"Черешката на тортата" - 2 сезон - 11

  • 52 319
  • 601
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 864
Мноооогоо стилна вечеря беше. И подредба и сервиране..За мен Богдан беше черешка!

Малко ми е тъжно,че свършва сезона на черешката Sad Ама нормално, нали юни започват да излизат в почивка малко по малко...

# 541
  • Мнения: 25 885
Ласкин ще вдигне рейтинга в последната седмица Joy

# 542
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Кой спечели плакета, че не гледах днес?

# 543
  • Мнения: 170
Оспорвано беше Wink, голяма колизия Whistling, ама го дадоха на Невена!

# 544
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Оспорвано беше Wink, голяма колизия Whistling, ама го дадоха на Невена!

Хм, и що?  Crossing Arms

# 545
  • Мнения: 170
По женски съображения, мъжете тактично бяха в отстъпление Laughing Wink!

# 546
  • Мнения: 427
Оспорвано беше Wink, голяма колизия Whistling, ама го дадоха на Невена!

Хм, и що?  Crossing Arms
  Ами само тя приготви кюфтета , затова  Joy
   Шегувам се .  Hug Аз пропуснах три вечери от тази седмица . Отивам да наваксам  Peace

# 547
  • Мнения: 8 569
Моля ви кажете ми има ли някой рецептата на тази торта която приготви Богдан,не е ли като тази на Надя ?
Другата седмица последната ли ще е на черешката,леле ако е така въобще не ми допада.Богдан беше страхотен,невероятна маса и стилно и вкусно ,абе страхотен Богдан

# 548
  • USA
  • Мнения: 7 369
Да,за същия десерт става дума.По някакво стечени на обстоятелствата,тази сутрин приготвях същата домашна торта вкъщи.Отгоре обаче намазвам с маскарпоне,вместо сметана.
Аз я правя по следния начин -
Настъргвам 3 ябълки,добавям около 150гр смлени орехи и лешници,около 200 гр смлени бисквити( с Petit Beurre се плучава най-добре),съвсем малко захар,канела и какао.Обърквам сместа,застилам в тавичката за пай и отгоре заливам с бита сметана или маскарпоне с пудра захар.
Прекрасно рибно меню на Богдан.Сърмите от пъстърва изглеждаха апетитно и въобще от всичко бих хапнала с удоволствие. За мен той е Черешката тази седмица.Хареса ми компанията,лежерни разговори,усмихнати гости,настроение и никакво напрежение.
Гледах анонса за Финала.Без да подозирам менютата,симпатизирам на Левон.Ласкин отново ще сътвори смут в компанията...уви.

# 549
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Доставих си удоволствието да гледам тази седмица само вечерта на Боби, който "им скри топката-мопката". Напълно покри очакванията ми.  smile3501 smile3501 smile3501

# 550
  • Мнения: 2 216
Ласкин пак ли ще му се "наслаждаваме".... изглежда ужасно, бе, хора...наистина ужасно, язък му, че беше такова хубаво момче....остарял, надебелял, мазен, с неприятно поведение...пъф и бъррр...
Този човек има един талант -да дразни и да отвращава хората от себе си

# 551
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Певецът Дичо и приятелката му Карина отварят ресторанта „Синьо лято” в Синеморец в началато на юни, похвали се певецът пред списание LOVE style.

Те ще стопанисват под аренда ресторанта плюс семейния хотел и бара към него. Дичо лично ще готви за гостите. „Имам си и градинка с домати, чушки, краставици, босилек. Ще правя на хората еко и полезна храни, вегетариански ястия и морски вкусотии. Специалитетът ще са жабешки бутчета”, издава певецът.

http://life.dir.bg/news.php?id=11219821&nt=5

# 552
  • Мнения: 2
Момичета, кои ще са във финалната петорка освен Левон и Ласкин? Чудесна седмица беше. Аз се надявам да видя пак в черешката Теди Кацарова. Андрей също ме изнедава много приятно и бих го предпочела хиляда пъти пред Ласкин.

# 553
  • София
  • Мнения: 627
Левон Хампарцумян , Александър - Сано , Деси Тенекеджиева , Иван Ласкин ииии. .... 5-ия не се сещам кой беше

Едит : ... и Ирина Флорин

Последна редакция: сб, 26 май 2012, 10:22 от koricimu

# 554
  • Мнения: 309
Великолепно представяне на Богдан, истинска черешка беше вечерта.
Нищо общо с кюфтетата на Невена.

Ще пробвам с тортата, вече втори път се приема отлично!

Общи условия

Активация на акаунт