Детски Градини Варна 2012 - Тема 2

  • 53 344
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 036
За мен предимствата са вратичка към корупция.

# 46
  • not found
  • Мнения: 581
Самотните майки ползват ли предимство ?

# 47
  • Мнения: 658
Самотните майки ползват ли предимство ?
Мисля че ползват, но трябва в акта за раждане на детето да пише баща неизвестен.

Последна редакция: вт, 22 май 2012, 14:07 от Netty

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 284
Самотните майки ползват ли предимство ?
Мисля че ползват, но трябва в акта за раждане на тетето да пише баща неизвестен.
Да, точно така е Peace

# 49
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Самотните майки ползват ли предимство ?
Мисля че ползват, но трябва в акта за раждане на детето да пише баща неизвестен.

Пише баща неизвестен и съответно носи имената на майката.

Огън, не остана. Успех дет се вика.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 61
Здравейте,
Тази година не подадох документи за ясла/ОДЗ/, защото единия  родител е безработен и ми казаха, че в този случай почти нямам шансове. Вярно ли е това? И друго да попитам. При подаване на документите се гледа адреса по  лична карта нали?
Благодаря!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 126
nataly76, можело е да подадете документи от името на работещия родител. А после нали се джуркат имената в томбола, никой не знае какъв ще му е късмета. Струвами се, че някой Ви е подвел умишлено или не. Rolling Eyes

# 52
  • Варна
  • Мнения: 61
Ами то и аз си мисля, че ме подведоха... #2gunfireЖалко!..И то директорка на детска градина ми каза, че ако единия родител не работи , просто няма смисъл да подавам документи. И добре, тогава какви данни се попълват за другия родител?..

Последна редакция: ср, 23 май 2012, 18:10 от nataly76

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 126
Никакви. Когато подавах документите ме помолиха да попълня името на бащата итолкова.

# 54
  • Canada
  • Мнения: 649
nataly76, и аз съм на мнение, че са те подвели. мисля, че е коментирано в предходната тема, че няма проблем единият родител да е безработен.
Точно 1 седмица остава... Дано да стане чудо и всички да останем доволни. Peace

# 55
  • Мнения: 567
Наистина не остана до класирането много.Вече нямам търпение Simple Smile
Вчера разбрах как едно дете,което е сто и някоя резерва го приемат автоматично Simple Smile Защо ли в България корупцията винаги е почитана и толерирана.Не обвинявам родителите,а директорката .

# 56
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 337
Подадох документи, но нямаме никакви предимства и ако все пак приемат дъщеря ми ,то това ще е
голям късмет.Директорката на ДГ беше откровена и ми каза, че имало 25 свободни места, но и 22 деца с предимство ,че шансът е минимален.
Мисля си за почасово отглеждане, но пише че услугата се предлага само за вече съществуващи групи.

# 57
  • там където думите не стигат ...
  • Мнения: 73
Подадох документи, но нямаме никакви предимства и ако все пак приемат дъщеря ми ,то това ще е
голям късмет.Директорката на ДГ беше откровена и ми каза, че имало 25 свободни места, но и 22 деца с предимство ,че шансът е минимален.
Мисля си за почасово отглеждане, но пише че услугата се предлага само за вече съществуващи групи.


за коя градина става въпрос? Wink

# 58
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 337
за" Теменужка"

# 59
  • там където думите не стигат ...
  • Мнения: 73
според мен трябва да има квота за децата с предимство, не че имам нещо против тях, но ние които нямаме предимства също трябва да имаме реален шанс за определени бройки ..... Не мисля, че е редно да се извършва прием на цели групи от деца с предимство ....
Аз също съм на мнение, че предимствата са вратичка за корупция .... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт