
  • Мнения: 2 195
Не гледах тази седмица, ще наваксам по-късно.За д-р Емилова, дето отрича мляко и други млечни продукти-лично съм виждала как си ближеше "недиетичен" сладолед.Явно не спазва диетата си.

# 322
  • Мнения: 4 916
Има си сладоледи без мляко за вегани, за алергични хора.

# 323
  • Мнения: 497
Здравейте момичета!  bouquetНа мен ми харесаха всички вечери без първата на Лилана.Гласувах за М.Хранова,но и тримата участника ми харесаха плюс нея.Най много Наско,следван от В.Петров и Явор.Аз също очаквах да дадат плакета на Наско ,а той кавалерски да отстъпи на М.Хранова.Очертава се интересна седмица и очквам  с нетърпение предаванията.Глория не знам не си я представям като готвачка ,но винаги може да се получи изненада.

# 324
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Не гледах тази седмица, ще наваксам по-късно.За д-р Емилова, дето отрича мляко и други млечни продукти-лично съм виждала как си ближеше "недиетичен" сладолед.Явно не спазва диетата си.

E, всеки диетолог ще ти каже, че диета не означава никога да не се яде дадена храна, а че трябва да се избягва и да се яде по изключение. Проблем е да се яде сладолед всеки ден, а не веднъж седмично.

Моето лично мнение е, че принципите на Емилова са правилни и е факт, че има хора, излекували се от различни заболявания, забременели след стерилитет и пр., и пр. Това, че повечето хора не променят нагласата и хранителните си навици като излязат и започват отново да се тъпчат не е неин проблем, тя не предлага смяна на мозъка в крайна сметка. Това е все едно да те оперират от язва, а ти после да тъпчеш люто, солено, алкохол, цигари, да недоспиваш и да обвиняваш хирурга, че пак имаш проблем.  Stop
А цените й са високи, но при пазарната икономика тя си решава какво иска да получи за услугата, а клиентът решава дали иска да даде толкова. Ако не искаш да даваш парите на Емилова се ровиш в нета, срещаш се диетолог да ти изработи диета, записваш се на йога или фитнес и почваш да спазваш правилен режим на хранене, спане и спорт. Не може някойу да го мързи, да не проявява воля и желание за промяна и после Емилова, Ванилова, Канелова и  др. да са му виновни! Naughty

# 325
  • Мнения: 904
Здравейте! На мен също ми хареса вечерят на Наско и по този повод имам въпрос за рецептата за заека. Мога ли да я видя някъде по- подробно, че това което видях не ми е достатъчно, а пък хич ме няма в импровизациите. Mr. Green

# 326
  • Мнения: 4 916
Ако не се е появила на страницата на предаването във ФБ, пусни въпрос за рецептата пак там.

# 327
  • Мнения: 2 216
Само заради Невена ще гледам следващата седмица! Интересна ми е тази жена без възраст....Някой знае ли на колко е години? А Патрашкова на колко е?

# 328
  • Мнения: 13 770
Невена е около 40те, Патрашкова е по-голяма.

# 329
  • Мнения: 1 252
Патрашкова е на 55.

Общи условия

Активация на акаунт