SUPERNATURAL: Eat Мe!

  • 25 376
  • 708
  •   1
Отговори
# 360
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 391
И аз ще спамя  Laughing Леле, как си загубих два ли, три ли часа с този филм  ooooh! Всяка една анимационна версия на Снежанка ми е била по-интересна. Русия брат и по без гащи да се беше показал, нямаше да компенсира  Naughty

# 361
  • Мнения: 6 391
Патисън е виновен, верицата му ***а Mr. Green . Боц, Пуци Joy .
ох, какъв е сладък тук!!!! може ли да си го крадна
Натюрлих, ми амор Hug .

Галче,
А аз и пари затрих hahaha . Но пак бих го ловнала Laughing Ловеца. Ъх, пиле австралийско. Боц Joy !

И без особена връзка с горното The most pirated show of the season was.... Ние сме на десето място.

# 362
  • Мнения: 116
Благодаря, ми амор!

аз да си призная, че се чудих какво да гледам сега и подхванах истинска кръв

и катко отидох в темата за малко да ме изядат, добре че беше Пуци да ме защити...

а си признавайте, кой с какво изневерява сега на братята и кой в кои филмови теми пише във форума?

целув

# 363
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 391
Белс, страхотна идея! Айде да поспамим, докато не изскочи нещо за коментиране по темата  Laughing
Аз не изневерявам  Naughty , аз сравнявам. И от нашите по-хубави няма  Laughing Гледам и пиша в Грим, Американска история на ужасите, при американците съм писала няколко пъти...Но въртя-суча все до Джаред опирам  Rolling Eyes въпреки, че гледам да не прекалявам. Иначе в клюкарника не пропускам  тема за цигари и униформени мъже  Mr. Green и най-обичам някоя да ми се прехласне по подписа. Една гордост ме облива, Импалко, гордост  Laughing

# 364
  • Мнения: 630
Аз изневерявам с кой ли не Mr. Green Няма смисъл да пиша, че са много и може да се засрамя (да не повярваш).

Е, не, каква е тая брада бе Joy

# 365
  • Мнения: 3 736
Ауууу, защо обраснал така, защо? Не бива.  Naughty

# 366
  • Мнения: 116
точно и аз идвах да пусна снимката и да кажа, че Джен изглежда прекласно след раждането!!!!

# 367
  • Мнения: 6 391
Опитвам се да изневеря на Уинчестър, но не става Tired (опитвам да изневеря и С Уинчестър, ама пак нъцки Twisted Evil Joy - то с едните горещи, потни сънища не се живее). Дадох шанс на ‘Грим’, но така и не изгледах последните 4-5 епизода. Дори писах в темата за сериала и, не знам как стана Crazy , резултатът беше, че изврънках от Плами за Милото ми 20% от Джаред в темата за американците (там, както и в други теми, плюят по мъжете; перверзнички някакви, но са много забавни Hug ).
По тукашните телевизии има много сериали: криминални, сапунки, тийнейджърски, но не са мой тип. Мятам по едно очо на ‘Criminal Minds’ заради едно мускулесто шоколадче, обаче и той е по-скоро еднократна и неброяща се забежка Whistling . Най-важното е, че дават шести сезон на 'Supernatural', тази вечер е 6.05 Live Free or Twi-hard, преведено като Tutti pazzi per Twilight. Дублажът, и превод и гласове, не ме дразнят.
Винаги съм отворена обаче за качествена изневяра Mr. Green . Под 'качествена' разбирам двама-трима хубавци, за предпочитане братя Shocked .

Иначе в клюкарника не пропускам  тема за цигари и униформени мъже  Mr. Green и най-обичам някоя да ми се прехласне по подписа. Една гордост ме облива, Импалко, гордост  Laughing

Ох, униформи... Отивам да те видя какви ги вършиш Laughing .

# 368
  • Мнения: 2 040
Гледам, че сте подкарали с летните изневери.  hahaha Аз така и не можах да ги харесам Хемсуъртите, много са ми ръбести. От време на време ходя в темата за Истинска кръв да се отъркам от тамошния баш върколак докато не ме погне Ката (тя му е собственичката). Така, признах си и аз изневерите.  Laughing

Ауууу, на какво е замязал Джаред!  Shocked

# 369
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 391
Е, не, каква е тая брада бе Joy


За пръв път да не се загледам в него. КАКЪВ Е ТОЯ КОРЕМ БЕ  Shocked Или липсата на такъв. Че тя само едни гърди е останала. Браво, Джен!

# 370
  • Мнения: 3 736
 Laughing Сигурно кърми яко, и аз бях така.

Импалчице, единствена моя, всички тия "други теми" са просто спин-офченца на Темата. като си разпределиха мъжете, темите замряха.  hahaha Ненаситен народ, ей!

# 371
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 391
Ненаситен, направо! На много мъжове се хвърлят, рядко ги куландрисват, пада качеството на услугата, така да се каже. Един (двама, най-много трима) мъж иска гледане, ееей!  Joy

ай, тук колко е младо  Heart Eyes

# 372
# 373
  • Мнения: 6 391


Имах намерение да изкоментирам нещо, ама след това
Импалчице, единствена моя,
не мога Joy . Стана ми едно таковааа Flutter ... Почеши ме по гръбчето Shocked !!! Мъъърррр...
'Ай пак се разгоних Joy , да ви се не видят и униформените *цуп* Crossing Arms .

# 374

Общи условия

Активация на акаунт