Лятото ни пак зове, а Дюкан ще ни подготви за море - 263

  • 38 481
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 40
Добро утро, дюканеси!
Аз само чета, но днес имам повод да се похваля - вече съм 64,400кг. и за мен това е краят на втора фаза. От днес съм в трета и така 200 дена. Надявам се да издържа, имам само едно изкушение по дългия 200 дневен път, но се надявам да успея.
По анкетата, на мен ми липсват сирене, майонеза, кашкавал запечен на филийка, мекици, пици и всякакви тестени закуски.
А дупето и прилежащите крачета ексфолирам с кафеена утайка смесена с канела на прах. Има видим резултат, в смисъл кожата е гладка и мека, но на няколко дена от утайката се запушва сифона на кабината и се налага почистване.
За русенските мацки, аз мога да се присъединя към дюканския купон само в неделя тази седмица. Ако се уточни място и час, съм с вас.
Весел, успешен и елегантен ден на всички.

# 31
  • София
  • Мнения: 301
Добро утро   bouquet  

Вещи, благодаря да хубавата темичка!   bouquet   bouquet  bouquet

Аз на трета страничка попадам, ама то е защото има едни 3 килца, дето ме мъчат - явно сега вече ще ги преборя  Joy Joy

Много ангажименти ме налегнаха, на не успях да пиша известно време.
Исках да благодаря на всички, които ме поздравиха за "встъпването ми в длъжност Леля" за втори път!!! БЛАГОДАРЯ отново - преживяването е невероятно!!! Grinning
"Помня", Joy, че още някой беше станал леля - честито от все сърце Hug, с огромното извинение, че не мога да намеря точно кой се похвали за да се обърна по ник Embarassed

Много неща исках да напиша, но ще трябва да ги четете поне три дена,  Crazy - ще ви го спестя  Joy
Ще поздравя всички момичета за минусчетата и упоритоста с която преследват целите си   bouquet
Добре дошли на новичките - много инат ще ви трябва и много четене - възможностите са неизчерпаеми - както за разнообразяване на храната, така и за грешки Wink

ANNAFACE, честита втора успешна годишнина   bouquet, опитвам се да следвам примера, но сложна работа,  Laughing, това понятие "Гала - едно хранене с първо, второ  и десерт, без да се повтаря" е мноооого сложна работа.  Joy
(не) Обикновенна, ти си Уникална - така трябва да се прекръстиш  Hug

tqna, честит бакалавър у дома - това е страхотно преживяване. Надявам се и на мен след някоя и друга годинка да ми се случи да направя подобна снимка и дано изглеждам така прекрасно, както и ти   bouquet
Kali_tod  Hug, ще се получи точно когато е най-подходящия момент и ще се появи най-прекрасното  - и то ще бъде съвършенно - ще видиш, не преди това.  bouquet
Тумбе  Hug, знаеш как да го направиш, ще успееш, защото стимула е много зареждащ  Wink
И за последно да отбележа новопоявилия се младеж в редиците ни, balkanton, много ми липсва козунака - ей, на само като го кажа и .... Embarassed Embarassed
 Hug
Хич няма да коментирам кулинарните умения на Smileys и Gala, те си знаят, че са магьосници  Hug

Къде ли се ската Натали-Никол  newsm78

Уж нямаше да пиша много  Joy, но все пак не е всичко, дето ми беше в главата - пощадих ви  Joy

Последна редакция: чт, 17 май 2012, 09:28 от MariDi

# 32
  • Мнения: 2 915
Добро утро и от мен Simple Smile
Едвам ви изчетох  Crazy. Бях се заканила да не се меря до 23-ти, но естествено не устисках  Mr. Green. Днес кантара показа твърдо 79,8 въпреки, че днес ми дойде МЦ  newsm44. От кога я чакам тази 7-ца да я видя.. а тръгнах от три цифрено число.
По повод на анкетата - като се замисля никоя храна не ми липсва.. докато не прочетох поста на GalaEluard  Wink Много обичам всякакви видове сирена, но не мога да кажа, че ми липсват, дори като гледам околните как ги хапват с удоволствие.
diana_m нали ти казах, че няма де да ходят тия килца.. до едно ще паднат - някои по-лесно, други малко по-трудно.   bouquet

Слънчев и усмихнат ден ви желая момичета и момче   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 595
И аз на 3-та... Пу, и за мен -3 кила  Praynig

Тумбе, адаш  Hug Успех! Ще се справиш блестящо!!!

balkanton, поздравления за постигнатите резултати, за промяната на мисленето, защото и аз съм убедена като теб, че всичко е в главата! Уви, моята, макар и след 3 години и половина, все още е пълна само с баклавички, еклери, торти, пасти, кремчета, вафли, бисвитки...пуканки... Нали анкета правиш  Laughing

tqna, поздравления за успешното дипломиране на сина ти! Много успехи във всяко начинание и занапред!

Вещи, благодарности за темата!  bouquet

Поздрави за всички и много минуси!

# 34
  • Мнения: 25
Мацки набавих си парафновото маслко от аптеката ....ми то пана отврат бе  Cry аууу май няма да го исползвам дали това ще проблем ?

# 35
  • Мнения: 45
beboranka8730 парафиновото олио или течен парафин не е задължително Simple Smile Аз си го ползвам понякога за салатите по една лъжичка и нито вкус усещам нито мирис има Simple Smile Не знам ти как си пробвала, не подлежи на термична обработка.
Sivi честита ти 7чка Simple Smile скоро ще видиш и втората 7ца Simple Smile
MariDi и аз скоро се бях сетила за Натали-Никол и трудно разбираемия и хумор, който на мен лично много ми допада Simple Smile Ти няма ли скоро пак да ни посетиш?
desitka* пу - още 2кг. от мен бонус към твоите 3  Grinning

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Хооооп, запис и от мен  Grinning чудя се днес какво да готвя, уж зеленчуци пък пак се затруднявам с избора newsm78 бях чела рецепта за суфле от тиквички и вероятно ще го изпробвам Simple Smile

# 37
  • Мнения: 14
Е, на мен сладкото ми липсва МНОГО! Като единвиден шоколадохолик мога да кажа, че самия факт , че от 17 дена не съм хапвала шоколад си е мой своеобразен рекорд.

# 38
  • Мнения: 78
Славинче,
една идея от мен...щом имаш тиквички...Суфлето е много претенциозно съм чувала...
аз съм на мусака от тиквички....и телешка кайма , която смляха пред мен...
Та . нарязах тиквичките и ги посолих , отцедих от водата не за дълго и наредих в тавичка...Капчица олио за да не залепнат..но може и без...После - ред кайма , която позадуших с  лук , настърган морков , подправки и доматен сок...Пак тиквички - пак кайма и завърших с тиквички.Не наливах вода в тавичката...запекох и залях със смес от яйца и кисело мляко...малко сода . Супер .

# 39
  • София
  • Мнения: 54
Само запис  Peace

# 40
  • Мнения: 170
Да се отчета с още малко по отношение на анкетата за липсите - Липсваха ми сиренето, за него просто душа давам, а от плодовете - черешите, като видя череши и направо озверявам ooooh!...Та, така... Wink

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 150
tonyduve много съм се чудила за някаква вариация на мусака, но по принцип и телешката кайма си е специфична, а и с тиквички не знам дали ще ми е по вкуса Grinning Мислех за нещо такова http://kulinaria.bg/recipes/tikvichki-ogreten но разбира се с режимни продукти Simple Smile

# 42
  • Мнения: 78
Славинче , изглежда супер...като замениш кашкавала с извара...и готово . Така правя и пиперки бюрек - нареждам ги в тава , овъргаляни в триците , после ред извара , пак пиперки , извара , пиперки и заливам с 3-4 разбити яйца...и си е супер .
Знаеш ли какво друго правим ?
Оказа се че  гювеч става и без мазнина и без картофи...и с пиле...Или пиле със зеле...печено . Пак става без мазнина...

# 43
  • Мнения: 78
За каталога на липсите .
Бяло вино с много лед . За храната...искам ВСИЧКООООО !
Но си мечтая за едно парче шоколадова торта с лешници( "Неделя") и миризливо сирене...

# 44
  • Мнения: 13
Привет и от мен, за анкетата ...най-ми е трудно без домашната баница и мекиците,но най ми е трудно когато ги приготвям да не ги опитам Embarassed.Е, и вафличките са ми слабост но с тях се справям....просто не купувам Joy
Поздравления и от мен за мъжа в редиците ни smile3501 май,май откакто пише той не е имало кавги и "кодкудякане" тука из форума hahaha hahaha hahaha ето вижте че има разнообразие и някак е по-окуражаващо да се пише.

поздрав за всички минусуващи

Общи условия

Активация на акаунт