Да хвърлим зимните плетки,време е вече за рокли и жилетки!

  • 122 719
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Португалия
  • Мнения: 3 980
момичета,нещо подобно търся-изчистено с минимум мислене,че да е бързо,но въпреки всичко ми трябва кройка
търсих при осинките,но то е море идеи,а точно тази не видях

и още нещо-влязло ми е в ума,че искам да има мохерно съдържание преждата-мислите ли ,че ще е ОК?

# 691
  • Мнения: 1 483
Благодаря на всички за хубавите думи. bowuu

joana-d,мерси за идеята за палантина,мисля и аз да плета този.От коя прежда плетеш и колко широк го правиш?

# 692
  • Португалия
  • Мнения: 3 980
пак съм аз  Mr. Green
намерих много подобно 
http://spicami.ru/wp-content/uploads/2010/02/1283021.jpg

# 693
  • Мнения: 8

Mamagemelar аз съм си харесала тази,но не съм решила каква прежда да използвам...



liletka плета с Ализе бамбук,около 50 см широк,дълъг колкото ми стигне преждата

# 694
  • Португалия
  • Мнения: 3 980
о,това ми харесва!даже си го представям в допълнение -шал със същите мотиви!
ох,имам проекти за 2 живота напред!

# 695
  • Мнения: 8
ох,имам проекти за 2 живота напред!

И аз така  Embarassed ,само да има време за плетене и пари за прежда  Laughing  Laughing  Laughing

# 696
  • Мнения: 8 527
В края на темата да се похваля и аз какви ги сътворих като поприключиха жегите. Че лятото, мнооооооооооого трудно с тия куки и прежди ....

Едни изключително лесни квадрати.

И едни по-сложни, но пък много красиви (според мен де).

# 697
  • Варна
  • Мнения: 3
Дарина,мн красиви шалове!!!!!!

# 698
  • Мнения: 8 527
 Embarassed благодаря!

Дано си ги харесат и новите собственички Simple Smile тия дни ще им ги подарявам.

# 699
  • Мнения: 8

DarinaK много са красиви шаловете  Hug

А сега да се похваля с две чанти и диадемка за първия учебен ден на малката:

# 700
  • Мнения: 9 903
чудесни шалове, прекрасни! особено фин и стилен е  вторият!


роклите на мамамариана и лилетка също са за поздравления   bouquet

joana-d, много свежи цветови решения, с две думи - чудни чанти   bouquet

# 701
  • Мнения: 0
Красиви са  палантина, чантите и на двете сфорумки, сащо роклята и шаловете - браво на вас.

# 702
  • Мнения: 1 280
Момичета, бихте ли ми казали, как се правят на 2 куки топченцата? На 1 кука, намерих  в Ю Тюб клипче, но за 2 не намерих..Искам да вмъкна някое топченце по плетката ми...Благодаря ви предварително...  Hug /Вече се чудя какво да  му измисля на това плетиво  моето, че да ми спори по бързичко, на куки 3,5  го цъцкам....за мен това е малък номер...Може и да не съм свикнала , но като гледам това ще е Вечната плетка...... Joy
   Ох, и аз съм в отбора с проектите за 2  живота напред, + прежди накупени за 2 живота напред и продължавам да купувам...ей това вече си е болестно състояние...аааааааааа, и поне 15 започнати и недовършени неща... Blush    Ей такива огромни очи имам , като видя прежди и платове.. Shocked

Последна редакция: пн, 10 сеп 2012, 09:05 от Pinkito

# 703
  • Мнения: 62
   bouquet
Здравейте, способни момичета! Пак сте напълнили с много красоти. Аз се мъча с една блуза на една кука. Става страхотна, но края не й се вижда. Може да покажа поне етапче.

Имам огромна нужда от вашата помощ. Трябва да оплета книгоразделител, в който да има мотив пеперуда. Някъде бях видяла подобен - пеперудата беше в горния край и надолу продължаваше. Или нещо друго пеперудено. Предварително ви БЛАГОДАРЯ!

# 704
  • Мнения: 6
И от мен голямо БЛАГОДАРЯ !  Страхотни сте, абе няма тайни за вас... Hug  bouquet
Искам да ви питам нещо.. Имам едни 300 грама от една тъничка прежда,която ще плета на куки Номер 3,5.. на Стенли е , вискоза 50% и памук 50%. Нещо такова е , но се казва "Шарлот " и е 100 грама =280 метра. http://stenliyarn.com/site/index.php/magazin-za-prejdi?page=shop … amp;category_id=4
   Дайте ми идея какво да я направя?  newsm78   Някакво лятно блузе, или жилетчица с къс ръкав? Така или иначе за мен работата на куки номер 3,5 е   Паисиев Труд, дано до лятото да стане..и все пак искам да е нещо дето да става по бързичко... Blush Blush  Идеи ?
Ето нещо много сладко, късичко, не много трудно от Осинките
http://club.osinka.ru/topic-52022?&start=0. Това като че ли е плетено от по-дебеличка прежда, но ако ти хареса мно-о-о-го ще намериш начин да си преработиш схемата за твоята прежда.
Момичета, страхотни сте-всички!
 Лилетка-а-а и аз искам такава Клеопатра, обичам я, но първо трябва да ми препоръчате много, много, много силно някоя фитнес зала, където да ме изцедят яко.
DarinaK , тези по-сложните квадрати ми застанаха на сърцето. Представям си ги на една плажна туника(за следващото лято, де)

Общи условия

Активация на акаунт