"Черешката на тортата" - 2 сезон - 11

  • 52 280
  • 601
  •   1
Отговори
# 135
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скука, скука, пълна скука.  ooooh! Големият изпълнител Явор.  ooooh! Язък за хубавото име, което носи.

Нечистоплътност лъха от него. Като видях масата, на която готвеше, как си бърше с лявата ръка челото и после старателно опипва вилицата...

Това предаване съвсем издиша вече.

# 136
  • Мнения: 1 478
Благодаря за линкчетата към прошутото с пъпеш (има го и на големи и малки парчета, на малки е по-удобно за гости) и ньоките (те определено ми харесаха, само соса нещо много доматено-кетчупен ми се вижда)Hug

П.П. А човека, който ги рисува тази вечер, наистина много зле беше направил Маргарита Хранова - много стара изглеждаше на скицата.

# 137
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А, да: прошуто в Испания се казва хамон. Божествен е с пъпеш. Сервира се много често.

Вкъщи си го правя най-редовно. Режа на малки парчета пъпеша и отгоре слагам хамон или увивам малкото парче пъпеш с хамона. Страхотно е!

# 138
  • Мнения: 5 462
Благодаря за линкчетата към прошутото с пъпеш (има го и на големи и малки парчета, на малки е по-удобно за гости) и ньоките (те определено ми харесаха, само соса нещо много доматено-кетчупен ми се вижда)Hug
Исках само да покажа как се приготвят самите ньоки.
В ютуб има много видео за различни сосове подохдящи за ньоките .

# 139
  • Мнения: X
А аз мислех, че е ерген....не си представях, че има жена , готова да го търпи.    Laughing

Менюто му като идея беше добро, но нищо от него не направи като хората.
Не знам как е като певец/музикант, но като готвач, домакин, мъж, съпруг и т.н. не става!Сори!

Май чух на масата да коментират, че нямало в Бг музикална медия, където да им се слушат песните.    Wink    Само че, за да има такава медия, не трябва ли първо да има Бг музика, качествена, стойностна, а не само копирана от тук от там?    Thinking
Предполагам, че ММ нямаше да изчезне , ако имаше хубава Бг музика, която да лансира и да печели от нея.

# 140
  • Мнения: 1 298
Е, как разбра че като съпруг, не се е справил? newsm78

На мен ми хареса отношението към жена му.
Беше доста мил и все я хвалеше. Като готвене, мисля че също е ок.
Доста неща направи и всичко сам, определено имаше идея.

Много ми хареса атмосферата в жилището му.

За музиката да не почваме, че бг попа не става -  не става,
ама като гледам колко чалги изкараха пари с посредствената си, гадна музика,
има нещо вярно в думите им. Не е до хубавата музика, просто масово в Бг се слуша поп-фолк.
Гравити нямат шанс...

# 141
  • Мнения: X
Е, как разбра че като съпруг, не се е справил?
Ами, един до друг, внушават отношения майка-син.
Един вид, оженил се за "мама", да си го гледка....    Laughing
Докато той се занася с разни ЛилАнки.... Laughing

Не го приемайте твърде лично.До понеделник вечер дори не знаех кой е тоя.....
Коментирам това, което ми показват от 20.00 до 21.00 часа.

# 142
  • София
  • Мнения: 17 361
Е, как разбра че като съпруг, не се е справил? newsm78


От пръстите ми го взе  Grinning
Не ми хареса менюто му, но с жена му ми се видя много сладък и мил, чак ме изненада страшно  Heart Eyes

За БГ музиката и аз съм на мнението на Мила - много хубава музика си имаме даже, обаче е такава тотална чалгаризация навсякъде, че качественото изкуство няма шанс у нас. Тъжно, ама ...

# 143
  • out of space
  • Мнения: 8 574

Не знам как е като певец/музикант, но като готвач, домакин, мъж, съпруг и т.н. не става!Сори!



Като музикант е перфектен. Има наистина уникален глас.
Ти като мъж и съпруг пробва ли го?  Laughing

До колкото знам причина за оттеглянето му от Гравити ко е била наркотици.

Масата беше много красива, а жилището му много уютно.

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 26 567
Художника много добре я нарисува Хранова и Лилана,макар да дадоха ,че я рисува с очилата Хранова,след това сигурно е направил друг портрет без тях....но Васил беше най-зле,не беше хванал по-добрия му профил  Laughing

Последна редакция: ср, 16 май 2012, 11:03 от Doli

# 145
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Художника много добре я нарисува Хранова и Лилана,макар да дадоха ,че я рисува с очилата Хранова,след това сигурно е направил друг портрет без тях....но Васил беше най-зле,не беше хванал по-добрия ми профил  Laughing
Лично на мен не ми харесаха рисунките-нещо беше ги състарил и прилика,почти никаква -само Лилана си мязаше! Peace

# 146
  • Мнения: 13 805

Не знам как е като певец/музикант, но като готвач, домакин, мъж, съпруг и т.н. не става!Сори!
Рече и отсече Joy

Не бил показал "нищо ново под слънцето"  Joy

Какво точно трябва да покаже, какво искате да видите? Та това не е конкурс за майстор готвач, за награден фонд от 100 000 евро или за получаване на 5 звезди, та да очаквате незнайни кулинарни подвизи. Интересно му беше менюто, справи се с лекота, получи му се добре, внимателен домакин беше, домът му е хубав...
Прекалено се увличате понякога в критикарстването.

# 147
  • Мнения: 8 549
Не знам от къде решихте ,че си пада по Лилана и за това се заяжда с нея.Според мен си беше точно неприязън.

# 148
  • Мнения: 371
Чак сега го изгледах снощното предаване. На мен ми хареса, всичко ми хареса!

Явор не ми е антипатичен, само предната вечер ме издразни с мрънкането си, но като домакин ми хареса много!

Менюто беше интересно, сготви с лекота, на гостите им беше вкусно, вечерта не беше скована, отношението му към съпругата също ми допадна.

Изненадата с художника много ми допадна и не мисля, че скиците бяха лоши Peace

Марги Хранова се държи малко като лелка Laughing

Тази вечер за мен лично беше хубава, чак съм изненадана Laughing

# 149
  • Мнения: 1 478
Не мен не ми се стори Явор да се е задявал с Лилана, включително и първата вечер. Просто като видя, че тя не желае да отговаря, не трябваше да дълбае.  Към него имам смесени чувства - ту го харесвам, ту не го харесвам.
Тази вечер Васил Петров ще пече прасенце  Simple Smile, да видим и какво друго ще има.

Общи условия

Активация на акаунт