Отговори
# 705
  • Мнения: 22
Да е жив и здрав Даниел на мама Сисс!    bouquet  bouquet  bouquet

# 706
  • Мнения: 3
Много здраве и прекрасни моменти на мама СИС и ДАНИЕЛ!!!


Наща кака се казва Даниела и много харесвам това име.

Спокоен ден на всички, а за признаците и аз освен някакви странни болки нощем и рано сутрин, които отшумяват изведнъж друго не забелязвам. Въпреки че ми е второ е много различно и странно. С първото раждане преносих и ми предизвикаха раждане та сега все едно ми е за първи път.
Услушвам се като прасе в теменужки както казва мъж ми. Simple Smile

Сега все си мисля, че ще ме насвие през ноща когато сме сами с каката и тати е нощна ама ако стане така се надявам да се окопитя. Заключвам детето и изчезвам с такси. Така съм решила ама мъж ми като ми чу теорията каза че с тая бременност съвсем съм психясала. хи хи хи

# 707
  • Мнения: 0
Честото на новите мами! Да са ви живи и здрави бебчетата Hug

# 708
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТО НА МАМА ЕНИТО И МАМА СИСС!ДА СА ИМ ЖИВИ ИЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ!!!!! newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525 newsm30 newsm30 newsm30


        Аз да се отчета ,че сега се прибрах от преглед.Доки каза,че вече е започнала да се скъсява шийката на матката,а бебчо е слязъл надолу готов за старт.тази сутрин получих първа болезнена контракция,досега другите,които усещам всеки ден  си бяха без болка,но тази сутринта направо ми спря въздуха.Дано скоро да си прегърна бебчо,че вече нямам търпение.Доки каза да спра и магнерота.Това е от мен! Hug Hug Hug

            ХУБАВ ДЕН МАМИ ВЪПРЕКИ ДЪЖДА! smile3525 smile3525 smile3525
         

# 709
  • София
  • Мнения: 929
Ехеееей, още едно бебе!!! Честито на мама Сис и да е жив и здрав малкият Даниел!
Мери, с теб сме, няма страшно! Всичко ще е наред  и скоро ще можеш да си гушнеш съкровището!   bouquet  Hug  Praynig

# 710
  • Мнения: 4
Здравейте, маминки!  Hug
Честито на мама Енито и на мама Сисс! Да са живи и здрави бебоците и много да ги радват! newsm68  smile3525 smile3525

# 711
  • Мнения: 2
EEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeЧестито на мамите и техните слънчица !!!

Хубав и спокоен ден въпреки лошото време   umbrella
И аз чакам малката ми кукла да даде знак ама неще .Ама ще чакам ВАЖНО е всичко да е наред пък ще чакам  Crossing Arms Praynig Praynig Praynig

# 712
  • Мнения: 41
Искам да питам майките на които е паднала тапата, какво точно на цвят е, задължително ли трябва да е розово-кафеникаво или може и бяло- жълтеникава да бъде? Сега като се изкъпах и като си обух бельото текна едно гадно бяло-бледо жълтеникава слуз, дали е бяло течение или може да бъде и тапата?Вече съм забравила какво беше първият път

# 713
  • Мнения: 3
Вики моята както вече казах беше кафява доста тъмна и премесена с кръв,беше много гъсто.Слагаш ли си в момента някъкви хапчета?На мен от вагиналните таблетки ми става така

# 714
  • Мнения: 41
нищо не си слагам, като лежат в болницата миналият месец ми даваха да си слагам гинопреварил.

# 715
  • varna
  • Мнения: 15
 мами,пиша от болницата. Благодаря ви за пожеланията. Като се приберем,ще ви разкажа подробно за раждането. Честити бебчета и на Сисс и Енито.

# 716
  • Мнения: 16
 Здравейте момичета Simple Smile Благодаря на всички за пожеланията Hug

Честито на новите мамчета Hug  Да са им живи и здрави бебчовците и много да ги радват Hug

Аз обещах да разкажа как мина раждането. За мамите от Варна на които им предстои искам да кажа, че съм мнооогооо доволна от д-р Петинка Цветкова. Обадих й се в 4:30 сутринта, беше в болницата 5мин след мен и стоя до мен през цялото време.  По време на престоя ми в болницата идваше да ме вижда, интересуваше се всичко наред ли е абее доволна съм от жената Simple Smile
Отнесох се  Simple Smile Че по въпроса за раждането на 21.05 след преглед лекарката ми каза, че съм с 3см разкритие и че бебка всеки момент ще тръгне. Аз си имах болки но лекички и не им обръщах внимание. Вечерта си легнах и се събудих в 2 часа със силни болки и така до 4 и нещо защото не можех да засека на колко време са контракциите и не бях сигурна време ли е да звъня на лекарката не е ли  Embarassed И така към 5 часа бях в болницата и се оказах с 7см разкритие Shocked В 7:35 часа изплака моята Деа Hug  Не ми се размина епизиотомията, както и 4 вътрешни и 4 външни шева но си струва всяка секунда болка а и в момента в които малкото ангелче те погледне и всичко е минало Heart Eyes Е, шевовете още щипят но не е болка за умиралка Simple Smile Улях се с разказа Joy Май вече никой няма да иска аз да разказвам нещо Joy

# 717
  • Казанлък
  • Мнения: 3
Здравейте!!!Днес ходих на лекар и ми каза че имам 4см. разкритие,но нямам никакви признаци за раждане.Преди малко започна да ми прицапва някакво кафяво течение и нещо започнах да се шашкам.Не знам какво да правя? Crossing Arms smile3516

# 718
  • Мнения: 811
Честито бебче на мама Сисс! Нека Даниел расте здрав, умен, послушен, обичан и щастлив!

А ние днес бяхме на шопинг в Букурещ. Минахме през Икеа и се сдобихме с нова маса и столове за кухнята, която тези дни ще претърпи промяна  Grinning Накупихме една камара дрешки на дъщеря ни, но за бебчо само 2 бодита, една памучна жилетка с дълъг ръкав и поларена пелена за количката, която в момента пътува към нас от Полша  Flutter

Много съм доволна от разходката. Очаквах, че няма да издържа цял ден по моловете, ноооо напротив обиколихме навсякъде, а дори и помен нямах от контракция, само краката ме заболяха от толкова ходене Simple Smile

Хубава вечер на всички!
  bouquet

# 719
  • Мнения: 24
Enyto поздравявам те за раждането, така както го описа сякаш бързо е минало  Hug Дано само хубави спомени да ти останат от раждането на малката Деа  Hug
Сега чакаме разказа на sssil  Wink

Общи условия

Активация на акаунт